Praaaa diabla uita te

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
User avatar
[Dn]Anemic
Posts: 161
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [Dn]Anemic » Sun Jul 29, 2018 7:13 pm

[VIP]Admir wrote:
[VIP]Kito wrote:Am terminat de ceva timp cu liceu`, prostule. Deocamdata sunt la facultate.
Nu mai manca atata cacat, permisu` il am de 2 ani, nu cunosti..tine-ti in *****
Iar numaru de telefon nu o sa il impart pe metin, la tot prostu`. Nici n-am ce sa discut cu tine, eventual sa-mi spui cat e kg la banane.

Si iti repet, dar tot degeaba pentru ca prostu` tot prost ramane. Nu plange nimeni pentru aia 100 lei. Cum a zis Hiro mai sus, ar trebui sa se anunte nu sa prosteasca playerii de pe o zi pe alta.

Nu stiu de c*****
Minciunica. Si eu am Ferrari dar nu vreau sa il arat. Intelegi? Cam asa o arzi tu cu mine. Hai mars si plânge după 100 de lei. Ca altii mai vezi la anu de ziua ta.
Admir , vorba vine , 100 lei daca sa zicem ii ai si dupa nu nu ti ar fi ciuda ?!
Key to my life is moduletze
Image
Image

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [VIP]Kito » Sun Jul 29, 2018 7:28 pm

[Dn]Anemic wrote:
[VIP]Admir wrote:
[VIP]Kito wrote:Am terminat de ceva timp cu liceu`, prostule. Deocamdata sunt la facultate.
Nu mai manca atata cacat, permisu` il am de 2 ani, nu cunosti..tine-ti in *****
Iar numaru de telefon nu o sa il impart pe metin, la tot prostu`. Nici n-am ce sa discut cu tine, eventual sa-mi spui cat e kg la banane.

Si iti repet, dar tot degeaba pentru ca prostu` tot prost ramane. Nu plange nimeni pentru aia 100 lei. Cum a zis Hiro mai sus, ar trebui sa se anunte nu sa prosteasca playerii de pe o zi pe alta.

Nu stiu de c*****
Minciunica. Si eu am Ferrari dar nu vreau sa il arat. Intelegi? Cam asa o arzi tu cu mine. Hai mars si plânge după 100 de lei. Ca altii mai vezi la anu de ziua ta.
Admir , vorba vine , 100 lei daca sa zicem ii ai si dupa nu nu ti ar fi ciuda ?!
El si acum plange dupa itemele care le-a aruncat pe jos, crezi ca nu plange pentru 100 lei?
Daca-i dai 100 lei te suge o saptamana si-ti spune "tata".
Lasa-l sa vorbeasca, doar gura e de el, macar pe forum daca in viata reala lucra la vulcanizare si transporta banane pe la magazine :lol: :lol:

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [VIP]Admir » Sun Jul 29, 2018 8:07 pm

:lol: mie imi place sa te enervez ma. Ca nu lucrez nici la vulcanizare nici nu car marfa. Nici macar nu lucrez. Da imi place sa te fac să indrugi chestii despre mine. Ma folosesc de chestia asta doar ca sa te fac să pari mai penibil decat esti. Sau crezi cumva ca esti " smecher " daca spui chestii d-astea pe aici? Nu dai decât dovadă de cat esti de imatur. Cică esti la facultate. Tot asa de retardat esti si acolo? :lol:

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [VIP]Kito » Sun Jul 29, 2018 8:16 pm

[VIP]Admir wrote::lol: mie imi place sa te enervez ma. Ca nu lucrez nici la vulcanizare nici nu car marfa. Nici macar nu lucrez. Da imi place sa te fac să indrugi chestii despre mine. Ma folosesc de chestia asta doar ca sa te fac să pari mai penibil decat esti. Sau crezi cumva ca esti " smecher " daca spui chestii d-astea pe aici? Nu dai decât dovadă de cat esti de imatur. Cică esti la facultate. Tot asa de retardat esti si acolo? :lol:
O dai la intors? :lol: :lol:
Prost te-a facut ma-ta. Ti se pare ca sunt nervos?

Tu te laudai ca ai duba, nu eu. Daca nu transporti marfa, ce transporti? :lol: :lol:
Te plimbi cu duba prin Bucuresti? Desi are logica, duba aia consuma mai putin decat BMW si iti permiti sa iesi cu ea la plimbare :lol: :lol:

Dupa reply asta nu esti "baiat", esti pi*da.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [VIP]Admir » Sun Jul 29, 2018 8:50 pm

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Admir wrote::lol: mie imi place sa te enervez ma. Ca nu lucrez nici la vulcanizare nici nu car marfa. Nici macar nu lucrez. Da imi place sa te fac să indrugi chestii despre mine. Ma folosesc de chestia asta doar ca sa te fac să pari mai penibil decat esti. Sau crezi cumva ca esti " smecher " daca spui chestii d-astea pe aici? Nu dai decât dovadă de cat esti de imatur. Cică esti la facultate. Tot asa de retardat esti si acolo? :lol:
O dai la intors? :lol: :lol:
Prost te-a facut ma-ta. Ti se pare ca sunt nervos?

Tu te laudai ca ai duba, nu eu. Daca nu transporti marfa, ce transporti? :lol: :lol:
Te plimbi cu duba prin Bucuresti? Desi are logica, duba aia consuma mai putin decat BMW si iti permiti sa iesi cu ea la plimbare :lol: :lol:

Dupa reply asta nu esti "baiat", esti pi*da.
Cand m-am lăudat eu ma jegos imputit ce esti? Cand am zis eu asa ceva? Arata-mi cand am zis asa ceva. Usor cu apelativele astea ca te pun in genunchi si iti dau muie ca la tarfe. Curva masculină ce esti.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [VIP]Kito » Sun Jul 29, 2018 9:40 pm

[VIP]Admir wrote:Ba eu nu comentez pe forum. Mie imi place comunitatea asta. Eu nu vin aici ca tine sa ma plâng de atâtea nereguli. Imi place serverul, imi plac membri staff, imi plac activitatea lor si atat. Chiar dacă sunt multe nereguli si in privinta lor tu nu ai cum sa vii sa ii spui Diablei ca e nu stiu cum cand ea are atatia ani de activitate si a suportat atâtea jigniri si injurii din partea voastră, în schimbul la ce? In schimbul la nimic. Ca si ea iubeste comunitatea asta la fel de mult ca multi altii. Si nu e vorba numai de ea, sunt multi membri care nu primesc ceea ce merita din cauza voastră. Or sa se lase si ei si o sa va mai jucați cu plm, ca nu o sa mai aveti cu cine. Asta nu gânditi voi, aveti impresia ca sunteti cei mai buni. Ti-am spus frumos fara răutate ca Alaska e un stat si munții si numesc asa pentru ca sunt in interiorul statului. Si tu pe urma jignesti ca prostu, ai luat-o în nume de rau. Ma doare in pula de asta dar vezi ca tu esti ala care faci figuri pe forum, nu eu.
Si da, conduc o dubă tu nici pe aia nu o ai, si mai am si un BMW pe care mi l-am cumpărat din banii mei personali, 6000 de euro. Asa ca atunci cand o sa ajungi unde sunt eu sa ma anunți sa te respect. Dar cum am mai zis eu inainte, cand tu o sa fii unde sunt eu acum, eu o sa fiu si mai departe.
Si mai am lucruri de spus despre ce am eu si nu ai tu. Dar te las sa reflectezi putin.
Nu te-ai laudat, nu?
Uite si link, poate iti amintesti :lol: :lol:
viewtopic.php?f=15&t=27368&start=20

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [VIP]Admir » Sun Jul 29, 2018 9:52 pm

:lol: hai ma în plm ca deja devii ipocrit. Tu ai cerut detalii despre mine eu ti-am oferit. Pe urmă după ce ti-am oferit ai zis ca m-am lăudat. :lol: Mai du-te în plm ca cu tine oricum nu am cum sa o scot la cap. Esti copilul ala prost dependent de metin. Ti-am zis da-mi numărul tău daca esti băietas sa iti aud glasul de păsărică. Sa vedem daca mai ai cuvintele la tine cum le ai in tastatura.

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [Diva]Diabla » Sun Jul 29, 2018 10:06 pm

ai primit premiul
T/C!!

Locked