Praaaa diabla uita te

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
User avatar
[Dn]Anemic
Posts: 161
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [Dn]Anemic » Sat Jul 28, 2018 10:47 pm

Deci degeaba am donat ha ?!
Key to my life is moduletze
Image
Image

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [VIP]Kito » Sat Jul 28, 2018 11:18 pm

[VIP]Lexx wrote:Număr zilele, număr nopțile...
nu Kito?
Nu mai pupa-n cur prietene. Oricum nu primesti nimic, decat atentie.
Problema e ca, de 3 saptamani spun in continuu` "o sa il primesti azi, o sa il primesti maine". Si tot de 3 saptamani NU am primit nimic. Asta e bataie de joc si nesimtire in acelasi timp.

[Dn]Anemic wrote:Deci degeaba am donat ha ?!
Nu, nu ai donat degeaba. O sa iti primesti donatia, dar nu se stie cand.
Eu ti-am zis doar situatia mea si a altor cativa playerii care asteapta perso de cateva luni.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [VIP]Admir » Sat Jul 28, 2018 11:37 pm

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Lexx wrote:Număr zilele, număr nopțile...
nu Kito?
Nu mai pupa-n cur prietene. Oricum nu primesti nimic, decat atentie.
Problema e ca, de 3 saptamani spun in continuu` "o sa il primesti azi, o sa il primesti maine". Si tot de 3 saptamani NU am primit nimic. Asta e bataie de joc si nesimtire in acelasi timp.

[Dn]Anemic wrote:Deci degeaba am donat ha ?!
Nu, nu ai donat degeaba. O sa iti primesti donatia, dar nu se stie cand.
Eu ti-am zis doar situatia mea si a altor cativa playerii care asteapta perso de cateva luni.
Ba în plm cand de o lună și 2 zile cand de o lună și 4 zile cand de 3 saptamani cand de două. Cine dracu asteapta perso de luni de zile? Care plm luni de zile iar exagerezi intenționat doar ca sa para mai dramatic? Chiar tii neaparat sa spui la toată lumea ca nu ti-ai primit perso? Daca se închide serverul ce faci cui ii mai spui?
Si cand o sa intre si o sa iti dea perso ce mai faci? Ce motive o sa mai ai? O sa ti se termine viata in plm.

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5872
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [GM]Lexx » Sat Jul 28, 2018 11:53 pm

[VIP]Kito wrote:
Eu ti-am zis doar situatia mea si a altor cativa playerii care asteapta perso de cateva luni.
"De câteva luni" eşti singurul player care "plânge" pe forum după "personalizat"...
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [VIP]Kito » Sun Jul 29, 2018 12:42 am

Ba în plm cand de o lună și 2 zile cand de o lună și 4 zile cand de 3 saptamani cand de două. Cine dracu asteapta perso de luni de zile? Care plm luni de zile iar exagerezi intenționat doar ca sa para mai dramatic? Chiar tii neaparat sa spui la toată lumea ca nu ti-ai primit perso? Daca se închide serverul ce faci cui ii mai spui?
Si cand o sa intre si o sa iti dea perso ce mai faci? Ce motive o sa mai ai? O sa ti se termine viata in plm.
Bai prostule, daca nu stii sa citesti si nu esti capabil sa inteleg, taci in rasa ta de sclav. De 3 saptamani aburesc playerii ca "azi iti primesti perso" "maine iti primesti perso". Costumu` e gata din 24 luna trecuta. Mai taci in rasa ta de sclav si nu mai tot comenta numa sa te afli in treaba, "baiatu" **** mele.
"De câteva luni" eşti singurul player care "plânge" pe forum după "personalizat"...
Nu plange nimeni prietene. Cred ca daca cineva si-ar bate joc de tine, prostindu-te de azi pe maine ai fi facut la fel.
Sau tu esti genu` care inghite? A nu, tu lingi.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [VIP]Admir » Sun Jul 29, 2018 9:36 am

[VIP]Kito wrote:
Ba în plm cand de o lună și 2 zile cand de o lună și 4 zile cand de 3 saptamani cand de două. Cine dracu asteapta perso de luni de zile? Care plm luni de zile iar exagerezi intenționat doar ca sa para mai dramatic? Chiar tii neaparat sa spui la toată lumea ca nu ti-ai primit perso? Daca se închide serverul ce faci cui ii mai spui?
Si cand o sa intre si o sa iti dea perso ce mai faci? Ce motive o sa mai ai? O sa ti se termine viata in plm.
Bai prostule, daca nu stii sa citesti si nu esti capabil sa inteleg, taci in rasa ta de sclav. De 3 saptamani aburesc playerii ca "azi iti primesti perso" "maine iti primesti perso". Costumu` e gata din 24 luna trecuta. Mai taci in rasa ta de sclav si nu mai tot comenta numa sa te afli in treaba, "baiatu" **** mele.
"De câteva luni" eşti singurul player care "plânge" pe forum după "personalizat"...
Nu plange nimeni prietene. Cred ca daca cineva si-ar bate joc de tine, prostindu-te de azi pe maine ai fi facut la fel.
Sau tu esti genu` care inghite? A nu, tu lingi.
De unde stii tu ca linge ma? Ce morții tai daca nu sunt toti de aceeasi parere cu tine inseamna ca linge? In plm oricum ti-a luat lumea seama ca esti frustrat. Ti-am zis 99% din posturile tale sunt doar despre cat de nașpa e serverul. Tu chiar esti frustrat prietene. Iti pasa prea mult de chestia asta. De vede ca pui suflet. Cred ca stai zilnic on sa iti iei personalizatul pe care nu o ti-l mai iei. Cred ca nu poate sa intre Who fără să îi dai tu mesaj. Defapt nu Cred, stiu sigur chestia asta. " playeri care nu si-au primit perso de luni de zile " si defapt doar tu nu ti l-ai primit de 3 saptamani. Vezi cât de zdreanță esti? Asa meriți să nu iti mai dea nimic. Ala cu 24 de mii de euro în cont plânge după 100 de lei aide plm. Cred ca erau singurii tai bani ti-a dat ma-ta de ziua ta si tu i-ai bagat pe metin. Ce tzeapa ti-ai luat.

User avatar
[Dn]Anemic
Posts: 161
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [Dn]Anemic » Sun Jul 29, 2018 9:52 am

Aolooo ,ce ati facut ma =]] , Stiu si eu o datah fixa ora cv cand intra who ?
Key to my life is moduletze
Image
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [VIP]Admir » Sun Jul 29, 2018 1:06 pm

Dacă te iei tu Kito nu o sa o primesti niciodată ca lui asa ii place sa mintă oamenii. Sa bage de la el ca nu se mai primesc donațiile.

User avatar
[Dn]Anemic
Posts: 161
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [Dn]Anemic » Sun Jul 29, 2018 1:30 pm

:oops:
Key to my life is moduletze
Image
Image

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [VIP]Kito » Sun Jul 29, 2018 1:38 pm

De unde stii tu ca linge ma? Ce morții tai daca nu sunt toti de aceeasi parere cu tine inseamna ca linge? In plm oricum ti-a luat lumea seama ca esti frustrat. Ti-am zis 99% din posturile tale sunt doar despre cat de nașpa e serverul. Tu chiar esti frustrat prietene. Iti pasa prea mult de chestia asta. De vede ca pui suflet. Cred ca stai zilnic on sa iti iei personalizatul pe care nu o ti-l mai iei. Cred ca nu poate sa intre Who fără să îi dai tu mesaj. Defapt nu Cred, stiu sigur chestia asta. " playeri care nu si-au primit perso de luni de zile " si defapt doar tu nu ti l-ai primit de 3 saptamani. Vezi cât de zdreanță esti? Asa meriți să nu iti mai dea nimic. Ala cu 24 de mii de euro în cont plânge după 100 de lei aide plm. Cred ca erau singurii tai bani ti-a dat ma-ta de ziua ta si tu i-ai bagat pe metin. Ce tzeapa ti-ai luat.
Bai sclavu` pl mele, nu sunt eu singurul care nu a primit perso. Mai taci in rasa ma-tii de "baiat", habar nu ai cum sta treaba pe server dar iti deschizi pi*** aia de gura pe forum la fiecare prost, ca doar na, trebe sa faci ceva cand te opresti sa descarci banane la alimentara.
Iti repet inca odata, daca esti prost si nu stii sa citesti, taci in morti tai din gura. Costumu` nu e bagat pe server de o luna si 5 zile, nici de cum de 3. Dar ce plm sa cer la un frustrat.
Te invit pe server sa vad cati dintre playerii ramasi o sa-ti spuna ca "e super serveru". Cred ca doar un ratat ca tine ar putea spune asta dupa un an ce nu a intrat pe el.
Dacă te iei tu Kito nu o sa o primesti niciodată ca lui asa ii place sa mintă oamenii. Sa bage de la el ca nu se mai primesc donațiile.
Kito asta de care zici tu, a zis mai sus ca o sa o primeasca dar nu se stie cand (pentru ca 2 saptamani nu s-a dat nici o donatie) nici de cum "nu o sa o primesti niciodata". Dar tu nu ai de unde sa stii asta, tu ai plisc doar pe forum.

Daca nu ai habar, taci in ma-ta din gura nu te mai da tu omu` perfect si atotstiutor, "baiatu`" pl mele.
Acum inteleg de ce te consideri tu "baiat", ca ti-ai luat BMW.
Aolooo ,ce ati facut ma =]] , Stiu si eu o datah fixa ora cv cand intra who ?
Cel mai probabil luni seara.

Locked