Prostie si indiferenta

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Prostie si indiferenta

Post by [VIP]Kito » Tue Aug 07, 2018 9:15 pm

Admir wrote:
[VIP]Kito wrote:
Admir wrote:Cred ca tie ti se scoala pl de la șamance. Cum de sta aia cu tine fără să îi dai poze? Are încredere în tine ca esti băiat?
Dar de unde stii tu ca nu i-am dat poze? :lol: :lol:
Ma amuzi ma, "peste". Nu mai cauta atentie, te-n sula mea de lepra. Daca tot moare curiozitatea in tine si dormi mai bine la noapte, o cunosc de 6 ani imediat.
Oricum vad ca in ultimul timp tot cu Kito in gura stai, calmeaza-te dracu` ca nu-s gay.
O cunosti de 6 ani? Ba esti nebun :lol: de unde plm o cunosti ma de 6 ani? Mai ai putin si ne spui ca esti cu ea si in realitate. A stai, pe Metin se pupa cu tine si in realitate se fute cu altu? :lol: ba taci ma dracu ca te faci de căcat mai bine nu mai zi dracu
Ho nebunule ca nu e nici ma-ta nici sora-ta sa faca asa, las-o moale. Daca ai fost crescut in imprejurari de genu` nu inseamna ca toata lumea face ca ma-ta si sora-ta, "peste".

User avatar
Admir
Posts: 9

Re: Prostie si indiferenta

Post by Admir » Tue Aug 07, 2018 9:53 pm

Ti-a zis ma-ta de mine de ma tot faci peste? Tre' sa recunosc ca n-a fost prea cuminte d-aia am trimis-o acasa. I-am dat si ei 200 de euro sa nu vina cu mana in cur la copii acasa. Vezi? Din banii mei ti-ai luat sandvisuri la scoala :lol:

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Prostie si indiferenta

Post by [VIP]Kito » Tue Aug 07, 2018 10:01 pm

Admir wrote:Ti-a zis ma-ta de mine de ma tot faci peste? Tre' sa recunosc ca n-a fost prea cuminte d-aia am trimis-o acasa. I-am dat si ei 200 de euro sa nu vina cu mana in cur la copii acasa. Vezi? Din banii mei ti-ai luat sandvisuri la scoala :lol:
Tu te laudai ma ca esti "peste" si "baiat". Iar te faci ca nu stii? :lol: :lol:
Hai ca ma plictisesti, vorbeste singur de acum inainte. E bine sa visezi oricum

User avatar
Admir
Posts: 9

Re: Prostie si indiferenta

Post by Admir » Tue Aug 07, 2018 10:10 pm

[VIP]Kito wrote:
Admir wrote:Ti-a zis ma-ta de mine de ma tot faci peste? Tre' sa recunosc ca n-a fost prea cuminte d-aia am trimis-o acasa. I-am dat si ei 200 de euro sa nu vina cu mana in cur la copii acasa. Vezi? Din banii mei ti-ai luat sandvisuri la scoala :lol:
Tu te laudai ma ca esti "peste" si "baiat". Iar te faci ca nu stii? :lol: :lol:
Hai ca ma plictisesti, vorbeste singur de acum inainte. E bine sa visezi oricum
Cand am zis eu ca-s peste? doamne ce retardat esti :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Prostie si indiferenta

Post by [VIP]Thor » Wed Aug 08, 2018 12:17 am

Futaciu de Kito e cu Aisys ma?
M-am căcat pe el de ras. Ăștia au ajuns în plm sa se f*ta pe metin. Sa bage drq Fifty emoții cu fu*ai, ca nu se mai poate.

jake
Posts: 338

Re: Prostie si indiferenta

Post by jake » Wed Aug 08, 2018 12:40 am

[VIP]Thor wrote:Futaciu de Kito e cu Aisys ma?
M-am căcat pe el de ras. Ăștia au ajuns în plm sa se f*ta pe metin. Sa bage drq Fifty emoții cu fu*ai, ca nu se mai poate.
ce te f*te grija? ar trebui sa bage noi emotii cu frustrari pt tine piciule, da mi discord, skyp cv fiule sa te aud si eu

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Prostie si indiferenta

Post by [VIP]Thor » Wed Aug 08, 2018 8:11 am

jake wrote:
[VIP]Thor wrote:Futaciu de Kito e cu Aisys ma?
M-am căcat pe el de ras. Ăștia au ajuns în plm sa se f*ta pe metin. Sa bage drq Fifty emoții cu fu*ai, ca nu se mai poate.
ce te f*te grija? ar trebui sa bage noi emotii cu frustrari pt tine piciule, da mi discord, skyp cv fiule sa te aud si eu
Sa ma pis pe tine de fixist cu obsesii. Băgai-aș discordu' în psda mă-tii. Da-te'n gatu' mă-tii că ești stres. Ai descoperit discorul ma,ai iesit din pădure în sfârșit. Te-n pla mea, nu mai comenta tu la mine. Moldovean prost și nemâncat. Rasa mă-tii.

jake
Posts: 338

Re: Prostie si indiferenta

Post by jake » Wed Aug 08, 2018 11:52 pm

[VIP]Thor wrote:
jake wrote:
[VIP]Thor wrote:Futaciu de Kito e cu Aisys ma?
M-am căcat pe el de ras. Ăștia au ajuns în plm sa se f*ta pe metin. Sa bage drq Fifty emoții cu fu*ai, ca nu se mai poate.
ce te f*te grija? ar trebui sa bage noi emotii cu frustrari pt tine piciule, da mi discord, skyp cv fiule sa te aud si eu
Sa ma pis pe tine de fixist cu obsesii. Băgai-aș discordu' în psda mă-tii. Da-te'n gatu' mă-tii că ești stres. Ai descoperit discorul ma,ai iesit din pădure în sfârșit. Te-n pla mea, nu mai comenta tu la mine. Moldovean prost și nemâncat. Rasa mă-tii.
For romana press 1

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Prostie si indiferenta

Post by [VIP]Thor » Thu Aug 09, 2018 8:05 am

Ești prea inapt pentru a înțelege un citat.
Rămâi la cărțile de colorat.
Esti prost dar mai dai și semnale pe deasupra.

jake
Posts: 338

Re: Prostie si indiferenta

Post by jake » Thu Aug 09, 2018 2:27 pm

Fiule plss taci :roll: :cry:

Post Reply