Prostie si indiferenta

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
jake
Posts: 338

Prostie si indiferenta

Post by jake » Tue Aug 07, 2018 6:12 pm

viewtopic.php?f=56&t=27624 - mai dereglatule cum adica daca era o problema mai grava mai ziceai?? Daca prostu ala sta mob mare in map 1 si nu i trecut de 23 si asta sta pe vip on de ce pusca mea sa nu intervina ?? Nu toti au pc uri bune, nu e niciun staff on ia tu masuri daca poti nu fi asa indiferenta ca si pe vip si pe staff aceias persoana esti si ce mama ei de treaba ai avut daca erai on pe metin si nu erai afk?? Pe bune? Aceleasi scuze, asumati va mai barabulelor, asta e ceva de genu :
Lucrez undeva si sa zicem ca tin o bucata de tavan ceva sa nu cada da o sunat de pauza si il las sa cada oamenilor in cap :cry:

ala212345678
Posts: 157

Re: Prostie si indiferenta

Post by ala212345678 » Tue Aug 07, 2018 6:19 pm

au mai fost cazuri de genu si s au aplicat sanctiuni esti cumva who ma hades?

jake
Posts: 338

Re: Prostie si indiferenta

Post by jake » Tue Aug 07, 2018 6:23 pm

Parca la kizev s a dat suspend pe cv de genu, nuj de ce ma uraste hades, probabil pt ca nu i am fst alaturi cand era mic... imi pare rau hades lasă-mă sa indrept lucrurile hai pe skp discord sa indreptam lucrurile

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Prostie si indiferenta

Post by [VIP]Kito » Tue Aug 07, 2018 7:14 pm

Bai moldovean pr*st.
Nu mai tot manca rahat, nu-i frumos.
Nu poti obliga pe nimeni sa intre pe MISS/SGA doar pentru ca asa vrea sula lu` Vali. De asta exista forum, faceai 2-3 poze si ii faceai reclamatie. Dar nu, la tine toata lumea sa se supuna, ca tu esti pro*tu` SV.

Si din printu tau reiese ca ai venit sa vorbesti la misto, ziceai ca disperatu` "celesty hai skype", daca era asa important puteai sa-i dai PM sau sa-i spui direct ce te doare.

Si daca e cum zici tu, propun ca atunci cand un SGA/MISS e pe VIP, sa fie obligat sa intre si cand injurati voi doi, ca doua panarame pe server, pe fiecare player pe care-l vedeti.

Iar la Kizev, a fost alta treaba. A intrat pe Dn si a dat cu bug intr-un player, ala l-a amenintat cu suspend iar el a intrat pe SGA si a dat jail 6h. Nu are nici cea mai mica legatura cu ce zici tu mai sus.

P.S: Nu mai manca rahat ca "nu ai pc" si "ai lag". Daca cu 10 playeri ai lag in mp1 atunci cand era SV full ce faceai?

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: Prostie si indiferenta

Post by [MOD]Gambit » Tue Aug 07, 2018 7:21 pm

De fapt am luat avertisment de la Who și pt ce zice Vali. Și anume că eram online pe vip, se făcea comerț, și nu am intrat pe sga să rezolv, că mi a fost lene :)) exact cum ii e și lui Aysis. Și colac peste pupăză, până și la evente stă, că gen face event de procură iteme odată la 2 săptămâni, in care stă și dă anunț. Ce întrebări pm, ce întrebări global domnule?:)))) Lenea este la ea acasă la această miss
Image

User avatar
Admir
Posts: 9

Re: Prostie si indiferenta

Post by Admir » Tue Aug 07, 2018 8:14 pm

[VIP]Kito wrote:Bai moldovean pr*st.
Nu mai tot manca rahat, nu-i frumos.
Nu poti obliga pe nimeni sa intre pe MISS/SGA doar pentru ca asa vrea sula lu` Vali. De asta exista forum, faceai 2-3 poze si ii faceai reclamatie. Dar nu, la tine toata lumea sa se supuna, ca tu esti pro*tu` SV.

Si din printu tau reiese ca ai venit sa vorbesti la misto, ziceai ca disperatu` "celesty hai skype", daca era asa important puteai sa-i dai PM sau sa-i spui direct ce te doare.

Si daca e cum zici tu, propun ca atunci cand un SGA/MISS e pe VIP, sa fie obligat sa intre si cand injurati voi doi, ca doua panarame pe server, pe fiecare player pe care-l vedeti.

Iar la Kizev, a fost alta treaba. A intrat pe Dn si a dat cu bug intr-un player, ala l-a amenintat cu suspend iar el a intrat pe SGA si a dat jail 6h. Nu are nici cea mai mica legatura cu ce zici tu mai sus.

P.S: Nu mai manca rahat ca "nu ai pc" si "ai lag". Daca cu 10 playeri ai lag in mp1 atunci cand era SV full ce faceai?
Da ma vezi ce trist? In loc sa se ocupe de server membri ăștia staff, prefera sa stea pe conturi de VIP si sa isi dea emoții ca la 14 ani. Cred ca unii chiar n-au ce cauta in Staff. Si cred ca si tu esti de acord cu mine dar ti-e frică să o spui ca te părăsește iubi, si deh, iubi are staff si unde mai găsești tu iubi cu staff. Da iubi tau e cam degeaba în staff. E cam mult degeaba. E cam inutilă. Nu prea stie regulamentul. E cam varză iubi. E cam cine se aseamănă se adună. E cam aia buni cu aia buni si aia ... cu aia... understand tu. Ai mâncat cam mult căcat pe forum pana acu, e destul de evident, vede toată lumea ca de cand cu iubi asta a ta virtuală, nu mai latri pe aici despre membri staff. Ca stii si tu cu cine lingi ecranul pe Metin. Si deh... peleme în gure te si a lu iubi te.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Prostie si indiferenta

Post by [VIP]Kito » Tue Aug 07, 2018 8:25 pm

Admir wrote:
[VIP]Kito wrote:Bai moldovean pr*st.
Nu mai tot manca rahat, nu-i frumos.
Nu poti obliga pe nimeni sa intre pe MISS/SGA doar pentru ca asa vrea sula lu` Vali. De asta exista forum, faceai 2-3 poze si ii faceai reclamatie. Dar nu, la tine toata lumea sa se supuna, ca tu esti pro*tu` SV.

Si din printu tau reiese ca ai venit sa vorbesti la misto, ziceai ca disperatu` "celesty hai skype", daca era asa important puteai sa-i dai PM sau sa-i spui direct ce te doare.

Si daca e cum zici tu, propun ca atunci cand un SGA/MISS e pe VIP, sa fie obligat sa intre si cand injurati voi doi, ca doua panarame pe server, pe fiecare player pe care-l vedeti.

Iar la Kizev, a fost alta treaba. A intrat pe Dn si a dat cu bug intr-un player, ala l-a amenintat cu suspend iar el a intrat pe SGA si a dat jail 6h. Nu are nici cea mai mica legatura cu ce zici tu mai sus.

P.S: Nu mai manca rahat ca "nu ai pc" si "ai lag". Daca cu 10 playeri ai lag in mp1 atunci cand era SV full ce faceai?
Da ma vezi ce trist? In loc sa se ocupe de server membri ăștia staff, prefera sa stea pe conturi de VIP si sa isi dea emoții ca la 14 ani. Cred ca unii chiar n-au ce cauta in Staff. Si cred ca si tu esti de acord cu mine dar ti-e frică să o spui ca te părăsește iubi, si deh, iubi are staff si unde mai găsești tu iubi cu staff. Da iubi tau e cam degeaba în staff. E cam mult degeaba. E cam inutilă. Nu prea stie regulamentul. E cam varză iubi. E cam cine se aseamănă se adună. E cam aia buni cu aia buni si aia ... cu aia... understand tu. Ai mâncat cam mult căcat pe forum pana acu, e destul de evident, vede toată lumea ca de cand cu iubi asta a ta virtuală, nu mai latri pe aici despre membri staff. Ca stii si tu cu cine lingi ecranul pe Metin. Si deh... peleme în gure te si a lu iubi te.
Usor smecheras de Bucuresti. Potoleste-ti pofta de pi*da si nu mai fi cu "iubi" in gura, "pestele" suli. Eu i-am zis de la bun inceput sa nu se complice cu MISS ca nu se merita. A fost alegerea ei, daca a gresit n-are decat sa suporte. Pana atunci, taci si livreaza castraveti prin Bucuresti, "baiatule".

Cand are timp de MISS, intra pe MISS. Cand nu are, sta pe VIP. Simplu`, dar de ce pnm iti explic eu tie care inca-ti bagi unghia in gat ca ti-ai aruncat itemele si de oftica nu mai intri pe SV?

User avatar
Admir
Posts: 9

Re: Prostie si indiferenta

Post by Admir » Tue Aug 07, 2018 8:43 pm

[VIP]Kito wrote:
Admir wrote:
[VIP]Kito wrote:Bai moldovean pr*st.
Nu mai tot manca rahat, nu-i frumos.
Nu poti obliga pe nimeni sa intre pe MISS/SGA doar pentru ca asa vrea sula lu` Vali. De asta exista forum, faceai 2-3 poze si ii faceai reclamatie. Dar nu, la tine toata lumea sa se supuna, ca tu esti pro*tu` SV.

Si din printu tau reiese ca ai venit sa vorbesti la misto, ziceai ca disperatu` "celesty hai skype", daca era asa important puteai sa-i dai PM sau sa-i spui direct ce te doare.

Si daca e cum zici tu, propun ca atunci cand un SGA/MISS e pe VIP, sa fie obligat sa intre si cand injurati voi doi, ca doua panarame pe server, pe fiecare player pe care-l vedeti.

Iar la Kizev, a fost alta treaba. A intrat pe Dn si a dat cu bug intr-un player, ala l-a amenintat cu suspend iar el a intrat pe SGA si a dat jail 6h. Nu are nici cea mai mica legatura cu ce zici tu mai sus.

P.S: Nu mai manca rahat ca "nu ai pc" si "ai lag". Daca cu 10 playeri ai lag in mp1 atunci cand era SV full ce faceai?
Da ma vezi ce trist? In loc sa se ocupe de server membri ăștia staff, prefera sa stea pe conturi de VIP si sa isi dea emoții ca la 14 ani. Cred ca unii chiar n-au ce cauta in Staff. Si cred ca si tu esti de acord cu mine dar ti-e frică să o spui ca te părăsește iubi, si deh, iubi are staff si unde mai găsești tu iubi cu staff. Da iubi tau e cam degeaba în staff. E cam mult degeaba. E cam inutilă. Nu prea stie regulamentul. E cam varză iubi. E cam cine se aseamănă se adună. E cam aia buni cu aia buni si aia ... cu aia... understand tu. Ai mâncat cam mult căcat pe forum pana acu, e destul de evident, vede toată lumea ca de cand cu iubi asta a ta virtuală, nu mai latri pe aici despre membri staff. Ca stii si tu cu cine lingi ecranul pe Metin. Si deh... peleme în gure te si a lu iubi te.
Usor smecheras de Bucuresti. Potoleste-ti pofta de pi*da si nu mai fi cu "iubi" in gura, "pestele" suli. Eu i-am zis de la bun inceput sa nu se complice cu MISS ca nu se merita. A fost alegerea ei, daca a gresit n-are decat sa suporte. Pana atunci, taci si livreaza castraveti prin Bucuresti, "baiatule".

Cand are timp de MISS, intra pe MISS. Cand nu are, sta pe VIP. Simplu`, dar de ce pnm iti explic eu tie care inca-ti bagi unghia in gat ca ti-ai aruncat itemele si de oftica nu mai intri pe SV?
Cred ca tie ti se scoala pl de la șamance. Cum de sta aia cu tine fără să îi dai poze? Are încredere în tine ca esti băiat?

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Prostie si indiferenta

Post by [VIP]Kito » Tue Aug 07, 2018 8:47 pm

Admir wrote:Cred ca tie ti se scoala pl de la șamance. Cum de sta aia cu tine fără să îi dai poze? Are încredere în tine ca esti băiat?
Dar de unde stii tu ca nu i-am dat poze? :lol: :lol:
Ma amuzi ma, "peste". Nu mai cauta atentie, te-n sula mea de lepra. Daca tot moare curiozitatea in tine si dormi mai bine la noapte, o cunosc de 6 ani imediat.
Oricum vad ca in ultimul timp tot cu Kito in gura stai, calmeaza-te dracu` ca nu-s gay.

User avatar
Admir
Posts: 9

Re: Prostie si indiferenta

Post by Admir » Tue Aug 07, 2018 9:00 pm

[VIP]Kito wrote:
Admir wrote:Cred ca tie ti se scoala pl de la șamance. Cum de sta aia cu tine fără să îi dai poze? Are încredere în tine ca esti băiat?
Dar de unde stii tu ca nu i-am dat poze? :lol: :lol:
Ma amuzi ma, "peste". Nu mai cauta atentie, te-n sula mea de lepra. Daca tot moare curiozitatea in tine si dormi mai bine la noapte, o cunosc de 6 ani imediat.
Oricum vad ca in ultimul timp tot cu Kito in gura stai, calmeaza-te dracu` ca nu-s gay.
O cunosti de 6 ani? Ba esti nebun :lol: de unde plm o cunosti ma de 6 ani? Mai ai putin si ne spui ca esti cu ea si in realitate. A stai, pe Metin se pupa cu tine si in realitate se fute cu altu? :lol: ba taci ma dracu ca te faci de căcat mai bine nu mai zi dracu

Post Reply