cine?

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: cine?

Post by [VIP]Admir » Mon Aug 13, 2018 4:32 pm

Da bai Kito si vezi ca n-am uitat ca ti-am cerut numărul de wapp iar tu ai zis (hai pe Skype ca wapp nu dau) vezi ca ti-am lăsat skype odata. Vrei sa ti-l las si acum? Sau ceri skype la băieți ca esti șmecher si pe urma nici add nu le dai :lol:

jake
Posts: 338

Re: cine?

Post by jake » Mon Aug 13, 2018 5:06 pm

Ua daca va dau la toti cate o palma peste ceafa va ia mama dreq, linisten grajd ca dau cu furca atat am avut de zis daca mai comenteaza unu il ia dreq

User avatar
Mistic
Posts: 272
Location: I came like a king, now i'm a legend.

Re: cine?

Post by Mistic » Mon Aug 13, 2018 5:26 pm

[VIP]Kito wrote:Legat de cine a sters Topicu respectiv, l-a sters Mistic fara nici o aprobare. Cel care a facut topicu` respectiv, din cate stiu eu NU era on sa ii ceara voie sa-l stearga. Cand l-am intrebat de ce l-a sters a zis ceva gen "asa am vrut eu, fa-mi reclamatie".
Mai Kito, nu plange.. te-am luat la misto cum vreau eu, pot sa-ti spun tot ce vreau eu sa-ti spun.. si tu crezi si inghiti, bun baiat <3
"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."

User avatar
[VIP]Sophie.
Posts: 54
Location: keep it real

Re: cine?

Post by [VIP]Sophie. » Mon Aug 13, 2018 5:29 pm

[VIP]Admir wrote:Da bai Kito si vezi ca n-am uitat ca ti-am cerut numărul de wapp iar tu ai zis (hai pe Skype ca wapp nu dau) vezi ca ti-am lăsat skype odata. Vrei sa ti-l las si acum? Sau ceri skype la băieți ca esti șmecher si pe urma nici add nu le dai :lol:
ce skype să ți dea că lui îi e frică să vb cu mn da cu tn...
Image

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: cine?

Post by [VIP]Kito » Mon Aug 13, 2018 5:40 pm

[VIP]Sophie. wrote:
[VIP]Admir wrote:Da bai Kito si vezi ca n-am uitat ca ti-am cerut numărul de wapp iar tu ai zis (hai pe Skype ca wapp nu dau) vezi ca ti-am lăsat skype odata. Vrei sa ti-l las si acum? Sau ceri skype la băieți ca esti șmecher si pe urma nici add nu le dai :lol:
ce skype să ți dea că lui îi e frică să vb cu mn da cu tn...
Frica zici a? :lol: :lol:
Da ce plm, ma bati prin skype sau cum? :lol: :lol:
Am vorbit cu multi de pe server, stai linistita. Si ti-am explicat aseara motivul. Eu nu intru pe skype sa aud un distrus/distrusa cum injura. Plus ca, nu am ce sa discut cu tine. Eventual sa te intreb cum e pe clasa a 11. Iar cu Admir, cat e kg la castraveti.

jake
Posts: 338

Re: cine?

Post by jake » Mon Aug 13, 2018 5:41 pm

[VIP]Sophie. wrote:
[VIP]Admir wrote:Da bai Kito si vezi ca n-am uitat ca ti-am cerut numărul de wapp iar tu ai zis (hai pe Skype ca wapp nu dau) vezi ca ti-am lăsat skype odata. Vrei sa ti-l las si acum? Sau ceri skype la băieți ca esti șmecher si pe urma nici add nu le dai :lol:
ce skype să ți dea că lui îi e frică să vb cu mn da cu tn...
lasatil pe fiu meu kito in pace netrebnicilor, eu am vb cu kito si csf nui asa de malefic ca pe joc, e mai calm asa nare cuvintele ca aici

User avatar
[VIP]Miley
Posts: 707
Location: ❥°Designer° ✂️

Re: cine?

Post by [VIP]Miley » Tue Aug 14, 2018 7:43 am

N am sters eu nimic ,dacă nu scriam nimic probabil ceream aprobare ... dar asa nu . :roll:
------------------------------
Image
------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=oHmBf4ExtZk

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: cine?

Post by [VIP]Admir » Tue Aug 14, 2018 7:45 am

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Sophie. wrote:
[VIP]Admir wrote:Da bai Kito si vezi ca n-am uitat ca ti-am cerut numărul de wapp iar tu ai zis (hai pe Skype ca wapp nu dau) vezi ca ti-am lăsat skype odata. Vrei sa ti-l las si acum? Sau ceri skype la băieți ca esti șmecher si pe urma nici add nu le dai :lol:
ce skype să ți dea că lui îi e frică să vb cu mn da cu tn...
Frica zici a? :lol: :lol:
Da ce plm, ma bati prin skype sau cum? :lol: :lol:
Am vorbit cu multi de pe server, stai linistita. Si ti-am explicat aseara motivul. Eu nu intru pe skype sa aud un distrus/distrusa cum injura. Plus ca, nu am ce sa discut cu tine. Eventual sa te intreb cum e pe clasa a 11. Iar cu Admir, cat e kg la castraveti.
Ba, tu esti cel mai penal om ma, esti cel mai distrus, uite-te cat poti sa fii de retardat ca tu mi-ai zis sa iti dau skype, eu ti-am da si nici macar add nu mi-ai dat :lol: .
Ai dreptate, n-ai ce sa vorbesti cu noi pentru ca tu nu esti in stare sa vorbesti.
Tu nu vorbesti cu Sophie ca nu esti in stare sa vorbesti cu o fata. Nu pentru ca n-ai ce. Astea nu-s motive prostea. Retardatu serverului, nu mai cere skype si astea daca pe urma te tragi pe cur ca tarfele. Tarfa ce esti. Ai numai gesturi de pizde.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: cine?

Post by [VIP]Kito » Tue Aug 14, 2018 1:37 pm

[VIP]Admir wrote:
[VIP]Kito wrote:
[VIP]Sophie. wrote: ce skype să ți dea că lui îi e frică să vb cu mn da cu tn...
Frica zici a? :lol: :lol:
Da ce plm, ma bati prin skype sau cum? :lol: :lol:
Am vorbit cu multi de pe server, stai linistita. Si ti-am explicat aseara motivul. Eu nu intru pe skype sa aud un distrus/distrusa cum injura. Plus ca, nu am ce sa discut cu tine. Eventual sa te intreb cum e pe clasa a 11. Iar cu Admir, cat e kg la castraveti.
Ba, tu esti cel mai penal om ma, esti cel mai distrus, uite-te cat poti sa fii de retardat ca tu mi-ai zis sa iti dau skype, eu ti-am da si nici macar add nu mi-ai dat :lol: .
Ai dreptate, n-ai ce sa vorbesti cu noi pentru ca tu nu esti in stare sa vorbesti.
Tu nu vorbesti cu Sophie ca nu esti in stare sa vorbesti cu o fata. Nu pentru ca n-ai ce. Astea nu-s motive prostea. Retardatu serverului, nu mai cere skype si astea daca pe urma te tragi pe cur ca tarfele. Tarfa ce esti. Ai numai gesturi de pizde.
Unde mortii ma-tii mi-ai dat tu adresa de skype ma pl? Iar mananci rahat? Mi-ai lasat adresa de skype pe forum si nu stiu eu? Arata-mi unde bagameas sula-n gura ta de tigan obosit si nu mai tot inventa ca gunoiu` ala de Alan care ma cheama pe skype, ii dau add si dupa zice "nu am wifi".

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: cine?

Post by [VIP]Admir » Tue Aug 14, 2018 3:32 pm

După ce s-a sters topicul vii si spui ca nu ti-am dat adresa. Bravo cățel.
admirtenmm

Post Reply