Sa vada hades diabla nu mai********

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
User avatar
[VIP]Anhiyde
Posts: 130

Sa vada hades diabla nu mai********

Post by [VIP]Anhiyde » Wed Sep 26, 2018 8:30 pm

Hades terog sa mi explici/arati unde Diabla a scris ca nu ai voie sa creezi o poveste cu toti 3 spunand ce a facut Leul si cum la omorat pe Vultur !
Si diabla sa mi arati und Scrie ce am spus mai sus
Nu mai da T/C sau cos vr sa ti arat ca ai gresit!
Get saved by my mind <love my brains> love good!
Image Image

Image Image

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: Sa vada hades diabla nu mai fi idioata

Post by [MOD]Gambit » Wed Sep 26, 2018 9:31 pm

Aceasta este sarcina voastră, să vă alegeți unul dintre apărători și să îi aduceți un omagiu, iar pentru asta nu am stabilit ceva anume, poate să fie un desen, o poezie, câte rânduri drept mulțumire, reclame făcute pentru server, orice..idk..lasați-vă imginația liberă!

Prostule, cum scula mea sa ai voie sa scrii despre doi-trei aparatori din moment ce fiecare era premiat separat =)))))))) ?

Ce voiai? Sa-ti dea si premiul de la Leu si cel de la Vultur? Esti autist rau, suferi dupa 2 iteme. Daca fata a zis clar UNUL, inseamna ca doar despre UNUL scrii. Iar tu daca ai dat cu batu-n balta, ai ales Leul si ai scris despre Vultur, esti fraier. Am impresia ca uneori va lipsesc notiuni de baza ale limbii romane, gen diferenta dintre "unul" si "unul sau mai multi" /// "omagiu" sau drc stie. :))))

Tu nu realizezi ca efectiv ai 17-18 ani si-ai scris un cacat de compunere de clasa a 2-a cu "si erau frati, si i-a omorat, si s-au dus, si au facut, si au murit, si au inviat" aoloooo. Omagiu inseamna lauda, multumire, recunostinta, nu o compunere cu tagadamtagadam calu' intra in padure, tagadam tagadam..

La anu' ai BAC'u, te pun aia sa scrii sinonim la "omagiu", tu scrii "basm/text", habar n-ai.

Oricum, decizia e luata, premiu nu iei, repet :)) De ce?
Pt. ca in primul rand n-ai facut niciun omagiu, ci o poveste de 2 lei, fara logica
Pt. ca in al doilea rand, ai spart oalele intre Leu si Vultur, saracii.

Potoleste-te, ca are Diabla dreptate 100% .
Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Sa vada hades diabla nu mai********

Post by [Diva]Diabla » Thu Sep 27, 2018 12:14 am

ai warn pentru limbaj + hades ti-a raspuns si la reclamatia de la " raport staff "

User avatar
[VIP]Anhiyde
Posts: 130

Re: Sa vada hades diabla nu mai********

Post by [VIP]Anhiyde » Thu Sep 27, 2018 9:10 am

T c ca nu o scot la capăt, chiar dacă a fost greșeala mea tot eu am dreptate pop
Get saved by my mind <love my brains> love good!
Image Image

Image Image

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Sa vada hades diabla nu mai********

Post by [MOD]Lorena » Thu Sep 27, 2018 10:53 am

t/c să fie atunci.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Locked