Sa vad!

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Post Reply
User avatar
[Dn]vDimaAndrei
Posts: 51

Sa vad!

Post by [Dn]vDimaAndrei » Thu Oct 18, 2018 7:44 pm

Imi poate da cineva din staff un print cum ca who spune ca eu am furat si exact pe cine sau de la fifty? Pentru ca eu nu am furat doar am luat keylogger dp siteul ala cu moduri cica free !
Prefer oameni simceri care fura ,decat cei ce se dau pe langa mine si ma ling in c*r ca sa primeasca ceva!


-----------------------------------------------------------Image-----------------------------------------------------------------------

santal123
Posts: 216

Re: Sa vad!

Post by santal123 » Thu Oct 18, 2018 7:49 pm

Mars ma dreq ca esti prost de bubui

1 who nu ti da ban asa pt furt daca nai facut nik, el poate vedea ce ip uri au fost inregistrate pe contu tau
2 daca intri pe siteuri date de playeri si iei key e doar vina ta pt ca la reg scrie clar ca o faci pe raspunderea ta tampitule

Tc

User avatar
[Dn]vDimaAndrei
Posts: 51

Re: Sa vad!

Post by [Dn]vDimaAndrei » Thu Oct 18, 2018 7:54 pm

De ce t/c eu am spus un lucru/intrebat te bagi aiurea 2 esti prost 3 sms 4 esti iara prost 6 iti dau la cocones 7 nu ai obs ca nu am zis de 5 si acolo ti dadeam iara la turturica



Eu am intrebat clar ceva!
Prefer oameni simceri care fura ,decat cei ce se dau pe langa mine si ma ling in c*r ca sa primeasca ceva!


-----------------------------------------------------------Image-----------------------------------------------------------------------

Post Reply