Donatie

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
User avatar
[Dn]vDimaAndrei
Posts: 51

Donatie

Post by [Dn]vDimaAndrei » Tue Oct 23, 2018 8:39 am

Sper sa între who în seara asta sa mi ridic donația am donat paysafe 100 lei și sper sa între omul
Prefer oameni simceri care fura ,decat cei ce se dau pe langa mine si ma ling in c*r ca sa primeasca ceva!


-----------------------------------------------------------Image-----------------------------------------------------------------------

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Donatie

Post by [VIP]Kito » Tue Oct 23, 2018 11:45 am

[Dn]vDimaAndrei wrote:Sper sa între who în seara asta sa mi ridic donația am donat paysafe 100 lei și sper sa între omul
Si care plm e intrebarea? Care e problema? Lol ma, hai sa facem posthunt :lol: :lol:

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: Donatie

Post by [MOD]Gambit » Tue Oct 23, 2018 1:11 pm

Nu înțeleg de ce mănânci căcat pe la toate topicurile, de ce te legi de toată lumea, de ce vorbești de "o coajă de 6000" când în 6000 îți iei mașină beton, de brand mare Mercedes/VW/BMW/Audi, nu știu de ce vorbești de posthunt pe un server a cărui forum nu îți aduce niciun beneficiu odată cu numărul mare de posturi, nu înțeleg de ce zici de alții că sunt anonimi, urâți, grași, săraci, penibili etc, când tu ești fix la fel. Nu înțeleg de ce faci post hunt dând reply aici, dacă tot contează posturile (tu ești vip), nu înțeleg de ce faci reclamații ca un obsedat, reclamații puerile, neinteresante, fără mare motiv

Nu înțeleg de ce nu ți vezi de pulă băi Kito. Știi că nu-mi caut scandal cu tine, da ești extraordinar de ipocrit și copilăros. Prietenește de la Andru
Image

User avatar
[Dn]vDimaAndrei
Posts: 51

Re: Donatie

Post by [Dn]vDimaAndrei » Tue Oct 23, 2018 6:08 pm

prieteneste de la Andru si mu1e de la Bendeac , am pus pentru ca e donatie paysafe nu bankara si nu are de unde sa stie idiotule te pupa broscoi@!~@
Prefer oameni simceri care fura ,decat cei ce se dau pe langa mine si ma ling in c*r ca sa primeasca ceva!


-----------------------------------------------------------Image-----------------------------------------------------------------------

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Donatie

Post by [Diva]Diabla » Wed Oct 24, 2018 8:05 pm

[Dn]vDimaAndrei wrote:Sper sa între who în seara asta sa mi ridic donația am donat paysafe 100 lei și sper sa între omul
este ON
T/C.

Locked