loreno

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
ala12345
Posts: 132

Re: loreno

Post by ala12345 » Thu Nov 22, 2018 4:54 pm

SamSunGs8 wrote:
[VIP]Thor wrote:"VIP/MOD nu pot participa nici de pe player"
Model de postare:
Nume caracter :[VIP]Lora
IQ lvl -99.

Lasati ma, evenimentu e acceptat de Who si de Hades.
1 incompetent si 1 e neinteresat

User avatar
[VIP]xAleks
Posts: 453

Re: loreno

Post by [VIP]xAleks » Thu Nov 22, 2018 5:28 pm

[SGM]Hades wrote:
[VIP]xAleks wrote:
[SGM]Hades wrote:eventu a fost aprobat de mine si who chiar este asa greu sa farmezi cufere si sa faci o licitatie ??? v-am cerut prea multe? si mai usor cu jignitu
in max 1h ai peste 400/600 de coliere din cufere dar mna lenea e mare!

Oare!!!!!
Cu '' /m 2222(cod boss) 50 '' te cred ca faci atat,dar ati verificat si in mapa cum se farmeaza?
https://youtu.be/lNAv0HErY-U aici poti merge si de la lv 35
si de verificat nu cred ca jumate din voi nu a farmat cat am verificat cu fifty si mistic mapele, inca dropu e cam mare prea rpd se farmeaza
-- Eu vorbeam strict de afirmatiile tale... "in max 1h ai peste 400/600 de coliere din cufere". Atata timp cat faci un eveniment inainte de al posta ar trebui verificat ( Atunci cand l-ai aprobat tu :)) ai verificat ceva???? :))
Dupa parearea mea duce spre un event 'esuat'
--Short but sweet--

SamSunGs8
Posts: 88

Re: loreno

Post by SamSunGs8 » Thu Nov 22, 2018 5:33 pm

[SGM]Hades wrote:
[VIP]xAleks wrote:
[SGM]Hades wrote:eventu a fost aprobat de mine si who chiar este asa greu sa farmezi cufere si sa faci o licitatie ??? v-am cerut prea multe? si mai usor cu jignitu
in max 1h ai peste 400/600 de coliere din cufere dar mna lenea e mare!

-- Eu vorbeam strict de afirmatiile tale... "in max 1h ai peste 400/600 de coliere din cufere". Atata timp cat faci un eveniment inainte de al posta ar trebui verificat ( Atunci cand l-ai aprobat tu :)) ai verificat ceva???? :))
Dupa parearea mea duce spre un event 'esuat'
Ai 10 Lei albastri in Caverna Luni, la care pica 20000 de cutiute diferite. Lei au spam de cateva minute. Dupa calculele lui Hades intr-o ora faci 200000 coliere.
Crezi ca a verificat cineva inainte? Pun pariu ca nici Who si nici Hades nici macar nu a citit textu`. A fost ceva gen "Lorena: Vreau sa fac un event pe forum. -Who/Hades: OK"

Nici nu prea conteaza. Eventul e esuat si suntem obisnuiti ca lorena sa faca evenimente esuate :lol: :lol:

ala12345
Posts: 132

Re: loreno

Post by ala12345 » Thu Nov 22, 2018 5:42 pm


Ai 10 Lei albastri in Caverna Luni, la care pica 20000 de cutiute diferite. Lei au spam de cateva minute. Dupa calculele lui Hades intr-o ora faci 200000 coliere.
Crezi ca a verificat cineva inainte? Pun pariu ca nici Who si nici Hades nici macar nu a citit textu`. A fost ceva gen "Lorena: Vreau sa fac un event pe forum. -Who/Hades: OK"

Nici nu prea conteaza. Eventul e esuat si suntem obisnuiti ca lorena sa faca evenimente esuate :lol: :lol:
exact asa si dupa cand iti exprimi nemultumirile sau ii pui niste intrebari, gata noi suntem de vina, el stie, el a verificat, cand el nici nu stie cum sa pluseze un item

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: loreno

Post by [Diva]Diabla » Sat Apr 13, 2019 8:47 am

[SA]Hades wrote:cuie nu ii convine nu participati si asta e


T/C!

Locked