Am o problema !!

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
cosmin30
Posts: 3

Am o problema !!

Post by cosmin30 » Sat Jul 26, 2014 2:31 pm

Buna ziua am problema cineva a stat pe contul meu si mi-a luat mut pe contu [VIP]Cos30 999h si inca stie datele contului si vor rog frumos daca se poate sa imi dati VIP pe alt cont !!!
Multumesc!!

Ginx
Posts: 33

Re: Am o problema !!

Post by Ginx » Sat Jul 26, 2014 3:02 pm

Ai luat keylogger :(
Nu Fii trist totul se va remedia

dreezaliu
Posts: 1

Re: Am o problema !!

Post by dreezaliu » Mon Jul 28, 2014 3:49 pm

deci cum, am reintrat si mam logat pe metin2steel am observat ca mi.au disparut toate accesoriile depe caracteru de lev221 sadsong ..pumnalele 44.49paguba..setu universal..am ramas in pijama frate..ce fel de server e asta?nu va e rusine?nu eram rau sau etc cand ma delogat ..ultima data cand mam delogat eram la rosii in cerc cand mam logat azi eram pe langa locurile de crescut la red mi sa parut suspect mam dus la mine in mapa la galbeni cand sa vad disparuse toate cele si inainte sa ma deloghez aveam totul acum zero am ramas in pijamale ..rog rezolvare imediata nu am f facut trade cu nimeni nu am mod joc de 1 an si rusinee

User avatar
[VIP]Seba.
Posts: 275
Contact:

Re: Am o problema !!

Post by [VIP]Seba. » Thu Jul 31, 2014 2:43 pm

Parerea mea,nu mai primiti nici un fisier de pe mes,skype
Image
Image
Image

[Lady]Bia

Re: Am o problema !!

Post by [Lady]Bia » Sun Nov 23, 2014 2:51 am

Dupa cum bine scrie in regulament membrii staff nu raspund de itemele/conturile voastre .
Nu e vina noastra ca tu ai dat contu sau ai luat keyy iar persoana respectiva a injurat, a facut comert sau ce a facut el/ea .
Prin urmare nu o sa primesti VIP pe alt cont si nici nu o sa ti se scoata mutele .
T/C!

Locked