BUG??

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
Roller
Posts: 11

BUG??

Post by Roller » Sun Jan 04, 2015 9:11 pm

Cum imi dau seama ca un item modat are bug.

User avatar
LiquriciHD
Posts: 143
Location: ڪے Pestisoruu ღ
Contact:

Re: BUG??

Post by LiquriciHD » Sun Jan 04, 2015 11:03 pm

Poi demplu:
Pe arme nu se pune REZ PGM/PC/RASE/otrava/magie/foc.. in general rezistente. !
Nu se pune pe nici un accesoriu/arma/armura TARE RASE !
NU SE PUNE: REFLEXIE SI RASE PE ACELASI ITM. In general acestea sunt cele mai grave buguri.
Unii mai spun ca si pgm pe arma e bug dar eu unul nu consider asta.
Image

Zerathum
Posts: 32

Re: BUG??

Post by Zerathum » Wed Jan 14, 2015 4:33 pm

LiquriciHD bun am inteles ca daca pui rezistente pe arma sau pe armura sau acc tare rase, dar dc zice lumea ca maxim ii 100 la sansa de aparare rase si rezistente, unde MMM scrie asta ca eu inca nu am vazut pe forum, cine naiba a mai scoso si pe asta ca 100 ii maxim. Tu ce parere ai?

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: BUG??

Post by [VIP]Adinna » Sun Mar 22, 2015 12:40 pm

Deci ca să ştii, foarte multe bonusuri care nu prea sunt folosite sunt considerate BUG-uri de unii care joacă de ieri.
Tare-rase nu prea ajută în multe cazuri, dar Bella, nu ai idee cât de utile sunt acele bonusuri în unele seturi, şi aici mă refer la MODAŢI.
În opinia mea, bugurile sunt create de îmbinarea a unor bonusuri diferite în anumite procente.. care deZAvantajează ba prin primirea unui anumit dmg, ba alte situaţii.. Înţelegi?
Cum a specificat şi domnişoara [MOD]Bella, otrava cu magia peste 100% creează acest bug..
Rasele, decât să-ţi pui 115 mai bine pui 100 şi 115 pui atac.. la asta cred că se referea, pentru că apărarea e exact la fel la 115% faţă de 100%.
Sper că ai înţeles cât de cât datorită răspunsurilor primite.
Dacă mai ai întrebări îmi poţi da PM pe joc: [Lady]Adinna.
Multă baftă!
T/C!
Image

Locked