Jocul nu functioneaza

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
User avatar
Rhymes
Posts: 77

Jocul nu functioneaza

Post by Rhymes » Thu Jan 29, 2015 9:30 pm

Eu am jucat si acum 5 luni cand era client v4 , insa m-am lasat o perioada si acum am descarcat , de 2 ori clientul v5 , am incercat sa intru in el insa mi-l baga in carantina...dupa ce l-am pus pe lista de excudere nu l-a mai bagat insa jocul nu s-a deschis...practic il deschid cu open as admin , dar nu se intampla nimic...am dezactivat si antivirus=acelasi rezultat...si mi-a mai aratat cand i-am dat troubleshoot compatibility si l-am rulat in xp service pack 2 o eroare care zice:fatal erorr!! python library file not exist. Acum chiar nu inteleg ce are...mi-a mers inainte , perfect chiar , tot cu w7 iar acum face figuri..dati o parere sa inteleg si eu ce are.

PS:nu am avut probleme cu runtime erorr si am incercat copierea fisierului pithon de la alt client.

User avatar
Rhymes
Posts: 77

Re: Jocul nu functioneaza

Post by Rhymes » Fri Jan 30, 2015 11:39 pm

chiar nu se pricepe nimeni la de astea ?:))

User avatar
[VIP]Seba.
Posts: 275
Contact:

Re: Jocul nu functioneaza

Post by [VIP]Seba. » Sat Jan 31, 2015 5:18 am

Daca tu zici ca iti da eroare cu python descarca asta: http://www.microsoft.com/en-us/download ... x?id=17851
Image
Image
Image

User avatar
Rhymes
Posts: 77

Re: Jocul nu functioneaza

Post by Rhymes » Sat Jan 31, 2015 5:45 pm

deja il am.o sa incerc un update daca o fi disponibil.alfel incep teste de compatibilitate si verificare fisiere.nu cred ca ajung la reinstall windows pentru ca inainte tot cu acelasi windows am rulat client v4..
Last edited by Rhymes on Mon Feb 02, 2015 1:25 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Rhymes
Posts: 77

Re: Jocul nu functioneaza

Post by Rhymes » Sat Jan 31, 2015 9:14 pm

2 ore de incercari si tot nimic...astept sfaturi in continuare :!:




User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Jocul nu functioneaza

Post by [VIP]Adinna » Sun Mar 22, 2015 9:27 pm

Din moment ce nu ai scris nimic, Exile te-a ajutat, ori nu te mai interesează şi ai rezolvat.
T/C!
Image

Locked