Nedumerire

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
User avatar
Durexx
Posts: 29

Nedumerire

Post by Durexx » Mon Feb 09, 2015 11:53 pm

Salut , vreau sa imi cumpar un mod 100% si am 2 moduri , dar nu stiu ce bonusuri sa aleg . As avea o banuire , dar as vrea sa imi ziceti daca e ok .

Primul mod care il am : http://imgur.com/TN9rAW4

Al doilea mod : http://imgur.com/NV3pFUQ


Si as vrea sa iau Coif Aryun cu urmatoare bonusuri : Blocare atac corporal , dexteritate , paguba competentei , rezistenta paguba competentei , critica , patrunzatoare si putere .


Rezistenta pc bag pt ca iau damage pe skill-uri destul de mare , iar blocare atac corporal ca sa nu mai iau damage pe hit . Multumesc anticipat ;)

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Nedumerire

Post by [VIP]Adinna » Tue Feb 10, 2015 12:49 am

Bun, deci..
Decât să stai cu armura rase, eu spun să-ţi pui apărări pe koif!
Bonusuri? poftim!
→ Apărare pumnal;
→ Apărare două mâini;
→ Apărare sabie;
→ Rezistenţa la săgeţi;
→ Şansă de a evita atacul cu săgeţi;
→ Rezistenţă la paguba competenţei;
→ Şansă de a bloca un atac corporal !
Şi.. secretul constă în faptul că modaţii, care au seturi.. îţi pot lua şi cu blocare, şi cu rezistenţă la pc.
Unul cu set ninja bun, dă înjur de 9k.. Să nu mai spunem de sura! Sau warrior în unele cazuri.

Deci, mno, ţi-am dat un sfat, acum faci cum crezi!
Image

User avatar
[VIP]Angel
Posts: 39

Re: Nedumerire

Post by [VIP]Angel » Tue Feb 10, 2015 1:11 am

Adinna are dreptate aici asa am si eu apararile si sunt foarte multumit dar pe langa ele iti mai trebuie 100 rezistenta otrava care o ai pe scutul eclipsa si 100 rezistenta magie ca sa nu primesti dmg de la ninja pe nor . Bafta
Image

User avatar
Durexx
Posts: 29

Re: Nedumerire

Post by Durexx » Tue Feb 10, 2015 9:31 am

Multumesc de ajutor , o sa merg dupa dvs. Adinna . Si inca o intrebare : Smarald-ul pe ce as putea sa-l dau dupa ce cumpar Coiful ? .. 8-)

User avatar
[VIP]Angel
Posts: 39

Re: Nedumerire

Post by [VIP]Angel » Tue Feb 10, 2015 6:42 pm

prietene de preferat ar fi sa il pastrezi ca e atac din cate vad si sa iti cumperi un accesoriu aparari dupa cum a zis Adinna ar fi mai rentabil asa :D
Image

User avatar
[VIP]Angel
Posts: 39

Re: Nedumerire

Post by [VIP]Angel » Tue Feb 10, 2015 6:46 pm

Szuzele mele smaraldul rase a putea sa il vinzi pe un accesoriu atac ninja cu : Dexteritate , pc . critica, patrundere , semi-om , abs pv , viteza farmec ar fi de preferat un acc de ninja mai modest sau pe ceva set da nu prea gasesti set 50 cod :D oricum bafta
Image

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Nedumerire

Post by [VIP]Adinna » Tue Feb 10, 2015 9:12 pm

Durexx wrote:Multumesc de ajutor , o sa merg dupa dvs. Adinna . Si inca o intrebare : Smarald-ul pe ce as putea sa-l dau dupa ce cumpar Coiful ? .. 8-)
Poţi să îl ţii de formă, sau să îl dai pe altul cu bonusuri de atac, sau pe altă armură +0 mod (safir/pose)..
Image

User avatar
[VIP]Geo
Posts: 896
Location: DnB
Contact:

Re: Nedumerire

Post by [VIP]Geo » Fri Feb 13, 2015 5:06 pm

Durexx wrote:Salut , vreau sa imi cumpar un mod 100% si am 2 moduri , dar nu stiu ce bonusuri sa aleg . As avea o banuire , dar as vrea sa imi ziceti daca e ok .

Primul mod care il am : http://imgur.com/TN9rAW4

Al doilea mod : http://imgur.com/NV3pFUQ


Si as vrea sa iau Coif Aryun cu urmatoare bonusuri : Blocare atac corporal , dexteritate , paguba competentei , rezistenta paguba competentei , critica , patrunzatoare si putere .


Rezistenta pc bag pt ca iau damage pe skill-uri destul de mare , iar blocare atac corporal ca sa nu mai iau damage pe hit . Multumesc anticipat ;)
Durexx , un item nu trebuie tinut de frumusete , pentru ca tu pe un joc tre' sa cauti sa fii bun , nu sa arati la toti ca ai iteme de nu stiu care , sa te lauzi si alte chestii , care sunt inutile defapt :lol: . Cauta sa dai Smaraldul ala pe alta armura , atac ar fi perfect , ca degeaba ai item frumos , daca e vai de capul lui :roll: .
Image

[Lady]Bia

Re: Nedumerire

Post by [Lady]Bia » Sun Feb 22, 2015 4:59 pm

Răspuns primit. T/C!

Locked