Intrebare

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
Doc
Posts: 11

Intrebare

Post by Doc » Wed Feb 18, 2015 4:47 pm

Vreti sa ziceti ca itm ce au picat la trandafiri sunt itm pentru cei nemod pt ca acc sunt mai pf ca cele de acum.

[VIP]Ulise
Posts: 253
Location: Skype:marian.savu11

Re: Intrebare

Post by [VIP]Ulise » Wed Feb 18, 2015 7:32 pm

Da da da =))
Image
Beau şi fumez,mă distrez,nu stau..
Ca n-totdeauna e aşa cum vreau..[Cheloo]

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Intrebare

Post by [VIP]Adinna » Wed Feb 18, 2015 10:22 pm

Doc wrote:Vreti sa ziceti ca itm ce au picat la trandafiri sunt itm pentru cei nemod pt ca acc sunt mai pf ca cele de acum.
Unele dintre itemele care au picat la trandafiri sunt iteme de la Donaţii cod/SMS !
Acele iteme se puteau achiziţiona doar prin donaţie !
Dacă ştiţi cum să le bonusaţi nu sunt deloc praf !
Deci nu , itemele nu sunt pentru cei nemod neapărat . . având în vedere că sunt itemele de la donaţii .
Sper că te-am ajutat ! Multă baftă !
Image

Doc
Posts: 11

Re: Intrebare

Post by Doc » Thu Feb 19, 2015 6:33 am

Adina pai si eu la lvl 250 mai pun acc cu monstri sau pun si eu un acc de atac mai bun decat cele de 80? In afara de joker restu chiar sunt praf am stat 6 luni pt un client care a fost asa de laudat ca o sa fie ce nu ati mai vazut pe alte svr de metin.6 luni pt p/s invt/si f6 care nici acum nu stiu ce face si logic itm NOI MOD care au fost implementate dupa 2 sapt si astea mod a tr sa vina V.D:)) T.C

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Intrebare

Post by [VIP]Adinna » Thu Feb 19, 2015 10:24 am

Doar pentru că unul sau două din acele accesorii oferă tare-monştrii nu înseamnă că toate fac asta !
Bun , atunci du-te tu şi creşte , fă-ţi level cu acc de 80 . . Nu spun că acelea nu sunt bune , dar totuşi e muncă din partea lui Fifty şi Disayer , deci trebuie apreciată .
Armele dropate sunt +0 , deci sunt şi de aspect şi pot fii folosite şi de nemodaţi . .
Eu una ţi-am răspuns la întrebare , deci → T/C !
Image

Locked