Salut prieteni

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Post Reply
ala7123
Posts: 5

Salut prieteni

Post by ala7123 » Sat Jun 20, 2020 2:38 am

Cati drc mai sunteți pe sv ma

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Salut prieteni

Post by [VIP]Thor » Mon Jun 29, 2020 12:29 pm

FoArTe mUlTi

Șefu la toți
Posts: 8

Re: Salut prieteni

Post by Șefu la toți » Sat Sep 26, 2020 12:27 am

Eu de pe 2 conturi ca mai mult nu duce pârnaia asta de unitate și restu gol, who la donații dar nu mai are nici d-alea, Adina încearca sa mai fure ochii ăstora cu niște culori sa bage prostii bani iar ea tot asa, baga bani sa își poată cumpăra costumele făcute de ea. În rest avem acțiune când mai intra ăștia sa dam warr, e super acum, nu se mai fac blaturi, se avansează pe merit nu pe 400 de lei gradu de SGA ca înainte, toți din staff sunt competenți, încă vii dar fără viitor... E super pe metin. Te așteptăm în lumea noastră plina de nimicuri unde cumperi nimic cu bani mulți!

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Salut prieteni

Post by [VIP]Adinna » Sat Oct 31, 2020 10:01 pm

Șefu la toți wrote:
Sat Sep 26, 2020 12:27 am
Eu de pe 2 conturi ca mai mult nu duce pârnaia asta de unitate și restu gol, who la donații dar nu mai are nici d-alea, Adina încearca sa mai fure ochii ăstora cu niște culori sa bage prostii bani iar ea tot asa, baga bani sa își poată cumpăra costumele făcute de ea. În rest avem acțiune când mai intra ăștia sa dam warr, e super acum, nu se mai fac blaturi, se avansează pe merit nu pe 400 de lei gradu de SGA ca înainte, toți din staff sunt competenți, încă vii dar fără viitor... E super pe metin. Te așteptăm în lumea noastră plina de nimicuri unde cumperi nimic cu bani mulți!
pare nasoala Adina asta din cate zici, dislike :))
Image

Beibi stiu ca vrei
Posts: 53

Re: Salut prieteni

Post by Beibi stiu ca vrei » Fri Dec 04, 2020 12:49 am

[DSG]Adinna wrote:
Sat Oct 31, 2020 10:01 pm
Șefu la toți wrote:
Sat Sep 26, 2020 12:27 am
Eu de pe 2 conturi ca mai mult nu duce pârnaia asta de unitate și restu gol, who la donații dar nu mai are nici d-alea, Adina încearca sa mai fure ochii ăstora cu niște culori sa bage prostii bani iar ea tot asa, baga bani sa își poată cumpăra costumele făcute de ea. În rest avem acțiune când mai intra ăștia sa dam warr, e super acum, nu se mai fac blaturi, se avansează pe merit nu pe 400 de lei gradu de SGA ca înainte, toți din staff sunt competenți, încă vii dar fără viitor... E super pe metin. Te așteptăm în lumea noastră plina de nimicuri unde cumperi nimic cu bani mulți!
pare nasoala Adina asta din cate zici, dislike :))
Taci fă!

Post Reply