Patricia avem de vorbit

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
AllOfMEe
Posts: 107

Patricia avem de vorbit

Post by AllOfMEe » Fri Nov 06, 2015 9:08 pm

Draga mea Patricia cum viata mea faci ma asa..... te inteleg ca e de la flori, au mai fost si sa refacut ox'u stai calma..... daca era sa fi corecta inchide-ai si deschide-ai din nou pentru a da o sansa egala tuturor.....Acum chiar nu e cinstit si nu cred ca cei care au iesit nu aveau sanse la casitg.Erau playeri ca Arcde30,teroristul22,[Dn]Drog,eu si altii care se pricep mai mult sau mai putin la ox si puteau castiga.........Ce sa mai zic APLAUZE

Radu
Posts: 48

Re: Patricia avem de vorbit

Post by Radu » Fri Nov 06, 2015 9:18 pm

Bella e proasta rau. Ce bine ca a primit BAN. Nu Diabla ?

User avatar
AllOfMEe
Posts: 107

Re: Patricia avem de vorbit

Post by AllOfMEe » Fri Nov 06, 2015 9:31 pm

Unde viata mea aveau timp cand eu nici nu am vazut intrebarea......... zi tu unde......

User avatar
AllOfMEe
Posts: 107

Re: Patricia avem de vorbit

Post by AllOfMEe » Fri Nov 06, 2015 9:33 pm

Si daca vrei sa imi dai interdictie evente si dastea poti sa dai eu oricum numai joc pe acest server....

User avatar
[Dn]Cryss
Posts: 703
Location: Skype: CryssSnk
Contact:

Re: Patricia avem de vorbit

Post by [Dn]Cryss » Fri Nov 06, 2015 9:58 pm

Radule,nu se vede vârstă pe care o ai.La fel și la tine All.

MURITI PTR UN AMĂRÂT DE OX MA???CASTIGATI DRQ ATATEA EVENTE PE ZI SI SAPTAMANA SI NU VA AJUNGE??DRC,LA ALL MAI ZIC,CA NU CASTIGA FFFFF DES,DAR LA TINE BAI UP?TE FACE UN OX?UN AMARAT DE AFRO+GLOB+BOX TUR SAU CE S-O DA???IMD CAND VA FACE EVENT SI CASTIGATI GATA,TE IUBESC,MS MS.DACA PIERDETI GATA,TU ESTI DEVINA,BAG NUJT CE,SA TE .....CE DRC MA??
CHIAR DACA AU PUS AMAN2 O INTREBARE,CSF?TOTI GRESIM...NU.TOTI SUNTEM ASA DE PERFECTI....
NU VA MAI PLANGETI ATATA DE MILA....
Image

User avatar
AllOfMEe
Posts: 107

Re: Patricia avem de vorbit

Post by AllOfMEe » Fri Nov 06, 2015 10:33 pm

Draga Cryss sa sti si tu ca problema nu e ca nu am castigat eu sau Radu un ox sau ceva, credema si eu castig destul de des, dar e faza ca nici nu a spus dupa ce sa terminat ca a gesit si ii pare rau. Acum fapta e consumata ''operatia reusita, pacientu' mort
'' si cam atat :* :*
[/color]

User avatar
[Dn]Cryss
Posts: 703
Location: Skype: CryssSnk
Contact:

Re: Patricia avem de vorbit

Post by [Dn]Cryss » Fri Nov 06, 2015 11:11 pm

Tu crezi ca o Ia pe ghicite?De unde să știe ca o să pună și el.Gata ce DRC.Data viitoare să aveți și voi grijă la limbaj,și Belluț,data viitoare,discutați cei din Staff care cine ce întrebare puneți,ptr a prevenii astfel de cazuri...
Akm încetați cearta cu un t/c,ca nu muriți ltr acel premiu...Mai lăsați și pe alții să câștige...
Image

User avatar
AllOfMEe
Posts: 107

Re: Patricia avem de vorbit

Post by AllOfMEe » Fri Nov 06, 2015 11:19 pm

Eu o sa va las pe toti sa castigati pentru ca numai joc pe o perioada nedeterminata. Va pup :*

User avatar
[Dn]Cryss
Posts: 703
Location: Skype: CryssSnk
Contact:

Re: Patricia avem de vorbit

Post by [Dn]Cryss » Fri Nov 06, 2015 11:25 pm

Șal,Bft.
Image

Radu
Posts: 48

Re: Patricia avem de vorbit

Post by Radu » Sat Nov 07, 2015 12:18 am

Ce sa faci... nu suntem la fel de pupincuristi si maturi ca tine Cryss. Diabla , tu vezi ca se face bug la OX au iesit playeri si consideri ca OX-ul trebuie continuat chiar daca a fost un bug. Aplauze. Hai Cryss cu comentariile tale inteligente. P.S.: Foarte bine ca nu mai faci OX. SI asa habar nu ai cum sa il organizezi. Te iei de colegii tai."Cine a pus intrebare ?!" , "Nu ai nici tupeul sa recunoasca" cand defapt ei nu aveau nici o vina. Cum au avut asa tupeu extraordinar !Cum isi permit sa se bage peste OX-ul tau ? Eu le-as da jaill permanent.

Locked