Off, Deyule, Deyule..asa faci ma ?

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
Răzvan
Posts: 24

Re: Off, Deyule, Deyule..asa faci ma ?

Post by Răzvan » Mon Dec 07, 2015 12:03 am

Nu cred. Nu-ti da el replica, vai , vai
Image
M.❤

User avatar
Mădă şmk
Posts: 996
Location: Baia Mare.
Contact:

Re: Off, Deyule, Deyule..asa faci ma ?

Post by Mădă şmk » Mon Dec 07, 2015 12:10 am

păi Răzvănuţ, tu nu ştii cine e Mistic. .el e şefu' replicilor, nu-i aşa bă? da, nici io nu mă cred ştiu, ştiu nu mă mai contrazice trg. .
gt revin, tu nu ştii că el e ăla care dă replică la tot, mai ales cum dădea pe skype. .mare smardoi ca X, Z, W, A, G, Z, I, F, D. :lol: şi cnd era numai unul nu ziceaţi nmc. .frt spune-i rpd lu' Lorena sau Anei să te ajute că nu te descurci sincer, băiat mare ce eşti tu. :oops:
ce să îţi mai spun. . .nuj cmfcmz cum mai stai cu sănătatea, te mai cerţi cu ăştia că tu stai 36h la war(încă un motiv pentru care eşti distrus). . .ce să mai spn. .e cv normal s-o faci că în 2016 revii în forţă ok, ok înţeleg.
bnpa. :ugeek:
That means I don't fuck with you
I'm a boss, you a worker bitch

User avatar
[VIP]Al3x
Posts: 1220
Location: A♥A

Re: Off, Deyule, Deyule..asa faci ma ?

Post by [VIP]Al3x » Mon Dec 07, 2015 12:19 am

1-0 pt Mădă :lol: :lol: :lol:
Image
Să ierți, e divin.
Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

User avatar
[VIP]Hera
Posts: 26
Location: Hell ♥

Re: Off, Deyule, Deyule..asa faci ma ?

Post by [VIP]Hera » Mon Dec 07, 2015 12:37 am

Deja ma lasa rece =)) 9 din 10 postari sunt despre ei.
Proasta stă mereu în faţă – să o vadă lumea, deşteapta stă în spate, să vadă ea lumea.
Image

[MOD]Mistic

Re: Off, Deyule, Deyule..asa faci ma ?

Post by [MOD]Mistic » Mon Dec 07, 2015 2:19 am

Fa ce mortii tai comentezi, punga gaurita, voce de gay? Pai hai sa vedem cat de gay sunt fute-m-as pe norocu ma-tii de pixelata pulii . Ai uitat cand o ardeai cu Stricatu si ma pupai in pula ? Vezi-ti in pula ta de jocu tau daca n-ai habar de treaba cu deyu. Chiar cu tine o dadeam in replici, a dracu servetel folosit. N-am timp de tine lady pixel, d-aia nu prea iti raspund .

User avatar
[VIP]Al3x
Posts: 1220
Location: A♥A

Re: Off, Deyule, Deyule..asa faci ma ?

Post by [VIP]Al3x » Mon Dec 07, 2015 12:58 pm

Mistic ,sterge-te la gura ca vine .... mea in inspectie 8-) :lol:
Image
Să ierți, e divin.
Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

User avatar
Mădă şmk
Posts: 996
Location: Baia Mare.
Contact:

Re: Off, Deyule, Deyule..asa faci ma ?

Post by Mădă şmk » Mon Dec 07, 2015 4:21 pm

[VIP]Mistic wrote:Fa ce mortii tai comentezi, punga gaurita, voce de gay? Pai hai sa vedem cat de gay sunt fute-m-as pe norocu ma-tii de pixelata pulii . Ai uitat cand o ardeai cu Stricatu si ma pupai in pula ? Vezi-ti in pula ta de jocu tau daca n-ai habar de treaba cu deyu. Chiar cu tine o dadeam in replici, a dracu servetel folosit. N-am timp de tine lady pixel, d-aia nu prea iti raspund .
Cu ce te pupam bă handicapatule? :lol: :lol: te agiţi ca socu' şi frt, de ce negi coaeee că n-ai voce de gay? :lol: :lol: :lol: :lol: bda să ştii că ştiu despre ce e vorba, dar nu vă văd rostu' bă. sunteţi disperaţi în bula mea, aţi făcut un topic, două, da' exageraţi. vă explodează prostia în cap bă. :lol: :lol: mai ales ţie bă, cu pozele tale ps lv 9999999999999. :ugeek:
That means I don't fuck with you
I'm a boss, you a worker bitch

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Off, Deyule, Deyule..asa faci ma ?

Post by [VIP]Adinna » Mon Dec 07, 2015 9:13 pm

T/C!
Image

Locked