Cerere avatar

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Hera
Posts: 26
Location: Hell ♥

Cerere avatar

Post by [VIP]Hera » Mon Dec 07, 2015 1:48 am

Vreau si eu un avatar care sa contina poza (mai jos) si cu un text "Hera" pe ea. Nu facuta in paint sau photoscape ca m-as descurca si eu asa :))
Care se incumeta? Mersi fain

Image
Proasta stă mereu în faţă – să o vadă lumea, deşteapta stă în spate, să vadă ea lumea.
Image

User avatar
Rothstein
Posts: 92
Location: Țovâr Nițel =)))

Re: Cerere avatar

Post by Rothstein » Mon Dec 07, 2015 2:01 am

Image
Image
Zi mersi pentru ajutor =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Last edited by Rothstein on Mon Dec 07, 2015 2:23 am, edited 1 time in total.
Image
Image

User avatar
[Dn]Puida
Posts: 14

Re: Cerere avatar

Post by [Dn]Puida » Mon Dec 07, 2015 2:07 am

=))))))))))))))))))))))))) mor ba mor
Intotdeauna o sa-ti fie dor de cineva din trecut indiferent cat de perfect e prezentul.
Image

User avatar
[VIP]Hera
Posts: 26
Location: Hell ♥

Re: Cerere avatar

Post by [VIP]Hera » Mon Dec 07, 2015 3:17 pm

Prostie la superlativ. Ce pot cere din partea ta pana la urma?
Lasa ciocu mai mic ca ma supar :*
Edit: Da-i drumu la scoala. Saracu a facut screen numa cand am zis 2. Da cand i.am facut calculul nu a facut. Saracie :)
Proasta stă mereu în faţă – să o vadă lumea, deşteapta stă în spate, să vadă ea lumea.
Image

User avatar
Rothstein
Posts: 92
Location: Țovâr Nițel =)))

Re: Cerere avatar

Post by Rothstein » Mon Dec 07, 2015 3:31 pm

=))))))))) Cand ai facut ce ? Ce ai calculat tu ? Numaru tau de neuroni ? care is 2 si 1 e mort ? Ba tu ai zis ca ai 23 de ani si nu ai stiut cat e 2+2:2 si tu zici de mine sa merg la scoala ? Dupa ce ai facut calculu pe tel ai zis 3,si ma mai iei cu figuri gen : dute la anna si la lorenna cu glumele astea. Vai parsiva dq, bani de vip si moduri ai si nu sti nimic da zici de altii,si cand esti luata la 14 metrii schimbi subiectele. Esti de o prostie rara :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
Image

User avatar
[VIP]Hera
Posts: 26
Location: Hell ♥

Re: Cerere avatar

Post by [VIP]Hera » Mon Dec 07, 2015 4:43 pm

Daca eu intr-un interval de 3 secunde am avut timp si sa iau telefonul si sa calculez si sa iti raspund in pm inseamna ca ar trebui sa am cam 5 maini. Stii care problema, omul mai greseste se mai corecteaza poate daca eram asa proasta tot sustineam faza cu "2" pana la sfarsit si din contra spuneam ca tu esti ala prost. Din moment ce am zis ca prima oara se fac calculele cu ": si x" si pe urma "+ si -" orice prost si-ar fi dat seama ca am facut o greseala. Dar tu ai continuat caterinca.
Stii care mai e problema? Matematica nu te ajuta in viata dar romana da:). Nu cred ca atunci cand te duci la un interviu te intreaba "2+2:2" ci iti urmaresc dictia si felul in care ai scris CV-ul.
Tu, in repostul asta, ai o gramada de greseli gramaticale. Unele chiar penibile care se invata in clasele primare. Dar ghici ce, nu o sa ma apuc sa le corectez pentru a ma da eu cuc in nuc.
Si in ultimul rand nu cred ca ar trebui sa te intereseze pe tine ca am moduri, VIP sau bani. Din moment ce am toate astea automat am si un venit si venitul ala vine din munca. Daca am un loc de munca de unde imi pot permite anumite "mofturi" inseamna ca nu sunt asa proasta precum afirmi tu pe aici si mai inseamna ca eu m-am realizat. Tu deocamdata stai in fata unui pc si comentezi pe forum doar sa te dai in spectacol.
Ti-am spus si ieri, iti spun si aici: Du-te la scoala :) si dupa comenteaza de altii cand o sa fii tu olimpic la matematica, romana, chineza si japoneza sau ce mai vrei tu atunci te rog sa vi la mine si sa comentezi. Pana atunci ar trebui sa taci si sa-ti vezi lungul nasului.
O zi buna
Proasta stă mereu în faţă – să o vadă lumea, deşteapta stă în spate, să vadă ea lumea.
Image

User avatar
Mădă şmk
Posts: 996
Location: Baia Mare.
Contact:

Re: Cerere avatar

Post by Mădă şmk » Mon Dec 07, 2015 4:55 pm

au terminat ăia cu Deyu şi Bella acum începeţi voi cu gramatica? :lol: :lol:
That means I don't fuck with you
I'm a boss, you a worker bitch

User avatar
[VIP]Hera
Posts: 26
Location: Hell ♥

Re: Cerere avatar

Post by [VIP]Hera » Mon Dec 07, 2015 4:58 pm

Nu cred ca eu sunt aia de incepe. La cate jailuri a luat copilu asta nu stiu de ce mai exista pe sv. Moduri nema dar se da bine pe langa modati ca poate pusca si el ceva. Sila.
Proasta stă mereu în faţă – să o vadă lumea, deşteapta stă în spate, să vadă ea lumea.
Image

User avatar
Mădă şmk
Posts: 996
Location: Baia Mare.
Contact:

Re: Cerere avatar

Post by Mădă şmk » Mon Dec 07, 2015 7:40 pm

care-i faza că ia jail? :lol: :lol: :lol:
care-i faza că n-ai moduri? fără moduri nu exişti, fără moduri nu poţi să joci un metin? :lol: :lol: :lol: trăznească-te. :ugeek:
şi prinţeso, uite.
:arrow: viewtopic.php?f=15&t=10634
:arrow: viewtopic.php?f=15&t=10643
cu plăcere. (dacă într-adevăr vrei avatar. . .)
That means I don't fuck with you
I'm a boss, you a worker bitch

User avatar
Rothstein
Posts: 92
Location: Țovâr Nițel =)))

Re: Cerere avatar

Post by Rothstein » Mon Dec 07, 2015 9:24 pm

1 la mana : Ce conteaza cate jailuri am avut ? =)))
2 la mana : Moduri nema ? Cand aveam eu moduri tu nu stiai de metin 2 steel =))
3 la mana : Nu ma dau bine pe langa modati,findca modatii aia is prietenii mei de cand aveam moduri
4 la mana : Care interval de 3 secunde ma ? Poate vrei sa zici 5 minute.
5 la mana : Degeaba explici care calcule se fac primele,ca tu tot nu ai stiut raspunsu .
6 la mana : Nu ma lua cu munca si CV si prostii..esti pe 1 joc si eu te-am intrebat ceva si tu nu ai stiut,esti lemn tanase pisi.
7 la mana : Nu ma dau in spectacol..si tu la fel stai ca si mine in fata pc-ului.
Image
Image

Locked