Miss fata de la tara

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Locked
User avatar
►Anna◄
Posts: 39

Miss fata de la tara

Post by ►Anna◄ » Fri Dec 25, 2015 2:19 am

Vi-o prezint pe Petronela aka Ailyne Rwptanboth
Mai fetita....si ai tupeu sa-mi spui mie ''cu fata aia vorbesti cu mine?'' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://imgur.com/1Fjr7aM
https://www.facebook.com/petronela.sara.77
What's a king without his queen? #A♥
Image
Image-by Mădă Șmk
Image

User avatar
[VIP]Adea
Posts: 1925
Location: ° ❥Designer✂️ °

Re: Miss fata de la tara

Post by [VIP]Adea » Fri Dec 25, 2015 2:23 am

La's ca nu vine Mosu la tine in seara asta,o sa vezi tu Anna..bine...vezi tu cum arunci cu carbunii pe geam....trb ta.
Când poţi.. inspiră , când nu mai poţi expiră..
----------------------------------------

User avatar
►Anna◄
Posts: 39

Re: Miss fata de la tara

Post by ►Anna◄ » Fri Dec 25, 2015 2:23 am

Lora wrote:La's ca nu vine Mosu la tine in seara asta,o sa vezi tu Anna..bine...vezi tu cum arunci cu carbunii pe geam....trb ta.
Nu te-am intrebat nimic.
What's a king without his queen? #A♥
Image
Image-by Mădă Șmk
Image

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Miss fata de la tara

Post by [VIP]Sophieee » Fri Dec 25, 2015 2:24 am

băi, Ana, băi
cum îţi permiţi tu aşa cv!? omg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
[VIP]Adea
Posts: 1925
Location: ° ❥Designer✂️ °

Re: Miss fata de la tara

Post by [VIP]Adea » Fri Dec 25, 2015 2:25 am

►Anna◄ wrote:
Lora wrote:La's ca nu vine Mosu la tine in seara asta,o sa vezi tu Anna..bine...vezi tu cum arunci cu carbunii pe geam....trb ta.
Nu te-am intrebat nimic.
Wtfk....
Când poţi.. inspiră , când nu mai poţi expiră..
----------------------------------------

[Lady]Bia

Re: Miss fata de la tara

Post by [Lady]Bia » Fri Dec 25, 2015 2:26 am

Ia auzi bă la ea mai şi comentează de toţi mai bine ştergi fb fata mea că ai like numa de la musulmani şteerge-l nu-l mai ţine că e urâtă treaba. Fă Dn nou nu mai spune cine eşti stai într-o mapă unde nu vine nimeni şi continuă-ţi "viaţa virtuală" în continuare. Dacă e, îţi fac eu Dn să nu spui că sunt rea, anunţă-mă când eşti pregătită pentru o schimbare majoră în spre binele comunităţii

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Miss fata de la tara

Post by [VIP]Sophieee » Fri Dec 25, 2015 2:30 am

[Lady]Bia wrote:Ia auzi bă la ea mai şi comentează de toţi mai bine ştergi fb fata mea că ai like numa de la musulmani şteerge-l nu-l mai ţine că e urâtă treaba. Fă Dn nou nu mai spune cine eşti stai într-o mapă unde nu vine nimeni şi continuă-ţi "viaţa virtuală" în continuare. Dacă e, îţi fac eu Dn să nu spui că sunt rea, anunţă-mă când eşti pregătită pentru o schimbare majoră în spre binele comunităţii
mor cf bia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Passe, passe, passera, la dernière restera

[Lady]Bia

Re: Miss fata de la tara

Post by [Lady]Bia » Fri Dec 25, 2015 2:35 am

Imperfecşăn wrote:
[Lady]Bia wrote:Ia auzi bă la ea mai şi comentează de toţi mai bine ştergi fb fata mea că ai like numa de la musulmani şteerge-l nu-l mai ţine că e urâtă treaba. Fă Dn nou nu mai spune cine eşti stai într-o mapă unde nu vine nimeni şi continuă-ţi "viaţa virtuală" în continuare. Dacă e, îţi fac eu Dn să nu spui că sunt rea, anunţă-mă când eşti pregătită pentru o schimbare majoră în spre binele comunităţii
mor cf bia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cum ce fac
Ai de capul meu
Păi asta comentează mă şi de mine şi de Adinna şi de Iza şi de Anna şi de toţi mă ?
Mai bine, vorba aia "sacoşa pe cap, capul la gunoi, gunoiul pe foc"

Locked