Doresc Vip By zSoloo

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Locked
zSoloo
Posts: 2

Doresc Vip By zSoloo

Post by zSoloo » Sun Aug 17, 2014 9:52 pm

Salut all ! doresc si eu vip ... singura chestie care NU o pot face este sa Donez , dar in schimb pot face acestea : fac reclama la server pe : metin2 [la 10 metine daca vreti + ss]/ counter strike / chaturi de la metine - comunitati / skype / mess / facebook , aduc cativa playeri voi sta on pe server 3-4 ore pe zi si pe forum voi sta maxim 1-2 ore pe zi , voi ajuta orice player care nu intelege ceva . Am 16 ani , celelalte date unde stau / in ce luna sau zi sunt nascut , cum ma cheama le voi da in pm la cineva cu grad , mess meu este : drive.vic_you@yahoo.com .

ps: la mess / skype am status " metin2 steel " si site`u acestuia

Aly
Posts: 14

Re: Doresc Vip By zSoloo

Post by Aly » Mon Aug 18, 2014 2:23 am

zSoloo wrote:Salut all ! doresc si eu vip ... singura chestie care NU o pot face este sa Donez , dar in schimb pot face acestea : fac reclama la server pe : metin2 [la 10 metine daca vreti + ss]/ counter strike / chaturi de la metine - comunitati / skype / mess / facebook , aduc cativa playeri voi sta on pe server 3-4 ore pe zi si pe forum voi sta maxim 1-2 ore pe zi , voi ajuta orice player care nu intelege ceva . Am 16 ani , celelalte date unde stau / in ce luna sau zi sunt nascut , cum ma cheama le voi da in pm la cineva cu grad , mess meu este : drive.vic_you@yahoo.com .

ps: la mess / skype am status " metin2 steel " si site`u acestuia
Pentru VIP se donează o sumă de 90lei . Nu primeşti moka . Plus că nu mi se pare corect față de cei care au donat pentru acest grad.

zSoloo
Posts: 2

Re: Doresc Vip By zSoloo

Post by zSoloo » Tue Aug 19, 2014 12:59 pm

eu doar am facut subiectu asta , pentru ca serios cei care au donat 90 de lei nu cred ca fac chestile astea .. ma rog si alta chestie pe alte sv cu 100 lei sau 90 lei am auzit ca e oferta nu stiu , iti iei chiar si gm ... si din potriva daia am si zis , daca sunt chiar asa de multi vipi daca vine unu doar cu ajutor nu o fi foc .. ma rog cum vreti voi

User avatar
liviu3d
Posts: 161

Re: Doresc Vip By zSoloo

Post by liviu3d » Sat Aug 23, 2014 12:58 am

VIP nu se poate asa moka .. pentru ca se vor oftica ceilalti playeri deci :(
În viaţă trebuie să fii deştept 5 minute!
Image
Image

Aly
Posts: 14

Re: Doresc Vip By zSoloo

Post by Aly » Sat Aug 23, 2014 7:20 pm

zSoloo wrote:eu doar am facut subiectu asta , pentru ca serios cei care au donat 90 de lei nu cred ca fac chestile astea .. ma rog si alta chestie pe alte sv cu 100 lei sau 90 lei am auzit ca e oferta nu stiu , iti iei chiar si gm ... si din potriva daia am si zis , daca sunt chiar asa de multi vipi daca vine unu doar cu ajutor nu o fi foc .. ma rog cum vreti voi
Degeaba spui "vorbe dulci",pentru Vip se donează . Ți-am zis nu mi se pare corect față de cei care au donat pentru acest grad. Şi eu pot să vin să zic că vreau GM fiindcă vreau să ajut play-erii .. server-u..dar când colo dau kick la toți şi fac abuz de comenzi . Din nou îmi cer scuze că m-am băgat ..dar repet NU MI SE PARE CORECT FAȚĂ DE PLAY-ERII CARE AU DONAT PENTRU ACEST GRAD.
App:faza cu îşi iau Vip dar nu ajută play-erii..e treaba lor ce fac,daca nu vor să crească-n grad. E gradul lor , fac ce vor cu el ..ei răspund de el.

User avatar
[GM]SilenT
Posts: 1635

Re: Doresc Vip By zSoloo

Post by [GM]SilenT » Sun Aug 24, 2014 1:02 pm

Pentru gradu de [VIP] donezi s-au doar daca se va mai face un event pentru a obtine [VIP] . Gradul nu il poti obtine gratis . T/C
Image

Locked