nu am ce sa fac

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Locked
[Dn]lKabel
Posts: 71

nu am ce sa fac

Post by [Dn]lKabel » Fri Feb 05, 2016 2:27 pm

de ce sa te strezezi pentru un joc ?
adica , si eu am pierdut mult , mult si nu pierdeam nimic daca nu intarzia alexandra cu [Dn]-u , da' na csf... e doar un joc boss.. mai bn frecatus menta . si ce daca o sa recuperez doar 35 lei ? de bani aia o sa ajut omenirea , o sa aduc pacea in lume, o sa incerc sa ma fac pine sa scap de prostie(n-o sa reusesc).. Citesti ce-am scris si esti exact ca publicu' smr , te uiti la scena fara sa intelegi. pentru a ma intelege trebuie sa citesti cat am citit eu din biblie (biblia este cartea cartilor si cea mai vanduta carte ) acum ascult o melodie foarte frumoasa si mi-am dat seama ca imi e foame si inca nu mi-am facut paine cu salam ..
dc sa contactezi staff-u ? suna-l pe razvan 0744863866 sau da-i mesaj pe wapp(dc vb asa nuj) . Razvan va ajuta sa va schimbati, sa treceti peste , sa realizati ca el a fost baza voastra pe metin si voi ce-ati facut? L-ati injurat ..
Razvan va ajuta oricum , nu-i pasa ca il injurati si ca nu-l suportati ca nu il cunoasteti.
multumesc pentru intelegere si va jur smr io ca o sa-mi fac painea aia cu salam si o sa mananc citind ce scrieti . pup

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: nu am ce sa fac

Post by [Diva]Diabla » Tue Mar 01, 2016 12:32 pm

Nimeni nu a pierdut nimic , poate doar timp în care te-ai stresat .
T/C

Locked