Unde-s . . ?

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Locked
xRockBoy
Posts: 107

Unde-s . . ?

Post by xRockBoy » Thu Aug 21, 2014 7:46 am

Click(map1 blue)
Click(map1 red)
Click(map2 red).
Unde naiba-s playerii? Nu ii vad eu? Putin probabil.
Bogdane, nu ai de gand sa faci ceva in privinta asta? Uite asa pleaca tot mai multi. . mai bine de 90% din server e modat :| (care 90% . . ca mai sunt 300-350 playeri on toata ziua).
S-a redus pedeapsa la mute . . tot degeaba daca v-ati gandit abia acum cand s-au dus playerii. Pe mine unu chiar nu ma mai atrage deloc metinul asta cand vad mapele asa goale. . fata de inainte cand te impiedicai de playeri chiar si pe ch3, map1 yellow.
Image

User avatar
oSurv1vaL
Posts: 246

Re: Unde-s . . ?

Post by oSurv1vaL » Sun Aug 24, 2014 2:51 pm

Metinu a fost creat dupa bani nu ca sa aiba pleyeri :)) si asta se vede acuma , cand toti ce-i cu bani au donat si pleyeri simpli nu mai pot face fata .
Image

xRockBoy
Posts: 107

Re: Unde-s . . ?

Post by xRockBoy » Mon Aug 25, 2014 12:57 am

oSurv1vaL wrote:Metinu a fost creat dupa bani nu ca sa aiba pleyeri :)) si asta se vede acuma , cand toti ce-i cu bani au donat si pleyeri simpli nu mai pot face fata .
Daah. . dar daca ar mai aduaga si Fifty ceva nou, eu cred ca s-ar aduna playerii. De cand s-a deschis metinu', aceleasi evolutii au ramas, aceleasi lucruri de farmat . . :|.
Image

Al3cs
Posts: 5

Re: Unde-s . . ?

Post by Al3cs » Thu Aug 28, 2014 2:08 pm

Mda nu stiu ce sa zic dar eu am incercat sa aduc cativa prieteni(((Prieteni)))pe acest svr,care au jucat si atunci cand era svr plin si m.au intrebat simplu ce sa mai bagat nou pe el:))) Ce sa le zic la armuri Luci si cateva evo. Totusi este mult prea putin.
Si ca o paranteza am vazut multe postari in care Vip vorbeau despre playeri modati care sunt mult prea multi pe svr.Despre ce vb noi aici Un vip ia si mod 100 cand doneaza nu stiu de ce vb esti despre playeri nemod.Eu asta nu inteleg

[Lady]Bia

Re: Unde-s . . ?

Post by [Lady]Bia » Fri Feb 20, 2015 8:56 pm

oSurv1vaL wrote:Metinu a fost creat dupa bani nu ca sa aiba pleyeri :)) si asta se vede acuma , cand toti ce-i cu bani au donat si pleyeri simpli nu mai pot face fata .
Să lăsăm comentariile inutile .
Playeri sunt şi o să fie tot mai mulţi !
T/C !

Locked

Return to “Discutii Libere”