[Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Zaharel
Posts: 33

Re: [Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Post by Zaharel » Wed Aug 27, 2014 2:14 pm

Pana cand se va mai discuta despre ce si cum isi administreaza serverul Fifty,
serios acum , chiar nu a-ti obosit ... ?
De o vreme buna se tot vorbeste despre acest subiect , si culmea serverul rezista si o face bine ( cu toate criticele de la unii si de la altii ) .

De foarte multe ori nu am fost de acord cu deciziile luate de Fifty , insa la un momendat mi-am dat seama ca imi bat capu degeaba ... pot sa scriu eu romane ca nu il va schimba cu nimic ( nici pe el nici deciziile pe care le ia ) .
Am incercat sa revin , mii s-a oferit din nou o munca pe care o facusem deja ... nu avea rost sa o fac iar si iar pentru acelasi rezultat in cele din urma ( asta pentru ca nu doar de mine depinde , influentele pot fii fatale in decizii luate ) .

Ce a fost a fost , obijnuitiva cu ideea ca nu se va schimba si care doreste sa activeze in staff-ul srv-ului e obligat sa joace dupa regurile impuse de Fifty si a altor zmei care vor pica mai devreme sau mai tarziu .

Ca alta idee , ma bucur enorm ca serverul e inca in picioare ... foarte putine rezista si din ce in ce mai putine nu au o durata mai mare de cateva luni ( fara restart-uri ) .
E o vorba " Cainii latra , ursu merge " . Asta e ideea , bla bla bla ... vorbe !

Just , ne-am inteles zic eu bine si ma bucur ca incerci sa schimbi ceva din exterior ( denota ca iti pasa ) . Hades / Reeve / Madi / Silent / Boto / Just - Staff-ul cheie de care Stee-ul are mare nevoie pentru a prospera din nou pe piata Ro ( este doar o lista din ce cunosc eu , pentru cei noi ... nu imi pot da cu parerea ) . Mai sunt si altii capabili dar prea impulsivi .
Am spus si o repet , e singuru srv pe care as revenii cu cel mai mare drag . Joc si acum , insa doar " anonim " :) .

Enjoy Game , salutari maxime -->> Fostul [SGA]Zahhak .

xRockBoy
Posts: 107

Re: [Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Post by xRockBoy » Wed Aug 27, 2014 2:24 pm

Zaharel, zaharel . . tu nu vezi ca playeru intra pe server, vine un modat nu-l mai lasa sa se ridice si iese de pe metin, sterge clientul. Serverul mai e in picioare pentru ca are hostul platit din cate zisese un ADM ca de playeri. . chiar duce lipsa, cum zise cineva p-aici un server renumit a ajuns . . la fundu' fundului.
Nu e vorba doar de modati ci si de server ca e invechit, NIMIC nu s-a schimbat la el in afara de 2 harti si 1 "quest" amarat pvp care nu-ti da ABSOLUT nimic, iti da doar cuvinte.
+ staff-ul lu' peste (nu ma refer la tot stffu')+ vip-ii care se cred si mai superiori decat owneru' poate s-a simti EA daca vede ce-am scris si nu e doar un vip, reclamele pe steel prind floare, nu exista minut fara sa faca unu reclama. 15 minute mute pentru reclama? Ce a rezolvat fifty ca a schimbat regulamentu la mute? L-a facut sa piarda si mai mult, facuse unu reclama si pe joc si aici pe forum chiar azi dimineata si mie chiar mi s-a parut atractiv metinu' pentru ca ai ce face pe el. As putea continua mult si bine dar nu are rost. .
Image

JeSurv1vaL
Posts: 9

Re: [Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Post by JeSurv1vaL » Wed Aug 27, 2014 2:27 pm

AUZI SILENT STAFF CHEIE SI E DE 1-2 LUNI IN STAFF E DOAR UN PUPICURIST SI EL SI [DIVA]BIA SI ALTI , E VAI SAMAR DOAR PUPICURISTII!

xRockBoy
Posts: 107

Re: [Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Post by xRockBoy » Wed Aug 27, 2014 2:31 pm

Survivale . . nu mai merita serveru atata atentie :-j.
Image

Zaharel
Posts: 33

Re: [Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Post by Zaharel » Wed Aug 27, 2014 2:32 pm

JeSurv1vaL wrote:AUZI SILENT STAFF CHEIE SI E DE 1-2 LUNI IN STAFF E DOAR UN PUPICURIST SI EL SI [DIVA]BIA SI ALTI , E VAI SAMAR DOAR PUPICURISTII!
Clar nu vorbim despre acelasi " Silent " :) .

xRockBoy
Posts: 107

Re: [Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Post by xRockBoy » Wed Aug 27, 2014 2:34 pm

Pai CLAR nu mai este acelasi Silent :). Cat de vulgar ti se pare tie cuvantul "puta" ? :lol:
Image

CuminteL
Posts: 2

Re: [Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Post by CuminteL » Wed Aug 27, 2014 2:39 pm

Mai tace-ţi dracu' din tastatură odatăăă!!!!! Înainte îl înjuraţi pe Hades şi îl ameninţaţi că vai că-l omor şi nu mai ştiu ce şi acum vă e dor de el!? Păi dacă era el cu noul regulament, aş fi vrut să vă văd să face-ţi abuz de steluţele p**** mele, că vă căcaţi pe voi de frică să nu luaţi ban, şi când luaţi, vă plângeaţi şi-l pupaţi în cur pe Bogdan să vi-l scoată. Da' tot cei din staff au pupat în cur pentru grad :lol: Nici nu ştiţi ce dracu' spune-ţi acolo, gradu' l-au dat doar să dea un motiv în plus să rămână toţi, că nimeni nu va mai dona pentru staff dacă se continuă aşa. Şi acum că a făcut acest portofoliu, în cursă după grad (ceva ce nu cred că se va mai ridica vreunu), toţi sunt puşi pe el să-l umple de printuri. Oi avea eu 19 ani, dar acum că muncesc, şi mi-am luat viaţa cât de cât în mână, aş vrea să vă văd dându-vă silinţa la şcoală aşa, nu pentru un amărât de joc. Drogaţilor. Nici limba voastră nu o ştiţi scrie corect. Eu măcar am o scuză da' voi ce dracu' aveţi? Metin!
Fostu' Drac.

xRockBoy
Posts: 107

Re: [Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Post by xRockBoy » Wed Aug 27, 2014 2:45 pm

Ai o bere Dracule :lol: sau un vin d-ala vechi =)).
Image

Puiut
Posts: 25

Re: [Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Post by Puiut » Wed Aug 27, 2014 3:50 pm

Aici e fiecare cu parerea lui , fiecare se acuza pe al insumi , pai ba Dracule , daca zici ca ai 19 ani si ti-ai luat viata in mana cat de cat , la ce mai postezi aici , frate esti o ruina , ai fost cineva pe server dar acum esti o relicva . Survival iti dau dreptate aici PUPICURISTII FARA NUMAR , eu imi dau seama ca daca ai prinde-o pe Bia in real ai dao cu capu de beton , dar sa vedem si partea buna , ea este o DIVA are grad o doare-n lindic , multi de aici poate nici no sa avem vreodata MOD , pentru ca daca nu il pupam in anus pe Bogdan , o sa fim doare niste amarati de playeri donatori , care avem ceva istorie pe acest server ... care statean cate 7,8 ore la donatii , care nu mai aveam loc in map 2 red , care nu l-am pupat in anus pe Bogdan pentru MOD , SGA , SGM , GM etc . Lasati-o dracului de subiect dati TC ca nu o sa se uite nici un ADMINISTRATOR la acest subiect , pentru ca i doare in anus de noi , se poarta frumos cu noi doar la donatii , vorbesc frumos doar la donatii , serveru asta in maxim un an este dus in pu*a pentru niste oameni care i intereseaza doar sa fac profit ... nu sa bage si ei un QUESTE nou , sa implementeze niste costume , si sa lase liber cenzura ... pe mine ma doare in pu*a ca si asa pot injura , dar tot ei o sa fie facuti de rusine ... ca si eu o pot injura pe [ESCAVATOR]Bia si eu il pot injura pe [LIMBISTU]Stefan si eu il pot injura pe [IDIOT]Yako pe toti cu "****" Hai salut ...

CuminteL
Posts: 2

Re: [Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Post by CuminteL » Wed Aug 27, 2014 5:07 pm

Puiut wrote:Aici e fiecare cu parerea lui , fiecare se acuza pe al insumi , pai ba Dracule , daca zici ca ai 19 ani si ti-ai luat viata in mana cat de cat , la ce mai postezi aici , frate esti o ruina , ai fost cineva pe server dar acum esti o relicva . Survival iti dau dreptate aici PUPICURISTII FARA NUMAR , eu imi dau seama ca daca ai prinde-o pe Bia in real ai dao cu capu de beton , dar sa vedem si partea buna , ea este o DIVA are grad o doare-n lindic , multi de aici poate nici no sa avem vreodata MOD , pentru ca daca nu il pupam in anus pe Bogdan , o sa fim doare niste amarati de playeri donatori , care avem ceva istorie pe acest server ... care statean cate 7,8 ore la donatii , care nu mai aveam loc in map 2 red , care nu l-am pupat in anus pe Bogdan pentru MOD , SGA , SGM , GM etc . Lasati-o dracului de subiect dati TC ca nu o sa se uite nici un ADMINISTRATOR la acest subiect , pentru ca i doare in anus de noi , se poarta frumos cu noi doar la donatii , vorbesc frumos doar la donatii , serveru asta in maxim un an este dus in pu*a pentru niste oameni care i intereseaza doar sa fac profit ... nu sa bage si ei un QUESTE nou , sa implementeze niste costume , si sa lase liber cenzura ... pe mine ma doare in pu*a ca si asa pot injura , dar tot ei o sa fie facuti de rusine ... ca si eu o pot injura pe [ESCAVATOR]Bia si eu il pot injura pe [LIMBISTU]Stefan si eu il pot injura pe [IDIOT]Yako pe toti cu "****" Hai salut ...
Puiule, întreabă-l pe Just câţi ani are şi după reproşează-mi mie etatea . Pot avea şi 50, dacă îmi place să-mi pierd timpul aici ce te fute pe tine grija?
Îi poţi pupa în cur cât vrei că vip/sga nu vei avea niciodată fără a dona deci nu ştiu ce mănânci din tastatura aia. Ai văzut că unu' scrie că, cutare pupă-n cur pe cutare şi gata hai şi tu.

Locked