[Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Seba.
Posts: 275
Contact:

Re: [Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Post by [VIP]Seba. » Mon Aug 25, 2014 3:37 pm

justm3333 wrote:de parerea voastra ar fi trebuit sa tina cont Fifty atunci cand a avut anumite reactii dar se pare ca se adevereste zicala'banii ochiul dracului',totusi 1 calcul simplu si foarte logic 1 membru staff=300lei donatie,4-5 membri staff=1200-1500lei donatie,1 player cam cel mai amarat=40-60lei donatie dar 400-500 playeri l 40-60 lei donati=?????????,deci de cine ar fi trebuit sa tii Fifty de staff sau de playeri????calculeaza tu ca pe mn ma depaseste:)playerii ti.au plecat din cauza staffului pe care ai ales sa il faci,nu stiu cati playeri o sa le multumeasca uneia ca Bia Amy Yako in momentul in care sunt pedepsiti de catre ei si cu asta am spus multe,o pot confirma playerii pe care ii pedepseam si pe care ii faceam dupa sa inteleaga pedeapsa si ca se putea ajunge l mult mai rau.
am vzt mai sus 1 topic in care 1player se plangea ca nu se mai fac evente ox-uri cu premii de participare,ei bn eu faceam acele ox-uri chiar daca pe total erau anuntate ca sunt facute de alti membri staff,le puneam numele lor ca fiind cei care organizeaza eventul pt ca vroiam sa fim o familie si sa nu se simta diferenta intre noi,chiar daca ei nu aveau comanda vroiam sa se creada ca toti suntem egali si ca nici1 nu e mai presus sau mai cu mot dintre noi.in fine eu sper ca Steel sa redevina serverul care era odata si sa va vad ca sunteti bucurosi ca jucati din nou adevaratul Steel.bafta tuturor
player se plangea ca nu se mai fac evente ox-uri cu premii de participare,ei bn eu faceam acele ox-uri

Aicea ai foarte mare dreptate,deabea se mai face ox fara premi de participare,apai cu premi de participare..
Last edited by [VIP]Seba. on Mon Aug 25, 2014 11:53 pm, edited 2 times in total.
Image
Image
Image

Mădă xD
Posts: 21

Re: [Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Post by Mădă xD » Mon Aug 25, 2014 7:12 pm

Sinceră să fiu , ai mare dreptate Justi în TOT, ceea ce spui şi mă refer şi la specimenele pe care le-ai enumerat , iar după mine e aşa : Tu unul nu l-ai pupat pe Bogdan în cur pentru gradul tău , dar însă unii din staff o făceau ,cred că o să se simtă , care i-au dat limbi la Bogdan pentru gradele , comenziile şi aşa spusă de ei faima pe care o au . Continuăm , ai dreptate cu chestia cu reclamaţiile , pentru că staff-u nostru răspunde la reclamaţiile pe care vreau ei şi la prietenaşi ăia a lor care îi spun să se uite că-n rest nimic , iar cu copiii ăştia în staff , se duce sv-u pe . ;? . :lol: . Tu şi Alin eraţi să zicem , cei mai de treabă din staff , chiar dacă unii în considerau pe Alin un jegos , dar mulţi nu l-au cunoscut cu adevărat.
iar serverul care odata aduna 1500 d playeri online zilnic a ramas doar la 250-300 maxim online zilnic
asta e acum pe server ;d , putem şi să mai scădem după mine ;3

Şi încă odată să vadă tot parisu'
SORIN , EU UNA TE AŞTEPT PE SV' DIN NOU , DOAR DACĂ BOGDAN VA FII DE ACORD.
Image - by Ochioasa ❤
Image - by Ochiasa ♥
Nu am cuvinte să-ţi spun ce-nsemni tu pentru mine. Ly Adi :3

User avatar
[VIP]3s3
Posts: 528

Re: Stafful superior Metin2Steel

Post by [VIP]3s3 » Mon Aug 25, 2014 11:14 pm

AuschwitZ wrote:3s3 nu e asa? te-ai apucat tarziu de M2S, daca vedeai sv in 2012 si sa il compari cu ce este acum iti vine sa plangi,,,
AuschwitZ joc Steel de 2 ani şi ştiu foarte bine ce era înainte şi ce e acum :cry:
Am părăsit fundu' iadului pentru cel al mamei tale!
Image
ImageImageImage
Image

justm3333
Posts: 3

Re: [Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Post by justm3333 » Tue Aug 26, 2014 11:42 am

Mada sper sa intelegi si sa fie clar pt toata lumea.NU BOGDAN MA DAT AFARA DE PE SERVER,EU AM CERUT BANAREA SI NU BOGDAN DECIDE DACA EU MAI VREAU SA FIU IN STAFF,EU TREBUIE SA IMI DORESC ASTA,DAR DIN PACATE EU 1 NU IMI MAI DORESC SA FAC PARTE DINTR-UN ASTFEL DE STAFF.am facut acea reclamatie in speranta ca poate ii deschid ochii lui Fifty si in speranta ca Steel va redeveni c era odata,nu am facut acea reclamatie in speranta ca eu sa ma intorc inapoi,singurul lucru pt care as fi venit inapoi erati voi playerii,dar degeaba sunt eu de partea voastra daca altii taie si spanzura si va alunga de pe server.probabil au uitat ca si ei candva au fost playerii sau probabil unii s.au apucat de metin direct din postura de Staff si nu au cunoscut postura de player:)))

Mădă xD
Posts: 21

Re: [Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Post by Mădă xD » Tue Aug 26, 2014 12:47 pm

justm3333 wrote:Mada sper sa intelegi si sa fie clar pt toata lumea.NU BOGDAN MA DAT AFARA DE PE SERVER,EU AM CERUT BANAREA SI NU BOGDAN DECIDE DACA EU MAI VREAU SA FIU IN STAFF,EU TREBUIE SA IMI DORESC ASTA,DAR DIN PACATE EU 1 NU IMI MAI DORESC SA FAC PARTE DINTR-UN ASTFEL DE STAFF.am facut acea reclamatie in speranta ca poate ii deschid ochii lui Fifty si in speranta ca Steel va redeveni c era odata,nu am facut acea reclamatie in speranta ca eu sa ma intorc inapoi,singurul lucru pt care as fi venit inapoi erati voi playerii,dar degeaba sunt eu de partea voastra daca altii taie si spanzura si va alunga de pe server.probabil au uitat ca si ei candva au fost playerii sau probabil unii s.au apucat de metin direct din postura de Staff si nu au cunoscut postura de player:)))
Iar , acum zi că vrei să te întorci şi gata : ))
Image - by Ochioasa ❤
Image - by Ochiasa ♥
Nu am cuvinte să-ţi spun ce-nsemni tu pentru mine. Ly Adi :3

JeSurv1vaL
Posts: 9

Re: [Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Post by JeSurv1vaL » Wed Aug 27, 2014 1:48 am

Just ce vremuri nu ? dar din pacate din cauza unor pusti , de 15-16 anisori , care credca i-au colindat lu Fifty la Telefon s-o dus totu pe rapa , dar poate nu si din cauza aceestora , dati seama , donatile or ajuns ca sv sa fie 85% numai de modati , alti pleyeri nu-si permit aceest lucru si isi cauta alt metin no ? ca de' e gratis , poate chiar unu pvm clasic ce-i mai multi dintre ei fac pariu ...iar aceeasta Anonima [DIVA]Bia ca nu am cum sa o numesc altfel ... de unde stim ca nu e un Detinut de la Jilava no ? o avut grija sa-l linga pe Fifty sub ...$^..ca sa-i scoata pe toti din joc ...sa ramana numai ea si Puscariasi ei , dar dintr-un metin cu un nume Faimos acuma 1 an zic ca acuma...vai samar ...A DEVENIT O TELENOVELA DE 2 BANI , VAII DE VIATA NOASTRA CA MAP2 RED DE LA 7-11 INJURATURI/SCANDALURI/OMORURI /SI UNI CICA"SMECHERIE" TELENOVELA FRATE.Nu-ai ce sa-i mai faci degeaba , s-o dus tot ce-o fost frumos . oSurv1vaL aicia si sper ca Uni mai DEPARTE.

JeSurv1vaL
Posts: 9

Re: [Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Post by JeSurv1vaL » Wed Aug 27, 2014 2:00 am

STIE SI JUST CUM SUNT EU , CU INJURATURILE SI CU FAZELE ASTEA , SI CE DACA ABUZAM DE STELUTE? SINCER MAI BINE CU HADES DECAT CU BIA .

xRockBoy
Posts: 107

Re: [Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Post by xRockBoy » Wed Aug 27, 2014 3:37 am

E o cauza pierduta deja :lol: nu va mai chinuiti.
Image

Myriam Mtfkr.
Posts: 23
Location: Baia Mare
Contact:

Re: [Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Post by Myriam Mtfkr. » Wed Aug 27, 2014 1:13 pm

JeSurv1vaL wrote:STIE SI JUST CUM SUNT EU , CU INJURATURILE SI CU FAZELE ASTEA , SI CE DACA ABUZAM DE STELUTE? SINCER MAI BINE CU HADES DECAT CU BIA .
Adevărat 8-)
Image
Decât să le dau satisfacție.
Celor ce vor să mă vadă căzând!
Mai bine, mă dărâm singură...
Și-o să cad râzând!

Puiut
Posts: 25

Re: [Owner]Fifty&[ADM]Disayer

Post by Puiut » Wed Aug 27, 2014 1:36 pm

Mai putin si serveru e R.I.P din cauza la multi "TIRANI" din staff , Bia balena deja m-am saturat de ea , m-am saturat sa i vad {DIVA} m-am saturat sa mai scrie , yako ala ce-o facut ma pentru serveR? o facut un cartof cu ceapa , Stefan ce dracu o facut ala ? ca si-o denuntat colegul ca sa fie cu grad superior ... Fusion si Furion aia nu i-am vazut de un deceniu dar inca au grad :-j . Mai bine era cu Hades ... :-j , Just , nu ai ce mai zice ... Pe Bogdan il doare in anus de tot serveru si de toate reclamatiile , daca mergi si donezi o sa se uite si el :)) .

Locked