Ajutati playerii noi !

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
2Pac&WestSide
Posts: 63

Re: Ajutati playerii noi !

Post by 2Pac&WestSide » Thu May 19, 2016 7:34 pm

Csf unii cred ca e Sv lor . Ma Bucur ca am parasit aceasta comunitate , am sa va mai spun , "Telenovela" asta nu o sa se termine niciodata. pUp .
Image
Image
Image

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Ajutati playerii noi !

Post by [MOD]Lorena » Thu May 19, 2016 7:43 pm

Păi degeaba facem/faceţi fraţiilor reclame pe alte comunităţi de metin ,ca să aducem playerii noi, dacă noi nu suntem in stare să ii păstrăm pe cei vechi, care au donat şi au câţiva ani vechime aici, RUŞINE SĂ VĂ FIE VOUĂ!!
[VIP]Mistic. wrote:
[MISS]Adinna wrote:Am ajuns sa fiu uimita cat de departe ati putut merge .
Repet , daca nu stiti unele detalii nu mai comentati .
E una cand se da un warp simplu si alta e cand staff e organizatorul unui event in momentul respectiv si se trezeste cineva sa dea warp si sa deranjeze .
E una cand se trage o data , dar e total diferit cand ii spui celui care trage SA NU O FACA
Daca eu nu dau warp pe nimeni fara sa cer voie , nu trag pe nimeni fara sa cer voie , cer acelasi lucru din partea celorlalti . Nu sunt unii mai cu mot si unii fara !
Ce pot sa zic , nu aveti bunul simt sa imi spuneti frumos pe joc ce va deranjeaza pe voi , cu ce v-a afectat pe voi ( 3s3 se exclude din aceasta afirmatie , el a fost implicat ) si discutam . Dar din ce in ce mai multi prefera sa se ascunda dupa deget si sa bata apropouri aiurite , dar va tineti gura si nu spuneti nimic pe joc . Rusine sa va fie , macar daca aveti asa caracter nu mai comentati unde nu stiti .
Caracter? Tu ai asa ceva? A poate doar daca ai desena frumos cu ponei si floricele cuvantul pe o foaie si ti-o lipesti pe frunte. Nu ma face sa dau din casa. Iar vorbesti in lipsa de atentie? N-am nimic cu tine personal. Dar vorbesti cand esti la fel ca toti.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
Anna♕
Posts: 181
Location: The Real Q.

Re: Ajutati playerii noi !

Post by Anna♕ » Thu May 19, 2016 7:58 pm

[MISS]Adinna wrote:Am ajuns sa fiu uimita cat de departe ati putut merge .
Repet , daca nu stiti unele detalii nu mai comentati .
E una cand se da un warp simplu si alta e cand staff e organizatorul unui event in momentul respectiv si se trezeste cineva sa dea warp si sa deranjeze .
E una cand se trage o data , dar e total diferit cand ii spui celui care trage SA NU O FACA
Daca eu nu dau warp pe nimeni fara sa cer voie , nu trag pe nimeni fara sa cer voie , cer acelasi lucru din partea celorlalti . Nu sunt unii mai cu mot si unii fara !
Ce pot sa zic , nu aveti bunul simt sa imi spuneti frumos pe joc ce va deranjeaza pe voi , cu ce v-a afectat pe voi ( 3s3 se exclude din aceasta afirmatie , el a fost implicat ) si discutam . Dar din ce in ce mai multi prefera sa se ascunda dupa deget si sa bata apropouri aiurite , dar va tineti gura si nu spuneti nimic pe joc . Rusine sa va fie , macar daca aveti asa caracter nu mai comentati unde nu stiti .
Lasă iubita mea, nu te mai coborî tu.....trebuia să mă asculți pe mine când ți-am atras atenția asupra celor falși din jurul tău! N-are rost să te chinui să dai vreo explicație pt faptele tale unei persoane de 21 de ani care, după cum afirmă, are facultate....dar limba română și acordurile ei sunt un mister, iar metinul și cratița sunt la ordinea zilei! Vă pupă sora voastră.
We can't all be queens, someone has to clap when I go by.
Image
Image
''Si cel mai tare doare sa vezi persoana iubita ca iubeste pe altcineva''-Andru 2k16
Image

Cox
Posts: 15
Contact:

Re: Ajutati playerii noi !

Post by Cox » Thu May 19, 2016 9:30 pm

Deja sunteti penibili si e urat din partea voastra cum va comportati cu ea dupa cate o facut pentru voi dar mna pentru unii dintre voi exista respect doar pentru aia care va pupa-n ,,, sau invers.Ma intreb de ce nu ati venit cu o asemenea opinie si inainte de a primi (unjail,UP,ajutor etc)ca mna era aceeasi pers.a da doar cand nu va convine ceva incepeti sa aruncati jigniri in stanga si dreapta URAT FOARTE URAT.
Unii dintre voi nu aveti nici macar bun simt sa va abtineti la comentarii penibile.Si nu stiu incercati sa va aduceti aminte si de alte abateri care nu au fost pedepsite atunci de nu ati sarit repede sa zice de staff ca nu isi face treaba?Si app daca esti donator vechi asta nu inseamna ca nu trebuie sa ai minimul de bun simt fata de cei din jurul tau. RESPECTUL ADUCE RESPECT
PRIETENI ADEVARATI care sunteti voi :))
PPPPPEEEEEEENNNNNNNNIIIIIIBBBBBIIIIIILLLLLLLLL

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Ajutati playerii noi !

Post by [Diva]Diabla » Thu May 19, 2016 9:34 pm

Cox wrote:Deja sunteti penibili si e urat din partea voastra cum va comportati cu ea dupa cate o facut pentru voi dar mna pentru unii dintre voi exista respect doar pentru aia care va pupa-n ,,, sau invers.Ma intreb de ce nu ati venit cu o asemenea opinie si inainte de a primi (unjail,UP,ajutor etc)ca mna era aceeasi pers.a da doar cand nu va convine ceva incepeti sa aruncati jigniri in stanga si dreapta URAT FOARTE URAT.
Unii dintre voi nu aveti nici macar bun simt sa va abtineti la comentarii penibile.Si nu stiu incercati sa va aduceti aminte si de alte abateri care nu au fost pedepsite atunci de nu ati sarit repede sa zice de staff ca nu isi face treaba?Si app daca esti donator vechi asta nu inseamna ca nu trebuie sa ai minimul de bun simt fata de cei din jurul tau. RESPECTUL ADUCE RESPECT
PRIETENI ADEVARATI care sunteti voi :))
PPPPPEEEEEEENNNNNNNNIIIIIIBBBBBIIIIIILLLLLLLLL
MARE ADEVĂR !

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Ajutati playerii noi !

Post by [VIP]Adinna » Thu May 19, 2016 9:59 pm

Din cate vad e mult mai usor sa jignesti si sa judeci fata de a incerca sa intelegi , sa gasesti un motiv , o explicatie .
Si da , Mariuse , eu vorbesc de caracter pentru ca eu sunt capabila sa-mi recunosc greselile si neajunsurile mai ales daca te referi in cazul Anei , nu sa ma ascund dupa deget , sa dau vina pe altcineva si sa ma atac in fiecare caz , in fiecare posibilitate ca ultimul penibil ( a fost o referire generala ) .
Am gresit , asta e . Toata lumea greseste , dar deja saa stai sa arati cu degetul pe cineva pentru toate porcariile si sa faci afirmatii mai mult decat inutile , penibile la adresa lui/ei , e chiar dovada unor caractere lipsa .
Sunt multe neintelegeri intre multe persoane , se creeaza conflicte , dar deja s-a ajuns la o " estetica a penibilului " ca sa zic asa .
Csf , n-ai csf cand nu sunt cei 7 ani de-acasa .
Image

Sophie.
Posts: 337

Re: Ajutati playerii noi !

Post by Sophie. » Thu May 19, 2016 10:03 pm

:lol: :lol: :lol:
hai misca-te tareeeee
ca avioanele americane

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Ajutati playerii noi !

Post by [MOD]Lorena » Thu May 19, 2016 10:41 pm

Mai bine asta :lol: :lol: https://www.youtube.com/watch?v=w0PaX98VlBM
Sophie. wrote: :lol: :lol: :lol:
hai misca-te tareeeee
ca avioanele americane
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Helghin
Posts: 83

Re: Ajutati playerii noi !

Post by Helghin » Fri May 20, 2016 6:44 pm

Vai de voi ba rusine sa va fie.
Cum sa mai fie playeri ba? CandJust si Diabla da 10 jail`urii la un event?
La eventu` lui Just daminim 2-3 asa aiurea ca e el mare smecher,la fel si diabla si n-au habar cum se castiga respectu` se cred superiori dar de fapt lesinaturii.
Revenind la subiect Si tu lorena de erai in locu` lui Adina ai fi procedat la fel mai taceti dracu din gura ca nu sunteti unu` mai bun ca altu;)
Mai nou "Hotii au ajuns ca Mod" gg bah incapabiilor.

User avatar
Anna♕
Posts: 181
Location: The Real Q.

Re: Ajutati playerii noi !

Post by Anna♕ » Fri May 20, 2016 8:37 pm

[VIP]BGS wrote:Zau de nu zau cu zau langa zau de nu iau toate blondele in pu*a. UP
Ce faci bai Voluntari, tot cu sapa tot cu sapa? :)
We can't all be queens, someone has to clap when I go by.
Image
Image
''Si cel mai tare doare sa vezi persoana iubita ca iubeste pe altcineva''-Andru 2k16
Image

Post Reply