Patetic <3

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Locked
User avatar
[Dn]Liviu
Posts: 227
Location: Bistrița-Năsăud
Contact:

Patetic <3

Post by [Dn]Liviu » Wed Jun 08, 2016 9:34 pm

Serios ? Nou event ?
viewtopic.php?f=31&t=17035
Postati exemple de video-rui care nu sunt facute de voi (ma refer la staff) ce crezi ca playeri vreo 20 cati au mai ramas se apuca sa faca original ?
Sa trecem peste asta .. inca nu s-a terminat concursul lui [S]SilenT .. si vad ca nimeni nu o sa faca nimic , nu m-as mira ca in maxim 2 luni de acuma sa se inchida sevarul .
PS : Din cate vedeti nimeni nu mai face nimic la evente , dati moduri pe banda rulanta cine credeti ca mai are chef de asa ceva + mii de buguri (Care nu vor fi rezolvate VECII) .
Doar o parere , am intrat o data acum de vreo 6-7 luni sa vad ce e .. map 1 red sunt 0 playeri + yellow ce sa zic ... , Ati bannat toti prietenii ce ii aveam , chiar daca au incalcat cateva regului . Problema voastra !
Anul trecut tin minte ca a facut si Adinna event cu reclame ca si SilenT si am stat 2 zile nonstop sa postez reclame dar acuma mi se pare total PATETIC , sincer !
Ce sa zic bafta in continuare . BY MrBoy ([Dn]Liviu)
Daca va deranjeaza puteti sterge postul , mi-am spus doar parerea :P .

User avatar
[Dn]Liviu
Posts: 227
Location: Bistrița-Năsăud
Contact:

Re: Patetic <3

Post by [Dn]Liviu » Wed Jun 08, 2016 10:00 pm

:o , dar eu tot nu inteleg ... :)) cine a zis ca doar in ultima zi poti sa postezi ? Eu am inteles doar ca nu ai voie sa editezi nu ca doar in ultima zi :) , in fine oricum is curios cati o sa posteze daca e cum zici tu .

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5872
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Patetic <3

Post by [GM]Lexx » Wed Jun 08, 2016 10:50 pm

Intradevar playerii au scazut (nu prea mai este cautat stilul de joc actual al M2S) iar aceste evente sunt facute pentru a atrage playerii...

Cat despre bug-uri au fost raportate si se vor rezolva odata cu noul update al clientului.

Cu stimã, Lexx
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
[VIP]Al3x
Posts: 1220
Location: A♥A

Re: Patetic <3

Post by [VIP]Al3x » Wed Jun 08, 2016 11:09 pm

UbisoftXD wrote:
Cat despre bug-uri au fost raportate si se vor rezolva odata cu noul update al clientului.
Pana la noul client o sa ramana 20 de playeri :lol: :lol: :lol:
Image
Să ierți, e divin.
Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

User avatar
[Dn]Liviu
Posts: 227
Location: Bistrița-Năsăud
Contact:

Re: Patetic <3

Post by [Dn]Liviu » Wed Jun 08, 2016 11:16 pm

UbisoftXD wrote:Intradevar playerii au scazut (nu prea mai este cautat stilul de joc actual al M2S) iar aceste evente sunt facute pentru a atrage playerii...

Cat despre bug-uri au fost raportate si se vor rezolva odata cu noul update al clientului.

Cu stimã, Lexx
Hei serios , si eu astept acest update de 2 ani :D , poate nepotii mei vor prinde update-ul :P

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5872
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Patetic <3

Post by [GM]Lexx » Wed Jun 08, 2016 11:28 pm

Sistemele actualale sunt cam "depasite" si la fel si clientul actual pe 28k , iar un client nou (40k) nu e chiar asa de usor de facut (tinand cont de itemele /fumctiile/ sistemele actuale de pe server).


Sincer si eu astept cu interes noul update (daca v-a avea loc) si sper ca M2S sa redevina serverul din 2012-2013 pe care intrai cu drag.
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
[VIP]Eve
Posts: 292

Re: Patetic <3

Post by [VIP]Eve » Thu Jun 09, 2016 4:51 pm

[Dn]Liviu wrote:Serios ? Nou event ?
viewtopic.php?f=31&t=17035
Postati exemple de video-rui care nu sunt facute de voi (ma refer la staff) ce crezi ca playeri vreo 20 cati au mai ramas se apuca sa faca original ?
Sa trecem peste asta .. inca nu s-a terminat concursul lui [S]SilenT .. si vad ca nimeni nu o sa faca nimic , nu m-as mira ca in maxim 2 luni de acuma sa se inchida sevarul .
PS : Din cate vedeti nimeni nu mai face nimic la evente , dati moduri pe banda rulanta cine credeti ca mai are chef de asa ceva + mii de buguri (Care nu vor fi rezolvate VECII) .
Doar o parere , am intrat o data acum de vreo 6-7 luni sa vad ce e .. map 1 red sunt 0 playeri + yellow ce sa zic ... , Ati bannat toti prietenii ce ii aveam , chiar daca au incalcat cateva regului . Problema voastra !
Anul trecut tin minte ca a facut si Adinna event cu reclame ca si SilenT si am stat 2 zile nonstop sa postez reclame dar acuma mi se pare total PATETIC , sincer !
Ce sa zic bafta in continuare . BY MrBoy ([Dn]Liviu)
Daca va deranjeaza puteti sterge postul , mi-am spus doar parerea :P .
Uite cum stă treaba..
SilenT a postat acel event înainte ca Dany să o facă deoarece durata în care playeri pot posta este mai mare. În legătură cu evetul lui SilenT, playeri sunt obişnuţi ca la acest fel de eventuri pentru popularea serverului să se posteze cu 2-3 zile înainte de a se închieie deoarece să nu vadă nimeni câte postări şi reclame are.
Pentru eventul lui Dany, nu prea am ce să zic. E un event normal.. nu prea am înţeles ce e cu eventul acela, dar trecem peste.
Ţinând cont că si spus că STAFF-ul dă moduri pe bandă rulantă, nu e chiar aşa.. deoarece premiile sunt puse acolo după acordul lui Disayer şi a lui SilenT din câte ştiu eu.. bugurile sunt multe, sunt conştieţi de chestia asta, dar nu cred că poate să rezolve aşa repede toate problemele ţinând cont că el are şi o viaţă, o familie în afara acestui server de metin.
Cât despre evoluţii noi, ce pot să spun, cel puţin de când joc eu, au fost foarte multe iteme, mape şi multe alte chestii pe metin. Pentru informarea prietenilor tăi banaţi, poţi să îi anunţi că acum are prioritate să-şi facă cereri unban, deoarece mulţii care au fost vechii şi au avut ban, conturile au fost debanate, bineînţeles, cei care nu au afectat serverul.
Şi pentru afirmaţia ta care ai spus-o că nu prea ai chef să participi sau ceva de genu' la acest event, nu eşti obligat să participi.
→ '' #Monoton, simţ uşor, dezinvolt. Un copil pierdut sau mort.
Într-o lume psihopată, dereglată, înnecată.
Într-o artă fără pată, dar la capăt colorată! '' ♥

3s3
Posts: 4

Re: Patetic <3

Post by 3s3 » Thu Jun 09, 2016 6:22 pm

Da-ti-mi voie pentru ca sa va explic: deoarece exista pe server o mare invidie si o proasta care arunca cu mute, jail si ban pe forum ampajistea, sall Bella, majoritatea isi baga erectu in ea de treaba ca pe asta nu o scoate nimeni din staff ca stie locu profund pe care sa-l atinga cu partile bucale, prefera sa se lase ei pentru ca o lectie de viata spune: "In spatele calului, in fata taurului si in oricare parte a prostului nu e bine sa stai". Practic ajungem la concluzia ca pisicuta asta ,"mârr", trebuie schimbata ca face ciuperci degeaba unde e. Acum draga Diabla daca vezi topicu zi-mi si mie de cand la 1 warn se da ban oe forum? Stii tu contu, daca nu il zic eu: Cedry2Kruger. Te deranjeaza faptu ca am elucidat misteru ca trebuie sa cumperi premiile de la Dany?
"Premiile
Le puteţi achiziţiona de la [SGA]Dany/[VIP]Dany."
Păsărică, aka Hotline, lasa invidia :lol:
Cred ca m-am facut inteles.
P.S: Daca am vreo gresala treceti peste ca nu ma intorc sa o corectez.

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Patetic <3

Post by [Diva]Diabla » Thu Jun 09, 2016 6:42 pm

[VIP]Evee wrote:
[Dn]Liviu wrote:Serios ? Nou event ?
viewtopic.php?f=31&t=17035
Postati exemple de video-rui care nu sunt facute de voi (ma refer la staff) ce crezi ca playeri vreo 20 cati au mai ramas se apuca sa faca original ?
Sa trecem peste asta .. inca nu s-a terminat concursul lui [S]SilenT .. si vad ca nimeni nu o sa faca nimic , nu m-as mira ca in maxim 2 luni de acuma sa se inchida sevarul .
PS : Din cate vedeti nimeni nu mai face nimic la evente , dati moduri pe banda rulanta cine credeti ca mai are chef de asa ceva + mii de buguri (Care nu vor fi rezolvate VECII) .
Doar o parere , am intrat o data acum de vreo 6-7 luni sa vad ce e .. map 1 red sunt 0 playeri + yellow ce sa zic ... , Ati bannat toti prietenii ce ii aveam , chiar daca au incalcat cateva regului . Problema voastra !
Anul trecut tin minte ca a facut si Adinna event cu reclame ca si SilenT si am stat 2 zile nonstop sa postez reclame dar acuma mi se pare total PATETIC , sincer !
Ce sa zic bafta in continuare . BY MrBoy ([Dn]Liviu)
Daca va deranjeaza puteti sterge postul , mi-am spus doar parerea :P .
Uite cum stă treaba..
SilenT a postat acel event înainte ca Dany să o facă deoarece durata în care playeri pot posta este mai mare. În legătură cu evetul lui SilenT, playeri sunt obişnuţi ca la acest fel de eventuri pentru popularea serverului să se posteze cu 2-3 zile înainte de a se închieie deoarece să nu vadă nimeni câte postări şi reclame are.
Pentru eventul lui Dany, nu prea am ce să zic. E un event normal.. nu prea am înţeles ce e cu eventul acela, dar trecem peste.
Ţinând cont că si spus că STAFF-ul dă moduri pe bandă rulantă, nu e chiar aşa.. deoarece premiile sunt puse acolo după acordul lui Disayer şi a lui SilenT din câte ştiu eu.. bugurile sunt multe, sunt conştieţi de chestia asta, dar nu cred că poate să rezolve aşa repede toate problemele ţinând cont că el are şi o viaţă, o familie în afara acestui server de metin.
Cât despre evoluţii noi, ce pot să spun, cel puţin de când joc eu, au fost foarte multe iteme, mape şi multe alte chestii pe metin. Pentru informarea prietenilor tăi banaţi, poţi să îi anunţi că acum are prioritate să-şi facă cereri unban, deoarece mulţii care au fost vechii şi au avut ban, conturile au fost debanate, bineînţeles, cei care nu au afectat serverul.
Şi pentru afirmaţia ta care ai spus-o că nu prea ai chef să participi sau ceva de genu' la acest event, nu eşti obligat să participi.
şi a spus ea tot
iar pentru ' necunoscători ' aici aveţi ceva ce să vă ajute
:arrow: viewtopic.php?f=7&t=17016
:arrow: viewtopic.php?f=7&t=15613
T/C

Locked