Hai sa deschidem putin ochii

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Dragonu Povesti
Posts: 3

Re: Hai sa deschidem putin ochii

Post by Dragonu Povesti » Mon Jul 11, 2016 1:09 am

O sa incerc sa citesc viitorul in globul asta al meu, ca sa vad daca o ducem usor sau o ducem m-ai greu,dar pentru un moment intreaga lume o sa ma creada nebun .. :shock: pana cand o sa se intample exact ce spun . Previn cu un freestyle cu un glob de cristall stralucitor ca sa vad in viitor
ma surprinde ce imi arata as fi fost m-ai pesimist dar dar va uitati in globul gresit dece nu-mi zici ne vedeam ajunsi departe aterizand pe marte dar din pacate nici nu am plecat din cartier cand ies din casa se poarta masti de gaze sansele-s ca o sa te jefuiasca cu un pistol cu laser :lol: sunt soldati peste tot dar nu ca te asteapta ca nu m-ai exista nici o granita sau drapele isi fac abere cu granite pentru care sa omoare si sa moara in continuare placerea e o comoara ce din mormant se separa curand pui intrebari sa te puna intrebare ;) la fel in ziua de azi sunt nemultumiti care asteapta o schimbare si injura printre dintii . vad globul de cristal sau vad globul ocular .. avand globul pamantesc avand globul meu frontal avand un fuet pe fundal din fofcul infernal e cantec funerar cu tarie de metal fabricile fabrica de anii de zile si creste in nestire fauna de fier si fire si flora din petrol gata sa-n floreasca 8-) fiecare primavara programata sa renasca . Vad molluri cu marfa plina prin magazine si si de prin vitrine zambesc manechine .. Vad biserici cu Iususi proiectati dintr-o Naos unde clopotele bat doar la fix fara repaus :geek: Deschideti ochi drq

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Hai sa deschidem putin ochii

Post by [VIP]Adinna » Mon Jul 11, 2016 1:18 am

Dragonu Povesti wrote:O sa incerc sa citesc viitorul in globul asta al meu, ca sa vad daca o ducem usor sau o ducem m-ai greu,dar pentru un moment intreaga lume o sa ma creada nebun .. :shock: pana cand o sa se intample exact ce spun . Previn cu un freestyle cu un glob de cristall stralucitor ca sa vad in viitor
ma surprinde ce imi arata as fi fost m-ai pesimist dar dar va uitati in globul gresit dece nu-mi zici ne vedeam ajunsi departe aterizand pe marte dar din pacate nici nu am plecat din cartier cand ies din casa se poarta masti de gaze sansele-s ca o sa te jefuiasca cu un pistol cu laser :lol: sunt soldati peste tot dar nu ca te asteapta ca nu m-ai exista nici o granita sau drapele isi fac abere cu granite pentru care sa omoare si sa moara in continuare placerea e o comoara ce din mormant se separa curand pui intrebari sa te puna intrebare ;) la fel in ziua de azi sunt nemultumiti care asteapta o schimbare si injura printre dintii . vad globul de cristal sau vad globul ocular .. avand globul pamantesc avand globul meu frontal avand un fuet pe fundal din fofcul infernal e cantec funerar cu tarie de metal fabricile fabrica de anii de zile si creste in nestire fauna de fier si fire si flora din petrol gata sa-n floreasca 8-) fiecare primavara programata sa renasca . Vad molluri cu marfa plina prin magazine si si de prin vitrine zambesc manechine .. Vad biserici cu Iususi proiectati dintr-o Naos unde clopotele bat doar la fix fara repaus :geek: Deschideti ochi drq
Vlad Dobrescu, Deliric, Doc.. eşti bine, man !
Image

Dragonu Povesti
Posts: 3

Re: Hai sa deschidem putin ochii

Post by Dragonu Povesti » Mon Jul 11, 2016 3:16 am

Ca sa vezi ce mult inseamna o persoana, si o familie normala .. Un copil care creste , Necesita scoala .. Ghete ,caiete, creioane,si-o coala sa scrie ! Cand o sa fiu mare.. nu o sa fac rau la nimeni , nu o sa trag de gheare.. Nu o sa-mi fac tatuaje , care m-ai de care . O sa-mi traiesc viata . M-am trezit deodata intrerupt , si prins in partea intunecata .. Pe strazile astea care nu au suflet vreodata .. Unde derbedei iti pun pistolul in Ceafa . Vorbesc de viata, Despre bunatate ,blandete ,speranta .. despre iubire ca ura este-n balanta, faptele rele , facute de viata. M-am nascut intr-o noapte de Aprilie .. si crescut de caldura de familia oferita de familie .. Am uitat de plansete nu , si de zambete . Deserte de vineri dimiinetii de zambete .. Am memorat pe vecie mirosurile irezistibil ce venea .. zilnic din bucatarie cadouri de craciun .. ce insemna insomnie noaptea de Ajun de atata bucurie ..Am invatat sa convietuiesc cu ceilalti ... sa incerc sa-i iubesc .. m-am cladit un soldat si de aia multumesc.. un har dumnezeesc am primit ! M-am invatat cum sa ma bat sa razbat sa nu ma abat de la drum .. ca viata e un razboi .. nu cu ceilaltii cu noi ! Domnu Cu Voi ! :| :| :(

User avatar
Myriam
Posts: 234
Location: legends never die
Contact:

Re: Hai sa deschidem putin ochii

Post by Myriam » Mon Jul 11, 2016 8:50 am

:|
o banană,
două portocale,
tutti frutti

User avatar
[VIP]Anna
Posts: 237
Location: The Real Q.

Re: Hai sa deschidem putin ochii

Post by [VIP]Anna » Mon Jul 11, 2016 2:08 pm

nici nu m-am chinuit sa citesc........
-Brutally myself-

User avatar
Myriam
Posts: 234
Location: legends never die
Contact:

Re: Hai sa deschidem putin ochii

Post by Myriam » Fri Jul 15, 2016 8:52 pm

Anna♕ wrote:Nici nu stiu cum sa incep :lol: Va spun cum sta treaba, ce am constatat intr-un an jumatate de cand joc, un fleac in comparatie cu altii...bineinteles, dar mi-a fost mai mult decat suficient sa-mi dau seama care e problema, problema suntem noi! Nu suntem o comunitate unita! Comunitatea Metin2Steel este bazata pe maxima falsitate si cel placut si adorat de toata lumea este ala care stie sa-i linga cel mai bine in cur pe superiori (hai sa nu dau nume, sa fiu politicoasa pana la capat sperand ca va dati voi seama la cine ma refer). Deschideti putin ochii...pentru a nu va plange mai tarziu ca l-ati crezut prieten pe x, y si apoi v-a furat sau ati auzit ca va vorbeste pe la spate! Nimeni de aici nu va e prieten, fiecare e pentru el....si sincer mi se face o scarba cand accesez acest forum si vad cat de multa lingusire in vorbele unora doar pentru a obtine UP sau orice altceva isi doreste.....mai bine stati pe curul vostru! Sau incearca sa fii tu insuti si sa spui pe fata ca nu-ti place de o persoana! Ca pe mine nu ma mai amuza vorbele dulci spuse pe fata pe care vi le aruncati pe forum, din contra, mi se pare penibil....asta e un sfat valabil atat pe joc cat si in viata reala :D Eu am stiut sa imi aleg prietenii pe acest server si dovada ca si acum dupa ce nu mai joc primesc la cateva zile cate un mesaj:''ce faci? esti bine?'':) cateva cuvinte de la "c**va server-ului care a supt p**a pt VIP'' dupa spusele multor persoane care bineinteles nu ma cunosc!
=))))))))
o banană,
două portocale,
tutti frutti

User avatar
[VIP]Anna
Posts: 237
Location: The Real Q.

Re: Hai sa deschidem putin ochii

Post by [VIP]Anna » Fri Jul 15, 2016 9:42 pm

N-avem pl aici, cauta in alta parte :?
-Brutally myself-

User avatar
Myriam
Posts: 234
Location: legends never die
Contact:

Re: Hai sa deschidem putin ochii

Post by Myriam » Sat Jul 16, 2016 12:38 am

=)))))))))))))))))))
esti penibila, jur
o banană,
două portocale,
tutti frutti

User avatar
[VIP]Anna
Posts: 237
Location: The Real Q.

Re: Hai sa deschidem putin ochii

Post by [VIP]Anna » Sat Jul 16, 2016 11:53 am

Myriam wrote:=)))))))))))))))))))
esti penibila, jur
ai incercat sa te dai inteligenta? ca nu ti-a iesit :lol: :lol: :lol: oricat de mult ai incerca, ramai la fel de proasta...ca nici 2 vorbe coerente nu stii sa legi
-Brutally myself-

User avatar
LiquriciHD
Posts: 143
Location: ڪے Pestisoruu ღ
Contact:

Re: Hai sa deschidem putin ochii

Post by LiquriciHD » Sat Jul 16, 2016 12:28 pm


Unde-i acuma Yako si Hades? ( si mulți altii din vechiul staff ) :lol: sa vă pună un pic cu botu pe labe, sa va scoată smecheria si fitele din cap ?
Va plangeati ca va dă mute, ban.. dar măcar ei dădeau astea pe buna dreptate, nu ca acuma.. primesti mute, kick , jail ca vai ala e prietenul meu, ala e fratimio s.a.m.d
Comunitatea M2S nu mai are sanse de revenire la fosta ei gloria, si motivele nu sunt numai Staff-ul .(glumeam :)) )
1. Copchii astia de bani gata care nu au facut in viața lor un set, nu sau chinuit sa farmeze pentru itm dar is mari gameri ( Si eu am donat dar mai întâi am jucat 1 an si ceva fara mod, am farmat, m-am chinuit si apoi am donat )
2. Staff-ul, cu mici exceptii. Poi cum vine asta? Reclam un membru pentru un anumit motiv vine * inteligentul/ inteligenta * " Se va verifica / e vina ta "
Ok, si playerii înjură, fura, aici pedeapsă e meritata
3. Playerii, vad ca intra unul nou.. direct omor.. parlitilor nu uitati de unde ati pleca.
4. Modatele au doar o mica parte de vina,cât de bine ai sti sa joci nu poți bate unu modat
Acum îmi pare rău ca m-am chinuit sa scriu romanul asta.. oricum nu se schimba nimic.
□ Îmi cer scuze pentru greselile gramaticale, is un pic obosit
Baftă la joc !
■ Frate, frate da branza-i pe bani ■

Image

Post Reply