Hai sa deschidem putin ochii

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Anna
Posts: 237
Location: The Real Q.

Re: Hai sa deschidem putin ochii

Post by [VIP]Anna » Sat Jul 16, 2016 1:35 pm

LiquriciHD wrote:
Unde-i acuma Yako si Hades? ( si mulți altii din vechiul staff ) :lol: sa vă pună un pic cu botu pe labe, sa va scoată smecheria si fitele din cap ?
Va plangeati ca va dă mute, ban.. dar măcar ei dădeau astea pe buna dreptate, nu ca acuma.. primesti mute, kick , jail ca vai ala e prietenul meu, ala e fratimio s.a.m.d
Comunitatea M2S nu mai are sanse de revenire la fosta ei gloria, si motivele nu sunt numai Staff-ul .(glumeam :)) )
1. Copchii astia de bani gata care nu au facut in viața lor un set, nu sau chinuit sa farmeze pentru itm dar is mari gameri ( Si eu am donat dar mai întâi am jucat 1 an si ceva fara mod, am farmat, m-am chinuit si apoi am donat )
2. Staff-ul, cu mici exceptii. Poi cum vine asta? Reclam un membru pentru un anumit motiv vine * inteligentul/ inteligenta * " Se va verifica / e vina ta "
Ok, si playerii înjură, fura, aici pedeapsă e meritata
3. Playerii, vad ca intra unul nou.. direct omor.. parlitilor nu uitati de unde ati pleca.
4. Modatele au doar o mica parte de vina,cât de bine ai sti sa joci nu poți bate unu modat
Acum îmi pare rău ca m-am chinuit sa scriu romanul asta.. oricum nu se schimba nimic.
□ Îmi cer scuze pentru greselile gramaticale, is un pic obosit
Baftă la joc !
■ Frate, frate da branza-i pe bani ■

Coreect :!:
-Brutally myself-

Post Reply