[MOD]Andrei - Frustarea EP01 (Nu primeste SGA)

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Anna
Posts: 237
Location: The Real Q.

Re: [MOD]Andrei - Frustarea EP01 (Nu primeste SGA)

Post by [VIP]Anna » Tue Jul 12, 2016 12:08 am

de pe* nu puiutule, stai linistit ca nu ne pierdem timpul vorbind despre oameni ca voi :lol: pur si simplu s-a intamplat sa spuna 'Lorena' nu te mai ambala atata :roll:
-Brutally myself-

[MOD]Mistic

Re: [MOD]Andrei - Frustarea EP01 (Nu primeste SGA)

Post by [MOD]Mistic » Tue Jul 12, 2016 12:20 am

[VIP]Zohan wrote:Spal in cur ? Pai bai ano acum lasand cearta voi iesiti pe afara si barfiti playeri dupa un joc ?..
N-ai auzit de chestii spuse random ?. Si nu barfim, ne amuzam pe seama voastra, e o diferenta.

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5872
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: [MOD]Andrei - Frustarea EP01 (Nu primeste SGA)

Post by [GM]Lexx » Tue Jul 12, 2016 1:17 am

Ma miram eu de ce in ultimele zile erau spamate grupurile de pe facebook cu reclame.

Face activitate o zii-doua si dupa li se urca gradul la cap. ( cazu unora)


Astepta avansare fara sa munceasca.

Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

Th0rKida
Posts: 19

Re: [MOD]Andrei - Frustarea EP01 (Nu primeste SGA)

Post by Th0rKida » Tue Jul 12, 2016 11:39 pm

Da ba si saracutul de Lexxut : ajuta la evente face video "promoveaza sv" dar nu plimeste si el [MOD],Vaiiiii ce pupincurism ai pe tine nepoateee sa mor de nu ma faci sa-mi fie scarba de tn cateodata ce tristuuut Este bine baiatu`? nu plange nu ? ai ca pupa mami(Lorenna)
si tlece
Image
Modificati-va semnaturile voastre de cacao . nu va doare pe voi in pu*a de a mea!!!!

[MOD]Mistic

Re: [MOD]Andrei - Frustarea EP01 (Nu primeste SGA)

Post by [MOD]Mistic » Wed Jul 13, 2016 12:20 am

Th0rKida wrote:Da ba si saracutul de Lexxut : ajuta la evente face video "promoveaza sv" dar nu plimeste si el [MOD],Vaiiiii ce pupincurism ai pe tine nepoateee sa mor de nu ma faci sa-mi fie scarba de tn cateodata ce tristuuut Este bine baiatu`? nu plange nu ? ai ca pupa mami(Lorenna)
si tlece
Ba nu ca m-ar interesa, dar cine l-a lasat pe Lexx sa modifice gradul de YouTuber in Helper, si cu ce e el helper cand e un simplu dn ?

User avatar
[MOD]Andrei
Posts: 72

Re: [MOD]Andrei - Frustarea EP01 (Nu primeste SGA)

Post by [MOD]Andrei » Wed Jul 13, 2016 12:27 am

În primul rand regret faptul ca am avut încredere în anumite persoane.. in al doilea rand Alexandra , îmi pare foarte rău pentru ce am spus .. tot ce am zis acolo a fost pe moment, de nervi .. îmi cer mii de scuze ... Sper sa ma ierți într.o zi..
Image
Image

[MOD]Mistic

Re: [MOD]Andrei - Frustarea EP01 (Nu primeste SGA)

Post by [MOD]Mistic » Wed Jul 13, 2016 12:31 am

[MOD]Andrei wrote:În primul rand regret faptul ca am avut încredere în anumite persoane.. in al doilea rand Alexandra , îmi pare foarte rău pentru ce am spus .. tot ce am zis acolo a fost pe moment, de nervi .. îmi cer mii de scuze ... Sper sa ma ierți într.o zi..
Astept print-urile cu care ne ameninti boss :))))))))))))). Why be a king when you can be a God?

User avatar
[VIP]Anna
Posts: 237
Location: The Real Q.

Re: [MOD]Andrei - Frustarea EP01 (Nu primeste SGA)

Post by [VIP]Anna » Wed Jul 13, 2016 12:38 am

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-Brutally myself-

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: [MOD]Andrei - Frustarea EP01 (Nu primeste SGA)

Post by [VIP]Sophieee » Wed Jul 13, 2016 1:33 am

[MOD]Andrei wrote:În primul rand regret faptul ca am avut încredere în anumite persoane.. in al doilea rand Alexandra , îmi pare foarte rău pentru ce am spus .. tot ce am zis acolo a fost pe moment, de nervi .. îmi cer mii de scuze ... Sper sa ma ierți într.o zi..
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nici io nu știu dc a primit lexx helper, că dacă e să primească helper toți care au răspuns la cel puțin 5 topicuri cu ceva întrebări am fi numai helperi ;)
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
.UpBaBY
Posts: 137

Re: [MOD]Andrei - Frustarea EP01 (Nu primeste SGA)

Post by .UpBaBY » Wed Jul 13, 2016 2:34 am

Imperfecşăn wrote:
[MOD]Andrei wrote:În primul rand regret faptul ca am avut încredere în anumite persoane.. in al doilea rand Alexandra , îmi pare foarte rău pentru ce am spus .. tot ce am zis acolo a fost pe moment, de nervi .. îmi cer mii de scuze ... Sper sa ma ierți într.o zi..
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nici io nu știu dc a primit lexx helper, că dacă e să primească helper toți care au răspuns la cel puțin 5 topicuri cu ceva întrebări am fi numai helperi ;)
Ba...parerea mea e ca isi merita gradul a muncit ceva pentru el , a raspuns la topicuri .. plm , parerea mea.

Locked