Un mesaj catre cei care dau inteme imprumut

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Locked
ElectroX
Posts: 14

Un mesaj catre cei care dau inteme imprumut

Post by ElectroX » Sun Aug 31, 2014 9:47 pm

Nume:ElectroX
Poate ca atli ma stiti majoritatea... setatu :D dar acuma nu-s nimic dupa ce sa intamplat ce sa intamplat.... am avut incredere in cineva din metin si am ajuns sa pierd site-uri in valoare de 1milion... si asta ca am avut incredere si pana la urma mam inselat.... cum se zice am luat teapa... mia dat block pe facebook si pe yahoo si uite asa a scapat si eu am ramas cu pula.... dar inca ceva..... [ADM]Thor esti un baiat de treaba dar cand tiam cerut sa ma ajuti nu ai vrut.... ai zis ca nu se poate... mda am vazut regulamentul: NU RASPUNDEM PENTRU ITEMELE PIERDUTE!!!!!! dar noi astia care donam, dc nu meritam o sansa sa fim ajutati ca de ex eu... [ADM]Thor.... nui bai ca nu ai vrut sa ma ajuti.... ma rog regulamentul e regulament dar .... nu mi se pare corect... macar astia cu moduri sa fim ajutati la tema asta cu teapa:| dar vad ca ii doare in pula de noi...
Cine mia dat teapa nu o pot numi fata dar ma rog la ce sa te astepti in ziua de azi... o lume de tat cacatu.... mai spurcata nici ca nu se poate.... raluka.alyna asa ii era numele..... si mai are un cont mai mare nu mai tin tot cu raluka si inca un numar nu mai stiu exact.... 2 moduri:Rubin 150% {rezistenta rase rez. pm si pc si magie} si neo 115{putere semi-om critic patrunzatoare pm pc si valoarea atacului magic} deci astea au fost si uite ca s-au dus.... in fine si inca ceva: [GA]Hades si [SGM]Just sunteti preferati mei din tot metinu pacat ca nu mai sunteti in joc.... Just imi pare rau petru tine dar ai dreptate.... cu astfel de staff nai ce.... si cu asta am incheiat... by ElectroX ;) BFT TUTUROR

ElectroX
Posts: 14

Re: Un mesaj catre cei care dau inteme imprumut

Post by ElectroX » Sun Aug 31, 2014 11:57 pm

ASTEPT UN RASPUNS SINCER DOAR DIN PARTEA UNUI [ADM] sau [Owner]Fifty CARE CREDE CA VREA SA MA AJUTE DESI DUPA CUM ATI VAZUT CE AM SCRIS [ADM]Thor NU A VRUT DELOC.... ACUM MA ASTEPT UN RASPUNS DE LA [ADM]Disayer sau [Owner]Fifty..... [ADM]Disayer DE LA TINE MA ASTEPT SI TE ROG DACA IMI VEZI MESAJUL SI TE ROG DIN TOT SUFLETUL SA MA AJUTI.... AM VAZUT CA ESTI SINGURA CARE MAI AJUTA PE MULTI PLAYERI SI LA UNBAN SI LA MULTE... TE ROG DIN SUFLET TE ROG MULT.... ORICARE DINTRE VOI 2 [ADM]Disayer sau [Owner]Fifty VA ROG DIN SUFLET SA MA AJUTATI.... ASTEPT UN RASPUNS DIN PARTEA VOASTRA VA ROG SAMI DATI UN RASPUNS SINCER :(

ElectroX
Posts: 14

Re: Un mesaj catre cei care dau inteme imprumut

Post by ElectroX » Mon Sep 01, 2014 7:05 pm

Metin 2 Steel NU raspunde de itemele si conturile voaste ! Cum aveti grija de ele , asa le veti avea ! Ca sa vezi.... nici nu stiu dc am mai facut daca pe staff nici nu ii intere de itemele sau conturile noastre si tocmai ca eu la subiectul cu iteme is.... ce fain... ce sa zic.... ii boon... daca e asa.... nu mai vad rostul sa mi-l mai pierd pe aici.... nici in metin... nici pe forum.... pfff de parca iar pasa la un staff :))) .... ma rog... daca stai sa te gandesti noi suntem de vina ca le dam.... ma rog... in fine..... :(

Aly
Posts: 14

Re: Un mesaj catre cei care dau inteme imprumut

Post by Aly » Tue Sep 02, 2014 1:49 pm

ElectroX wrote:Metin 2 Steel NU raspunde de itemele si conturile voaste ! Cum aveti grija de ele , asa le veti avea ! Ca sa vezi.... nici nu stiu dc am mai facut daca pe staff nici nu ii intere de itemele sau conturile noastre si tocmai ca eu la subiectul cu iteme is.... ce fain... ce sa zic.... ii boon... daca e asa.... nu mai vad rostul sa mi-l mai pierd pe aici.... nici in metin... nici pe forum.... pfff de parca iar pasa la un staff :))) .... ma rog... daca stai sa te gandesti noi suntem de vina ca le dam.... ma rog... in fine..... :(
STAFF-U nu raspunde de itmele tale..pai mi se pare normal , cum le-ai primit asa le ai . Daca tu dai itme lu' x si lu' y .. ti le-a furat , cu ce e vinovat Staff-u? :lol:

Zerathum21
Posts: 16

Re: Un mesaj catre cei care dau inteme imprumut

Post by Zerathum21 » Tue Sep 02, 2014 1:51 pm

mda... vina mea.... corect.... eh asta e nu ma ajute si oricum pana la urma scrie foarte clar in regulament....

Locked