Salut!

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
ala2123
Posts: 27

Re: Salut!

Post by ala2123 » Thu Jun 15, 2017 10:37 pm

[VIP]Andru wrote:
ala2123 wrote:
[SGA]Kizev wrote:Fruntea, mana, pisica (mi-ai pupat-o) - limbaj de staff,
ce sa-ti zic, ala212
:lol: :lol: :lol:
si ''vai de tine copilasule'' ???????? cum iti permiti?
Si de tine e vai, copilasule =)) saracii de voi
cum am zis, limbaj de staff...
Image

Regele Shaman
Posts: 32

Re: Salut!

Post by Regele Shaman » Thu Jun 15, 2017 10:52 pm

CE STAFF, KIZEV ASTA ARE NOROC DE ADINA AIA, ASTA MERITA SUSPEND DIN CLIPA IN CARE O LUAT GRADU, HUUU
Image
Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Salut!

Post by [VIP]Thor » Fri Jun 16, 2017 12:34 am

Regele Shaman wrote:CE STAFF, KIZEV ASTA ARE NOROC DE ADINA AIA, ASTA MERITA SUSPEND DIN CLIPA IN CARE O LUAT GRADU, HUUU
Mai bn merita o mwita lui si la toata fam. lui de ciobani si gainari crescuti in fundu' curții dintr-o pădure de la marginea lumii care mănâncă **** la micu' dejun si bea slbz in loc de apa . M-am saturat de numele si de fața ta de ciobănel dati-as la bot sa iti dau . Mai du-te in *** si mai tine-ti gura aia de sifonar da-te-n slbz . Ciobanu' plii. Mele ce-mi esti.

Ai warn pentru limbaj + edit. - Kizev

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Salut!

Post by [VIP]Admir » Fri Jun 16, 2017 12:51 am

[VIP]Thor wrote:
Regele Shaman wrote:CE STAFF, KIZEV ASTA ARE NOROC DE ADINA AIA, ASTA MERITA SUSPEND DIN CLIPA IN CARE O LUAT GRADU, HUUU
Mai bn merita o mwita lui si la toata fam. lui de ciobani si gainari crescuti in fundu' curții dintr-o pădure de la marginea lumii care mănâncă pu.le la micu' dejun si bea slbz in loc de apa . M-am saturat de numele si de fața ta de ciobănel dati-as la bot sa iti dau . Mai du-te in gâtu ma-tii si mai tine-ti gura aia de sifonar da-te-n slbz . Ciobanu' plii. Mele ce-mi esti.
Frate esti atat de praf incat vorbesti cu 2 persoane in aceeasi fraza esti nebun? Intre 10 puncte cu spatiu si in stanga si in dreapta ca deh, asa am invatat la scoala, tu frate vorbesti cu 2 persoane esti nebun? Mama ce o fi fost in mintea ta atunci...

Kizev
Posts: 1177

Re: Salut!

Post by Kizev » Fri Jun 16, 2017 1:24 am

T/C


Discutii Libere
Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de ( Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator)

Locked