să vă spun ce mi s a întâmplat azi

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Post Reply
Regele Shaman
Posts: 32

să vă spun ce mi s a întâmplat azi

Post by Regele Shaman » Thu Jun 15, 2017 5:11 pm

bun, deci
întâmplarea 1.)eram în buz în drum spre casă, mă sună unu şi-mi zice ''alo'', şi eu zic ''alo, da?'', şi el îmi zice ''bă, de ce o suni pe prietena mea?'', eu i-am zis ''aţi greşit număru'', el face ''m-am uitat pe telefonul prietenei mele, ăsta-i număru'', eu i-am zis iar c-o greşit nr... şi ăla de lângă mn spune ''da, el e'' şi o început să râdă, după am început şi eu să râd, ăla nervos la telefon, i am închis :twisted: şi na, naşpa de gagică-sa...

întâmplarea 2.)era mai în faţă un bătrânel (60-65 ani), puţin surd şi cu probleme la ochi, şi lângă el, pe partea cealaltă, era o bătrânică cu o geantă plină cu ouă, el face ''mamaie, fii atent, ia geanta aia că deranjezi restu de pasageri'', bătrânica face ''nu pot, nu încape'', el face ''auleu mamaie, îmi place că ştii de glumă'', brătrânica ''hihi,haha'' (râdea), bătrânelu' face ''mamaie, asculţi rock?'', bătrânica ''te fac praf'', el face ''mamaie, fii atent, de 1 mai mergem amândoi la un concert la bucureşti, ce zici?'', bătrănica ''îmi iau şi costumu de baie'', el face ''mamaie, fii atent, îmi place că ştii de glumă''.
Intră o fată în buz, mai erau câteva locuri, şi în spatele bătrânelului era un loc liber, se pune fata, bărtânica îi spune bătrânelului ''fă-i loc fetei'', el face ''mamaie, fii atent, ea vrea să stea joc?'', fata aia spune ''nu e nevoie'', bătrânelul întreabă ''ce face?'', fata îi spune ''frumoşi ochelarii de soare'', bătrânelu ''ce spui ? nu-ţi plac ochelarii mei?'', fata cu un ton mai ridicat ''FRUMOŞI OCHELARII'', bătrânelu ''fetito, fii atent, nu-ţi plac ochelarii mei ? ăştia nu-s ochelari la 10 lei, ăştia îs ochelari de 100 de lei''
Image
Image

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: să vă spun ce mi s a întâmplat azi

Post by [VIP]Sophieee » Thu Jun 15, 2017 5:18 pm

du-te dreacu de mincinos nu mai stii ce sa inventezi smr :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Passe, passe, passera, la dernière restera

Regele Shaman
Posts: 32

Re: să vă spun ce mi s a întâmplat azi

Post by Regele Shaman » Thu Jun 15, 2017 5:23 pm

[VIP]Sophie wrote:du-te dreacu de mincinos nu mai stii ce sa inventezi smr :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nu mint fă :(
Image
Image

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: să vă spun ce mi s a întâmplat azi

Post by [VIP]Sophieee » Thu Jun 15, 2017 5:24 pm

Regele Shaman wrote:
[VIP]Sophie wrote:du-te dreacu de mincinos nu mai stii ce sa inventezi smr :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nu mint fă :(
cred ca nu stii cine te-a sunat sa faca misto de tn, ce infloresti povestea si zici ca ai vorbit? n-ai zis un cuvant pe tot parcursul apelului :lol: :lol: :lol: de a doua ce sa mai zic, vrei sa te credem ca tu iesi din casa?
Passe, passe, passera, la dernière restera

Regele Shaman
Posts: 32

Re: să vă spun ce mi s a întâmplat azi

Post by Regele Shaman » Thu Jun 15, 2017 5:26 pm

NU MINT :( ERA ŞI BLANKOIDU ÎN BUZ :(
Image
Image

ala2123
Posts: 27

Re: să vă spun ce mi s a întâmplat azi

Post by ala2123 » Thu Jun 15, 2017 5:53 pm

https://www.youtube.com/watch?v=gktPB94-0U4
SA FIU REGE SAMAAAAN!
REGELE SAMAN! REGELE SAMAN!
Image

User avatar
[Dn]Liviu
Posts: 227
Location: Bistrița-Năsăud
Contact:

Re: să vă spun ce mi s a întâmplat azi

Post by [Dn]Liviu » Thu Jun 15, 2017 6:27 pm

ala2123 wrote:https://www.youtube.com/watch?v=gktPB94-0U4
SA FIU REGE SAMAAAAN!
REGELE SAMAN! REGELE SAMAN!
Image

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: să vă spun ce mi s a întâmplat azi

Post by [MOD]Lorena » Fri Jun 16, 2017 6:17 pm

:lol: :lol:
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Post Reply