că tot suntem inteligenți

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Locked
User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

că tot suntem inteligenți

Post by [VIP]Sophieee » Sat Jun 17, 2017 2:13 pm

viewtopic.php?f=9&t=22404

https://dexonline.ro/definitie/vindere - https://dexonline.ro/definitie/v%C3%A2nzare

ai cam dat cu mucii-n fasole, nu mai fă larmă Andrule

unii cam fac abuz de faptul că din moment ce au grad nu primesc warn dacă se bagă INUTIL în niște reclamații, ar trebui să se schimbe regulamentul și pentru membrii staff
Passe, passe, passera, la dernière restera

Regele Shaman
Posts: 32

Re: că tot suntem inteligenți

Post by Regele Shaman » Sat Jun 17, 2017 2:22 pm

andru e prost
Image
Image

Alexander ♛
Posts: 426
Location: goddamn, you look holy
Contact:

Re: că tot suntem inteligenți

Post by Alexander ♛ » Sat Jun 17, 2017 2:29 pm

pbn, se bagă şi el prin topic-uri să mai primească 30 de secunde de celebritate făcând pe deşteptul.
face topic-uri să se ia de playeri iar când cineva face despre el le şterge rpd, al drc gherţoi, de ce ai şters mă topic-ul ? ai văzut că s-a luat lumea de tn că eşti prost şi le-ai dat dreptate?
sinuciderea poate să fie mereu o cale , dar eşti atât de prost încât nici să mori nu reuşeşti.
mare-n sulă, 16 cm, 300 de moduri ( ah, stai, 299 că a făcut odată un event cu premiu mod sărăcuţul ) şi şamance lângă el în map1, eşti bombă.
ştii cum se zice, omul să fie mulţumit cu sărăcia sa, căci dacă e vorba, nu bogăţia ci liniştea colibei tale te face fericit ;) ;) , hai că tu ai dat bac-ul şi ai luat notă mare, deşteptul server-ului.
du-te la magazin şi spune-i aşa "vreau o viaţă nouă şi de restul caramele", că tu te dai pe maturul şi ne faci pe noi ceilalţi copii, dar eşti ultimul prost de pe server.
stai cu bunică-ta la 21 de ani sau câţi ani ai zis tu că ai, ai 4 plasme sau câte ai tu acl şi toate de 20 de cm şi 300 de lei în portofel şi eşti mare gherţoi :lol: .
ai uitat când jubilai de fericire după nişte pixeli ? probabil aveai d-alea în cap "regret că esti departe shi nu te pot vedea dar te am mereu aproape an inimioara mea..."
eu zic să nu mai judeci pe nmn că d-aia nu te suportă drc nimeni, tu ţi-ai adus hate-ul ăsta asupra ta că în rest n-are nimeni nimic cu tine.

Image
softer than satin was the light

ala2123
Posts: 27

Re: că tot suntem inteligenți

Post by ala2123 » Sat Jun 17, 2017 2:51 pm

Alexander ♛ wrote:pbn, se bagă şi el prin topic-uri să mai primească 30 de secunde de celebritate făcând pe deşteptul.
face topic-uri să se ia de playeri iar când cineva face despre el le şterge rpd, al drc gherţoi, de ce ai şters mă topic-ul ? ai văzut că s-a luat lumea de tn că eşti prost şi le-ai dat dreptate?
sinuciderea poate să fie mereu o cale , dar eşti atât de prost încât nici să mori nu reuşeşti.
mare-n sulă, 16 cm, 300 de moduri ( ah, stai, 299 că a făcut odată un event cu premiu mod sărăcuţul ) şi şamance lângă el în map1, eşti bombă.
ştii cum se zice, omul să fie mulţumit cu sărăcia sa, căci dacă e vorba, nu bogăţia ci liniştea colibei tale te face fericit ;) ;) , hai că tu ai dat bac-ul şi ai luat notă mare, deşteptul server-ului.
du-te la magazin şi spune-i aşa "vreau o viaţă nouă şi de restul caramele", că tu te dai pe maturul şi ne faci pe noi ceilalţi copii, dar eşti ultimul prost de pe server.
stai cu bunică-ta la 21 de ani sau câţi ani ai zis tu că ai, ai 4 plasme sau câte ai tu acl şi toate de 20 de cm şi 300 de lei în portofel şi eşti mare gherţoi :lol: .
ai uitat când jubilai de fericire după nişte pixeli ? probabil aveai d-alea în cap "regret că esti departe shi nu te pot vedea dar te am mereu aproape an inimioara mea..."
eu zic să nu mai judeci pe nmn că d-aia nu te suportă drc nimeni, tu ţi-ai adus hate-ul ăsta asupra ta că în rest n-are nimeni nimic cu tine.

am 5 plasme, da? si am luat nota mare pt ca am invatat si sunt destept ca asa m a facut mama.
gura prostovane
Image

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: că tot suntem inteligenți

Post by [VIP]Sophieee » Sat Jun 17, 2017 2:54 pm

Alexander ♛ wrote:pbn, se bagă şi el prin topic-uri să mai primească 30 de secunde de celebritate făcând pe deşteptul.
face topic-uri să se ia de playeri iar când cineva face despre el le şterge rpd, al drc gherţoi, de ce ai şters mă topic-ul ? ai văzut că s-a luat lumea de tn că eşti prost şi le-ai dat dreptate?
sinuciderea poate să fie mereu o cale , dar eşti atât de prost încât nici să mori nu reuşeşti.
mare-n sulă, 16 cm, 300 de moduri ( ah, stai, 299 că a făcut odată un event cu premiu mod sărăcuţul ) şi şamance lângă el în map1, eşti bombă.
ştii cum se zice, omul să fie mulţumit cu sărăcia sa, căci dacă e vorba, nu bogăţia ci liniştea colibei tale te face fericit ;) ;) , hai că tu ai dat bac-ul şi ai luat notă mare, deşteptul server-ului.
du-te la magazin şi spune-i aşa "vreau o viaţă nouă şi de restul caramele", că tu te dai pe maturul şi ne faci pe noi ceilalţi copii, dar eşti ultimul prost de pe server.
stai cu bunică-ta la 21 de ani sau câţi ani ai zis tu că ai, ai 4 plasme sau câte ai tu acl şi toate de 20 de cm şi 300 de lei în portofel şi eşti mare gherţoi :lol: .
ai uitat când jubilai de fericire după nişte pixeli ? probabil aveai d-alea în cap "regret că esti departe shi nu te pot vedea dar te am mereu aproape an inimioara mea..."
eu zic să nu mai judeci pe nmn că d-aia nu te suportă drc nimeni, tu ţi-ai adus hate-ul ăsta asupra ta că în rest n-are nimeni nimic cu tine.

și ce dacă toată lumea face mișto și râde de mine?? eu sunt cine sunt, câinii latră ursul merge, știi vorba aia, de la dani mocanu o am
sunt și eu om, nu vă comparați cu mine, ia ziceți voi câte plasme aveți în casă??
Passe, passe, passera, la dernière restera

dejavuK1337.
Posts: 54
Location: king mdfk. dejavu' 1337 - <3

Re: că tot suntem inteligenți

Post by dejavuK1337. » Sat Jun 17, 2017 3:31 pm

Adevaru' e ca .. Kizev asta .. mereu o fost tare-n mufa,
mereu e tare-n mufa cu toti playeri, csf.. are 300 moduri il doare n pl ,
pai potoleste-te andrule, si asa tu [MOD] vei fi [SGA] sigur nu, crezi ca daca te dai tare-n gura poti sa ajungi undeva? nea frate, ramai la shamance.
#prayfordiabla, #viatainmiss - diabla, #suntdisperatadupalady,
#facposturipanamor.

Regele Shaman
Posts: 32

Re: că tot suntem inteligenți

Post by Regele Shaman » Sat Jun 17, 2017 3:33 pm

KUIE MIZEV
Image
Image

Alexander ♛
Posts: 426
Location: goddamn, you look holy
Contact:

Re: că tot suntem inteligenți

Post by Alexander ♛ » Sat Jun 17, 2017 4:30 pm

mişto semnătură valentin !
Image
softer than satin was the light

User avatar
iLaur
Posts: 368
Location: ''Fii fericit cât trăieşti , pentru că mort o să fii mult timp ''

Re: că tot suntem inteligenți

Post by iLaur » Sat Jun 17, 2017 7:09 pm

Da-l in **** mea. El vinde rosii si ceapa bio si are in **** pe gard-ul ala de scanduri afis cum au batranii '' Vînd ''.

Warn și edit - Kizev

Kizev
Posts: 1177

Re: că tot suntem inteligenți

Post by Kizev » Sat Jun 17, 2017 7:52 pm

Haz

Locked