xd

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Post Reply
Zaiafet
Posts: 59

xd

Post by Zaiafet » Sat Jun 24, 2017 3:01 pm

viewtopic.php?f=9&t=22490 , ''doar STAFF-ul poate da T/C'', zici că nu sunt proşti în staff? lorena şi mulţi alţii te contrazic, adică orice prost care donează 400 lei să şi cumpere STAFF devine peste noapte un geniu
şi se putea verifica ff uşor, da' na, lenea i mare
eu ţi am dat câteva indicii, se aude în filmare clar că e un ninja M şi cum nu lua dmg (am dat şi fără armă înainte să înceapă filmarea) era clar că era din blue, lista de suspecţi se scurta, îl rugai pe fifty să-ţi dea o listă de vip uri şi mod uri on la ora aia şi mai tăiai din suspecţi, puteai să începi cu Kizev, a sărit rapid în sus când am făcut reclamaţia

viewtopic.php?f=9&t=21631 las asta aici să nu mi zici c o fac pe lorena proastă fără dovezi şi să mi dai warn

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: xd

Post by [VIP]Sophieee » Sat Jun 24, 2017 3:12 pm

io am dat
Passe, passe, passera, la dernière restera

<@>
Posts: 32

Re: xd

Post by <@> » Sat Jun 24, 2017 4:42 pm

EU zic să ai grijă la limbaj, având în vedere că doar membrii STAFF pot da T/C pe forum, cum zici tu că '' un prost/ă '' a dat T/C?
De ce tre' sa ai un limbaj mai aparte pentru Staff? Cine dracu ii vrea in Staff? Cine are nevoie de ajutoru' lor? De ce tre' sa ii supragratiem cand de fapt nu ii suporta nimeni si nimeni nu ii vrea acolo, ei stau acolo doar de mandrie nu de altceva... aiurea. Si sunt si exceptii. De ce ai respecta niste prosti mai prosti ca restul? Gradul face diferenta intre posibilitati si atributii atat. Dar nu face pe nimeni mai destept decat altcineva, cum sunt playeri buni si rai, prosti si destepti asa sunt si membri staff buni si rai, prosti si destepti. Nu trebuiesc respectati doar pentru simplu fapt ca au donat 400 de lei si au ales sa faca legea pe server doar crezand ca ei sunt in stare de asa ceva iar noi ceilalti care nu avem staff, nu avem pentru ca nu putem. Vai, imi vine sa ma slobozesc pe ei. Tot ce se spune despre ei, e doar libera opinie a fiecaruia, ceea ce voi din Staff, nu aveti asa ceva. Pentru ca e mai important gradul decat sa spuneti ce simtiti fiecare cu adevarat despre colegii vostrii sau etc.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: xd

Post by [MOD]Lorena » Sat Jun 24, 2017 4:54 pm

Deci nu ştiu ce tot ai tu cu mine ,de tot mă bagi in discuţiile tale neinteresante app, dar din ce văd prin topicurile de la reclamații, era vorba de acel cont banat . Da,cum a spus şi Adinna,dacă scriai numele simplu nu luai ban. Dar tu la tot pasul jigneşti o persoană fără să iţi facă nimic,dacă tot nu mă suporţi evitā-ma ,nu mă jigni că eu nu o fac. Cât despre greşeli, atunci când greşesc la evenimente şi nu numai un superior mă pedepseşte conform regulamentului şi abaterile din prezent. Aşa că te rog frumos să-ţi vezi de treaba ta şi să nu mai imi scrii mie numele . Cum eu nu te bag in seamă ,şi nu mă interesează ce faci, la fel te rog sā procedezi şi tu. Bineinţeles asta dacă ştii şi altceva in afară să jigneşti.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: xd

Post by [VIP]Adinna » Sat Jun 24, 2017 5:06 pm

<@> wrote: Tot ce se spune despre ei, e doar libera opinie a fiecaruia, ceea ce voi din Staff, nu aveti asa ceva. Pentru ca e mai important gradul decat sa spuneti ce simtiti fiecare cu adevarat despre colegii vostrii sau etc.
O să vină şi ziua aia :lol:
Eu mă refeream la faptul că putea să formuleze altfel, spre exemplu '' cine a închis topicul '' sau '' topic închis aiurea '', dar fără să jignească pe nimeni..
Ok, e normal să apară neînţelegeri, dar asta nu înseamnă că trebuie să ne jignim sau să nu avem un minimum al bunului simţ.
Image

ala21234
Posts: 60

Re: xd

Post by ala21234 » Sat Jun 24, 2017 5:17 pm

[A]Adinna wrote:
<@> wrote: Tot ce se spune despre ei, e doar libera opinie a fiecaruia, ceea ce voi din Staff, nu aveti asa ceva. Pentru ca e mai important gradul decat sa spuneti ce simtiti fiecare cu adevarat despre colegii vostrii sau etc.
O să vină şi ziua aia :lol:
Eu mă refeream la faptul că putea să formuleze altfel, spre exemplu '' cine a închis topicul '' sau '' topic închis aiurea '', dar fără să jignească pe nimeni..
Ok, e normal să apară neînţelegeri, dar asta nu înseamnă că trebuie să ne jignim sau să nu avem un minimum al bunului simţ.
pai ma eu cand vad ce faci tu sau alti membrii staff mi e cam greu sa ma abtin, stii? si de foarte multe ori o fac.

User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Re: xd

Post by [VIP]Andru » Sat Jun 24, 2017 5:41 pm

Zaiafet wrote: puteai să începi cu Kizev, a sărit rapid în sus când am făcut reclamaţia

Calmează-te cocoașă, vip-ul meu era pe regat roșu, până să-l mut pe galben acum două zile. Cu SGA-u' dacă-ți dau magii, iei dmg. Plus că nici nu eram on atunci :))))
#keepbeingratat

N-am sărit în sus, doar am râs de tine, câtă prostie îți încape în țestos, să o pui să verifice cine bate pe invizibil. Trebuia să dea suspend la toți care folosiseră /in, și erau pe regatul albastru? Doamne iarta-ma, săracu' de tine
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: xd

Post by [VIP]Sophieee » Sat Jun 24, 2017 8:12 pm

de ce sunteți mă așa dușmănoși???
Passe, passe, passera, la dernière restera

<@>
Posts: 32

Re: xd

Post by <@> » Sat Jun 24, 2017 8:48 pm

[A]Adinna wrote:
<@> wrote: Tot ce se spune despre ei, e doar libera opinie a fiecaruia, ceea ce voi din Staff, nu aveti asa ceva. Pentru ca e mai important gradul decat sa spuneti ce simtiti fiecare cu adevarat despre colegii vostrii sau etc.
O să vină şi ziua aia :lol:
Eu mă refeream la faptul că putea să formuleze altfel, spre exemplu '' cine a închis topicul '' sau '' topic închis aiurea '', dar fără să jignească pe nimeni..
Ok, e normal să apară neînţelegeri, dar asta nu înseamnă că trebuie să ne jignim sau să nu avem un minimum al bunului simţ.
Va venii sau nu acea zi, ramane de vazut eu unu nu astept nimic si nici nu ma interseaza, n-as putea vedea pe altcineva in Staff, nu exista om capabil pe serverul asta, cine a fost s-a dus. Atunci cand ai grad [MOD] sau Staff, probabil te inveti sa tii in tine si sa nu spui nimic pe fata, iti ajustezi un limbaj decent astfel in cat sa nu superi pe nimeni. Ei bine ei nu sunt membri Staff sa le depinda gradu' de cum se comporta, deci nu vad unde ar fi concluzia ca NOI tre' sa respectam STAFFUL, pentru ce? De ce? Ei cand au respectat playerii? " toti suntem playeri si tre' sa respectam regulamentul avend un limbaj licentios " stiu, pacat ca atunci cand e vorba de unele greseli si incalcari de regulament, nu mai suntem toti playeri egali!.

Post Reply