[MISS]Lorena a fost detronată

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Zaiafet
Posts: 59

[MISS]Lorena a fost detronată

Post by Zaiafet » Sat Jun 24, 2017 11:16 pm

uitaţi şi voi ce prostănaci avem în staff :? deci, ea în loc să se ocupe de server, să ajute playerii, să lucreze la chestia aia în photoshop la care tot spune că lucrează, ea stă în map 1 şi dă ''duel'' cu [VIP]PoRRc încercând ne omoare, înţeleg că eşti pe ciclu şi eşti stresată, ai ciudă pe noi, da' cu playeru ăla pe care l ai omorât ce ai avut?
şi tot tu ai tupeul să ne faci copii proşti :?

https://youtu.be/Q-W381ykD94

#penibili

User avatar
[SGA]Zohan.
Posts: 404

Re: [MISS]Lorena a fost detronată

Post by [SGA]Zohan. » Sat Jun 24, 2017 11:24 pm

Csf A`ul dp Metin2Steel daca faceam eu sau alt membru staff imediat lua masuri =]] stai calm nu iti va raspunde.

Zaiafet
Posts: 59

Re: [MISS]Lorena a fost detronată

Post by Zaiafet » Sat Jun 24, 2017 11:31 pm

viewtopic.php?f=9&t=22475 , aici încă o dovadă că face favorizări, deci dacă a scris tot corect el a greşit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
şi [VIP]PoRRc ([SGA]Berila), tu care ai semnătură cu ''n o să ajungeţi nicăeri cu pupatu în cur (sau cv de genu)'' tu cred că faci asta cel mai mult

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: [MISS]Lorena a fost detronată

Post by [VIP]Sophieee » Sat Jun 24, 2017 11:41 pm

când cred că nu poți să fii mai prost fix atunci faci alt topic la discuții libere smr
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
[VIP]Valy
Posts: 356
Location: #DPAS

Re: [MISS]Lorena a fost detronată

Post by [VIP]Valy » Sat Jun 24, 2017 11:45 pm

La ce ne puteam aştepta din partea voastră?:)))) 19anişori sau cât ziceati că aveţi? 15? Curios de când e interzis duelul map1? Staţi voi fetiţelor linişte că se ocupă de sv. cum dracu se face că tot staffu` are reclamatii de la voi, om fi noi proşti şi voi singurii deştepţi?! N`aş prea crede lucrul ăsta. Injuraţi-ne puţin, poate vă creşte cota, cine ştie.
[VIP]Sophie wrote:când cred că nu poți să fii mai prost fix atunci faci alt topic la discuții libere smr
Urât ai dat`o p`asta=))))
"Dacă Dumnezeu există, va trebui să-mi implore iertarea" !

Image

Zaiafet
Posts: 59

Re: [MISS]Lorena a fost detronată

Post by Zaiafet » Sat Jun 24, 2017 11:51 pm

[SGA]Berila wrote:La ce ne puteam aştepta din partea voastră?:)))) 19anişori sau cât ziceati că aveţi? 15? Curios de când e interzis duelul map1? Staţi voi fetiţelor linişte că se ocupă de sv. cum dracu se face că tot staffu` are reclamatii de la voi, om fi noi proşti şi voi singurii deştepţi?! N`aş prea crede lucrul ăsta. Injuraţi-ne puţin, poate vă creşte cota, cine ştie.
[VIP]Sophie wrote:când cred că nu poți să fii mai prost fix atunci faci alt topic la discuții libere smr
Urât ai dat`o p`asta=))))
hai că tu eşi mai prost decât noi dacă crezi că cineva chiar crede că voi dădeaţi ''duel'' şi nu încercaţi să ne omorâţi

User avatar
[VIP]Valy
Posts: 356
Location: #DPAS

Re: [MISS]Lorena a fost detronată

Post by [VIP]Valy » Sat Jun 24, 2017 11:55 pm

Zaiafet wrote:
[SGA]Berila wrote:La ce ne puteam aştepta din partea voastră?:)))) 19anişori sau cât ziceati că aveţi? 15? Curios de când e interzis duelul map1? Staţi voi fetiţelor linişte că se ocupă de sv. cum dracu se face că tot staffu` are reclamatii de la voi, om fi noi proşti şi voi singurii deştepţi?! N`aş prea crede lucrul ăsta. Injuraţi-ne puţin, poate vă creşte cota, cine ştie.
[VIP]Sophie wrote:când cred că nu poți să fii mai prost fix atunci faci alt topic la discuții libere smr
Urât ai dat`o p`asta=))))
hai că tu eşi mai prost decât noi dacă crezi că cineva chiar crede că voi dădeaţi ''duel'' şi nu încercaţi să ne omorâţi
Nu prinţii mic, noi respectăm animalele, nu le maltratăm. Destul că aţi suferit in copilărie tratamente dure.
"Dacă Dumnezeu există, va trebui să-mi implore iertarea" !

Image

Zaiafet
Posts: 59

Re: [MISS]Lorena a fost detronată

Post by Zaiafet » Sat Jun 24, 2017 11:58 pm

#penibili

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: [MISS]Lorena a fost detronată

Post by [VIP]Sophieee » Sun Jun 25, 2017 12:27 am

[SGA]Berila wrote:
Zaiafet wrote: hai că tu eşi mai prost decât noi dacă crezi că cineva chiar crede că voi dădeaţi ''duel'' şi nu încercaţi să ne omorâţi
Nu prinţii mic, noi respectăm animalele, nu le maltratăm. Destul că aţi suferit in copilărie tratamente dure.
bine rău astaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Passe, passe, passera, la dernière restera

<@>
Posts: 32

Re: [MISS]Lorena a fost detronată

Post by <@> » Sun Jun 25, 2017 12:39 am

[SGA]Berila wrote: Nu prinţii mic, noi respectăm animalele, nu le maltratăm. Destul că aţi suferit in copilărie tratamente dure.
Usor cu limbaju ca iti face reclamatie :lol: .

Mama ce a ajuns serverul asta :lol: :lol:

Post Reply