[MISS]Lorena a fost detronată

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
ala21234
Posts: 60

Re: [MISS]Lorena a fost detronată

Post by ala21234 » Sun Jun 25, 2017 1:39 am

ce duel in pwla mea ca m ai omorat o data, ba cand vezi ca l omori o data te dai de acolo in pl m, dar nu de 3 ori intentionat. zici ca dai duel. mai duceti va drc de prosti.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [MISS]Lorena a fost detronată

Post by [MOD]Lorena » Sun Jun 25, 2017 1:43 am

deja mă uimeşti pe zi ce trece in rău nu in bine. Ce doamne iartā-ma caută numele meu in topic.. ai ceva la cap cred că.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[VIP]Adea
Posts: 1925
Location: ° ❥Designer✂️ °

Re: [MISS]Lorena a fost detronată

Post by [VIP]Adea » Sun Jun 25, 2017 8:44 pm

.
Last edited by [VIP]Adea on Thu Jun 29, 2017 12:49 pm, edited 1 time in total.
Când poţi.. inspiră , când nu mai poţi expiră..
----------------------------------------

Alexander ♛
Posts: 426
Location: goddamn, you look holy
Contact:

Re: [MISS]Lorena a fost detronată

Post by Alexander ♛ » Sun Jun 25, 2017 10:25 pm

[VIP]Sophie wrote:
[SGA]Berila wrote:
Zaiafet wrote: hai că tu eşi mai prost decât noi dacă crezi că cineva chiar crede că voi dădeaţi ''duel'' şi nu încercaţi să ne omorâţi
Nu prinţii mic, noi respectăm animalele, nu le maltratăm. Destul că aţi suferit in copilărie tratamente dure.
bine rău astaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:
Image
softer than satin was the light

User avatar
[VIP]Anna
Posts: 237
Location: The Real Q.

Re: [MISS]Lorena a fost detronată

Post by [VIP]Anna » Mon Jun 26, 2017 10:57 am

[MISS]Lorena wrote:deja mă uimeşti pe zi ce trece in rău nu in bine. Ce doamne iartā-ma caută numele meu in topic.. ai ceva la cap cred că.
Te uimeste in rau? ''deja ma uimesti [...] in rau'' wtf....si te mai lauzi ca ai facut facultate :lol: ma mira ca te-au primit aia in conditiile in care tu faci parte din populatia analfabeta :(
-Brutally myself-

User avatar
[VIP]Valy
Posts: 356
Location: #DPAS

Re: [MISS]Lorena a fost detronată

Post by [VIP]Valy » Mon Jun 26, 2017 11:51 am

[VIP]Anna wrote:
[MISS]Lorena wrote:deja mă uimeşti pe zi ce trece in rău nu in bine. Ce doamne iartā-ma caută numele meu in topic.. ai ceva la cap cred că.
Te uimeste in rau? ''deja ma uimesti [...] in rau'' wtf....si te mai lauzi ca ai facut facultate :lol: ma mira ca te-au primit aia in conditiile in care tu faci parte din populatia analfabeta :(

Înţelege`o şi pe ea, e`n Jermănica, noi Românica, acolo e un alt nivel de cultură, pardon INCULTURĂ, ne comparăm noi muritorii de rând cu ea cu facultate şi la magazin cere" daţi-mi şi mie doi gogoşi" .
"Dacă Dumnezeu există, va trebui să-mi implore iertarea" !

Image

User avatar
[VIP]Anna
Posts: 237
Location: The Real Q.

Re: [MISS]Lorena a fost detronată

Post by [VIP]Anna » Mon Jun 26, 2017 12:30 pm

[SGA]Berila wrote:

" daţi-mi şi mie doi gogoşi" .
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-Brutally myself-

User avatar
Mistic
Posts: 272
Location: I came like a king, now i'm a legend.

Re: [MISS]Lorena a fost detronată

Post by Mistic » Mon Jun 26, 2017 7:25 pm

[SGA]Berila wrote:
[VIP]Anna wrote:
[MISS]Lorena wrote:deja mă uimeşti pe zi ce trece in rău nu in bine. Ce doamne iartā-ma caută numele meu in topic.. ai ceva la cap cred că.
Te uimeste in rau? ''deja ma uimesti [...] in rau'' wtf....si te mai lauzi ca ai facut facultate :lol: ma mira ca te-au primit aia in conditiile in care tu faci parte din populatia analfabeta :(

Înţelege`o şi pe ea, e`n Jermănica, noi Românica, acolo e un alt nivel de cultură, pardon INCULTURĂ, ne comparăm noi muritorii de rând cu ea cu facultate şi la magazin cere" daţi-mi şi mie doi gogoşi" .
Aaa, tu te-ai gasit sa vorbesti ma? Nu ma bag pentru Lorena da vezi ca apostroful nu este cratima. (cultule)
"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."

Post Reply