TI OI DA 2 DUPA CEAFA

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Locked
Flocoşenia
Posts: 34

TI OI DA 2 DUPA CEAFA

Post by Flocoşenia » Sun Jul 23, 2017 4:47 pm

viewtopic.php?f=15&t=22944 - SA MA PLIMB IN ELE DE COSTUME, PUTEAI SA LE ZICI ACOLO LA EVENT SA ZICA CE COSTUME VOR

Dany: warn pentru limbaj + modificarea mesajului
Image

Flocoşenia
Posts: 34

Re: TI OI DA 2 DUPA CEAFA

Post by Flocoşenia » Sun Jul 23, 2017 4:51 pm

EVENTU S O TERMINAT IERI DA, TREBUIA SA FIU DEJA IN POSESIA PREMIILOR
UITE O MA CUM IMI STRICA EA MIE AFACERILE
TIMPU INSM BANI

Dany: Warn pentru dublu post.
Image

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: TI OI DA 2 DUPA CEAFA

Post by [VIP]Sophieee » Sun Jul 23, 2017 4:54 pm

CALMEAZĂ TE
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
[King]Thor
Posts: 102

Re: TI OI DA 2 DUPA CEAFA

Post by [King]Thor » Sun Jul 23, 2017 4:55 pm

Săracul om..... :roll: :roll:
Image

Flocoşenia
Posts: 34

Re: TI OI DA 2 DUPA CEAFA

Post by Flocoşenia » Sun Jul 23, 2017 4:57 pm

SA VEDETI CE MI FACE NENOROCITA, MA TRAGE, SI DUPA SE DUCE AFK CU ORELE, LASA CA VA ARAT EU, SCOT MILITARIA DIN POD, VA DAU FOC LA MAPA DE OX, SA VA LOVESC IN GURITA

Dany: warn pentru limbaj + modificarea mesajului
Image

User avatar
[King]Thor
Posts: 102

Re: TI OI DA 2 DUPA CEAFA

Post by [King]Thor » Sun Jul 23, 2017 5:19 pm

Flocoşenia wrote:SA VEDETI CE MI FACE NENOROCITA, MA TRAGE, SI DUPA SE DUCE AFK CU ORELE, LASA CA VA ARAT EU, SCOT MILITARIA DIN POD, VA DAU FOC LA MAPA DE OX, FUTU VA N GURITA
Buna ziu doamnelor si domnilor incepem stirile orei 17 cu o stire socanta
Astazi in jurul orei 21 un jucator de Metin2 s-a sinucis dupa ce ar fii dat foc unei mape de ox , rudele sale spun ca era un copil calm si linistit dar se pare ca de cand descoperise in server privat , acesta devenise foarte irascibil si vulgar
Ba chiar in ultimul timp isi batea bunica cerandu-i cardul de pensii pentru a-si cumpara MODURI . vom revenii cu noutati in curand
Image

Flocoşenia
Posts: 34

Re: TI OI DA 2 DUPA CEAFA

Post by Flocoşenia » Sun Jul 23, 2017 5:25 pm

[King]Thor wrote:
Flocoşenia wrote:SA VEDETI CE MI FACE NENOROCITA, MA TRAGE, SI DUPA SE DUCE AFK CU ORELE, LASA CA VA ARAT EU, SCOT MILITARIA DIN POD, VA DAU FOC LA MAPA DE OX, FUTU VA N GURITA
Buna ziu doamnelor si domnilor incepem stirile orei 17 cu o stire socanta
Astazi in jurul orei 21 un jucator de Metin2 s-a sinucis dupa ce ar fii dat foc unei mape de ox , rudele sale spun ca era un copil calm si linistit dar se pare ca de cand descoperise in server privat , acesta devenise foarte irascibil si vulgar
Ba chiar in ultimul timp isi batea bunica cerandu-i cardul de pensii pentru a-si cumpara MODURI . vom revenii cu noutati in curand
mars ma ca esti prost ca si soarele cand te vede se baga intre nori, si gropile se umplu sa nu cazi in ele prostanacule, esti o corcitura care nu i demna sa vb cu mn, zeul sulii mele, fm m


T/C aici, si o cerut scuze adina si o promis ca nu o sa se mai repete
Image

User avatar
[SGA]Dany
Posts: 194
Location: [SGA]Dany

Re: TI OI DA 2 DUPA CEAFA

Post by [SGA]Dany » Sun Jul 23, 2017 5:47 pm

Flocoşenia wrote:
[King]Thor wrote:
Flocoşenia wrote:SA VEDETI CE MI FACE NENOROCITA, MA TRAGE, SI DUPA SE DUCE AFK CU ORELE, LASA CA VA ARAT EU, SCOT MILITARIA DIN POD, VA DAU FOC LA MAPA DE OX, FUTU VA N GURITA
Buna ziu doamnelor si domnilor incepem stirile orei 17 cu o stire socanta
Astazi in jurul orei 21 un jucator de Metin2 s-a sinucis dupa ce ar fii dat foc unei mape de ox , rudele sale spun ca era un copil calm si linistit dar se pare ca de cand descoperise in server privat , acesta devenise foarte irascibil si vulgar
Ba chiar in ultimul timp isi batea bunica cerandu-i cardul de pensii pentru a-si cumpara MODURI . vom revenii cu noutati in curand
mars ma ca esti prost ca si soarele cand te vede se baga intre nori, si gropile se umplu sa nu cazi in ele prostanacule, esti o corcitura care nu i demna sa vb cu mn, zeul sulii mele, fm m


T/C aici, si o cerut scuze adina si o promis ca nu o sa se mai repete

T/C.
Image

Locked