Regele Admiran!!!

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Locked
User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Regele Admiran!!!

Post by [VIP]Thor » Mon Sep 11, 2017 2:29 pm

http://forum.metin2steel.in/viewtopic.php?f=15&t=23654
In acest topic aparea un forum identic (partea text) cu metin 2 steel inclusiv numele lui fifty al alexandrei precum si
Conturile bancare(nume titular) codul iban adica Mercas Septimiu si Ioana Alexandra(sau cum are disayer numele)
Acu zii si mie saracu p.. Mele ce site promovam daca numele lui fifty apare pe el , si ca sa nu te mai doara in c..r de p..a mea acel cont ThorKida este deja Banat fememe de frustrat.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Regele Admiran!!!

Post by [VIP]Admir » Mon Sep 11, 2017 4:58 pm

[VIP]Thor wrote:viewtopic.php?f=15&t=23654
In acest topic aparea un forum identic (partea text) cu metin 2 steel inclusiv numele lui fifty al alexandrei precum si
Conturile bancare(nume titular) codul iban adica Mercas Septimiu si Ioana Alexandra(sau cum are disayer numele)
Acu zii si mie saracu p.. Mele ce site promovam daca numele lui fifty apare pe el , si ca sa nu te mai doara in c..r de p..a mea acel cont ThorKida este deja Banat fememe de frustrat.
Ce limbaj colorat, asa esti si pe dinti?
1. Acel forum nu a fost facut niciodata de Fifty.
2. Alexandra nu mai administreaza serveru asta de mult.
3. In ciuda faptului ca tu pretinzi ca acel forum face parte din serverul Metin2Steel doar pentru faptul ca aparea pe el numele lui Fifty si al Alexandrei, revin ca sa nu te pierzi cu ideea. In ciuda la toate chestiile astea pe forum apareau cu totul alte servere in loc de serverul asta.
4. Nu imi pasa de contul tau, putea sa fie oricare altul. Putea sa posteze oricine, nu ma interesat autorul topicului si nici continutul.
6. Eu zic sa-ti vezi de treaba ta domnu' [SGA]Thor, ca pana acu ai plans ca se duce serveru in jos de la atatea nereguli, ca Stafful e nu stiu cum si etc ce deviai tu prin topicurile anterioare.


Cu alte cuvinte s-a luat atitudine exact asa cum ai cerut aici:

viewtopic.php?f=16&t=23101

Un membru Staff n-a aplicat corect regulamentul si a fost suspendat! Do you know what is this boss? A.T.I.T.U.D.I.N.E

T/C

Kizev
Posts: 1177

Re: Regele Admiran!!!

Post by Kizev » Mon Sep 11, 2017 7:25 pm

T/C, nu ca zici tu Admire, ci ca nu e sectiune de scandal si insulte.

Locked