-:Metin2Steel Inceputuri:-

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: -:Metin2Steel Inceputuri:-

Post by [VIP]Thor » Thu Oct 12, 2017 1:32 am

Mijto sa ai cu cn juca 8-)

ala21234567
Posts: 26

Re: -:Metin2Steel Inceputuri:-

Post by ala21234567 » Thu Oct 12, 2017 9:02 am

Sp cu tot cu ucigatoru tau
Image

şliț
Posts: 96

Re: -:Metin2Steel Inceputuri:-

Post by şliț » Thu Oct 12, 2017 8:50 pm

eu nu fac asa cv ma talharule, poate tu

User avatar
[VIP]Aiyana
Posts: 51
Location: peste tot si everywhere

Re: -:Metin2Steel Inceputuri:-

Post by [VIP]Aiyana » Mon Oct 16, 2017 6:21 am

Hriho wrote:Adinna nu era MISS cand au bagat astia teea
dar ce eram Radule? nu zău, nu-mi mai amintesc :lol:



păi csz cu povestea mea. cam prin toamna / iarna clasei a 6a ( toamnă 2011 - iarnă 2012 început logik) ( aveam doar doişpe ani ) m-am apucat cu un prieten şi nişte colegi de clasă de la vremea aia . nemod, bam bam, seturi, bam bam. am tot jucat , când am fct 14 ani m3-am lo4t VIAIPI ( [VIP]Adinna mai exact ) . asta însemnând în August 2013 .
apoi vreo unşpe luni cu activitate, fără abateri alea alea am luat [MOD]
. ( început de august 2014 ) .
apoi tot aşa frm frm în Decembrie 2014 sau început de Ianuarie 2015 ( nuş exact ) devenit-am [MISS]Adinna .
şi tot aşa prin grade.. [MISS] - [Lady] - [S] - iară [Lady] ( csf )
- apoi [A] din martie 2016 până în Iulie 2017 când, salut pa adios ceaos bros. ( motive personale, msik )
mare poveste, csz. 300k aproape pe [A] minute jucate. ( că na mai şi pauze că laptop stricat, plecată bla bla ) .
pe celelalte conturi cre'că se adun în jur de 50k .

a fost amuzant, bft tuturoooor
Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: -:Metin2Steel Inceputuri:-

Post by [VIP]Thor » Mon Oct 16, 2017 2:26 pm

[VIP]Aiyana wrote:
Hriho wrote:Adinna nu era MISS cand au bagat astia teea
dar ce eram Radule? nu zău, nu-mi mai amintesc :lol:



păi csz cu povestea mea. cam prin toamna / iarna clasei a 6a ( toamnă 2011 - iarnă 2012 început logik) ( aveam doar doişpe ani ) m-am apucat cu un prieten şi nişte colegi de clasă de la vremea aia . nemod, bam bam, seturi, bam bam. am tot jucat , când am fct 14 ani m3-am lo4t VIAIPI ( [VIP]Adinna mai exact ) . asta însemnând în August 2013 .
apoi vreo unşpe luni cu activitate, fără abateri alea alea am luat [MOD]
. ( început de august 2014 ) .
apoi tot aşa frm frm în Decembrie 2014 sau început de Ianuarie 2015 ( nuş exact ) devenit-am [MISS]Adinna .
şi tot aşa prin grade.. [MISS] - [Lady] - [S] - iară [Lady] ( csf )
- apoi [A] din martie 2016 până în Iulie 2017 când, salut pa adios ceaos bros. ( motive personale, msik )
mare poveste, csz. 300k aproape pe [A] minute jucate. ( că na mai şi pauze că laptop stricat, plecată bla bla ) .
pe celelalte conturi cre'că se adun în jur de 50k .

a fost amuzant, bft tuturoooor
Imi plake p0v3st34 t4 t3 pwp

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: -:Metin2Steel Inceputuri:-

Post by [VIP]Admir » Mon Oct 16, 2017 3:24 pm

Ba ia uite, m-am apucat in decembrie 2014, am donat ca sa nu mai stau la discutii, am jucat cateva luni pe [Dn]Poker apoi mi-am luat VIP dintr-un pariu cu [Dn]GeForce ([VIP]Stefan), il puteti intreba. Am cunoscut fel si fel de persoane, unii placul meu, altii pe care nu dau 2 lei (PS: Nici eu nu am fost si nu sunt cruce de inchinat si n-am fost pe placul tuturor, si chiar nu am tinut sa fiu.). Zilnic era un CanCan cand intram. Mesaje pe skype, wapp, confe pana tarziu, etc ect cct. Shit! Am renuntat la toate astea. Iar acum intru doar pentru a-mi umple timpul liber oferit pc-ului. Asta e cel mai scurt rezumat. Daca ar fi sa povestesc tot cu lux de amanunt sunt sigur ca mi-ar lua cateva ore si n-ar citi nimeni atat. Pana atunci nimic iesit din comun.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: -:Metin2Steel Inceputuri:-

Post by [VIP]Thor » Mon Oct 16, 2017 7:35 pm

[VIP]Admir wrote:Ba ia uite, m-am apucat in decembrie 2014, am donat ca sa nu mai stau la discutii, am jucat cateva luni pe [Dn]Poker apoi mi-am luat VIP dintr-un pariu cu [Dn]GeForce ([VIP]Stefan), il puteti intreba. Am cunoscut fel si fel de persoane, unii placul meu, altii pe care nu dau 2 lei (PS: Nici eu nu am fost si nu sunt cruce de inchinat si n-am fost pe placul tuturor, si chiar nu am tinut sa fiu.). Zilnic era un CanCan cand intram. Mesaje pe skype, wapp, confe pana tarziu, etc ect cct. Shit! Am renuntat la toate astea. Iar acum intru doar pentru a-mi umple timpul liber oferit pc-ului. Asta e cel mai scurt rezumat. Daca ar fi sa povestesc tot cu lux de amanunt sunt sigur ca mi-ar lua cateva ore si n-ar citi nimeni atat. Pana atunci nimic iesit din comun.
Jmk

Post Reply