-:Metin2Steel Inceputuri:-

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

-:Metin2Steel Inceputuri:-

Post by [VIP]Thor » Mon Oct 09, 2017 1:22 am

Image
Image
Image

ala21234567
Posts: 26

Re: -:Metin2Steel Inceputuri:-

Post by ala21234567 » Mon Oct 09, 2017 9:35 am

Plang man
Image

User avatar
[VIP]3s3
Posts: 528

Re: -:Metin2Steel Inceputuri:-

Post by [VIP]3s3 » Mon Oct 09, 2017 10:28 am

Impresionant !
Am părăsit fundu' iadului pentru cel al mamei tale!
Image
ImageImageImage
Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: -:Metin2Steel Inceputuri:-

Post by [VIP]Thor » Mon Oct 09, 2017 1:41 pm

Este un topic in care sa povestiti cum a fost ca incepator? Nu in care se discuta dc am luat eu ban :lol:

ValiInfinit
Posts: 16

Re: -:Metin2Steel Inceputuri:-

Post by ValiInfinit » Mon Oct 09, 2017 3:02 pm

daca vrei iti dau eu itm sa te apuci numa sa nu mai plangi ca ai luat ban

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5872
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: -:Metin2Steel Inceputuri:-

Post by [GM]Lexx » Mon Oct 09, 2017 9:17 pm

Ce să zic, o poveste reală...
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: -:Metin2Steel Inceputuri:-

Post by [VIP]Thor » Mon Oct 09, 2017 11:57 pm

[VIP]Lexx wrote:Ce să zic, o poveste reală...
Va invit sa le scrieti pe ale voastre!

Hriho
Posts: 104

Re: -:Metin2Steel Inceputuri:-

Post by Hriho » Tue Oct 10, 2017 6:33 pm

Adinna nu era MISS cand au bagat astia teea
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: -:Metin2Steel Inceputuri:-

Post by [VIP]Admir » Tue Oct 10, 2017 8:41 pm

... lucrez la asta.

ValiInfinit
Posts: 16

Re: -:Metin2Steel Inceputuri:-

Post by ValiInfinit » Wed Oct 11, 2017 11:34 pm

va spun eu cum am afalt de mt2 steel si cum m am apucat

veneam cu niste baieti de la fotbal si acolo erau 2 pr care vorbeau de mt , eu habar nu aveam ce e ala metin eram in 2011-2012 si curios i am intrebat *ce fel de joc e? curse de masini* exact asa i am intrebat, au inceput sa rada de mine si na, a doua zi o venit unu din ei si mi o aratat cum e mi l a descarcat mi a facut cont si mi a deschis metinu si am inceput sa ma joc, prietenu ala *dn hiromitsu* o mers acasa sa intre si el, ne am jucat vreo 3-4 ore mi o dat cateva itm si dupa am mers la farmat, el avea ucigator de orci negri si am vrut si eu, m a ajutat sa fac globuri,dinti,limbi *a durat 2/3 zile sa l facem* si dupa atat munca cat am farmat ca atunci erau playeri pe steel nu aveai loc, bulangiu o zis ca nu mi mai da ucigatoru ca m a ajutat si el la farmat ca l o dat pe nu stiu ce armura si ca imi da alta arma in locul ei o semi eclipsa parca
eu nervos dupa atat munca sa mi fure ucigatoru bulangiu n am mai vorbit cu el, dupa 1/2 zile o venit la mine cu inca 2 baieti care jucau si ei mt sa ies afara sa vb *m au chemat la fotbal si eu nu voiam sa merg ca eram suparat pe ala* si na, tot ma strigau si dp am trimis o pe sor mea afara sa le zica asa *nu iese ca i ai furat ucigatoru* eu m am pus sa farmez, am facut eu singur un ucigator, o lama zin, o semi eclipsa, o rinata si o furtuna, si na dupa ce am facut alea eram mandru i am dat mesaj si l am intrebat unde e mi a zis ca e pe insulita din regatu albastru cu inca un baiat, am mers acolo smecher ei incep *ua de unde le ai, arata, imi da oleaca sa testez* le am dat o sula si l am batut pe hiromitsu la duel eram cel mai bn din grupu nostru *la arme si armuri, la seturi nu le aveam* si na dupa 2/3/4 luni am descoperit un bug de facut lvl m a ajutat un baiat sa fac lvl 200 *alesspaniolul parca asa l chema* am facut 200 + ma vad astia * ba cum ai facut lvl asa de mare asa rapid? te spun la gm si iei ban daca nu ne zici si noua* eu n am vrut sa le zic la inceput si dupa unu din ei *hai te rog zi ne* le am zis au facut si ei lvl 200 na, eram smecheri, eu am fost si in cea mai tare breasla de la yell de atunci OkyDoky parca, si am na am strans itm, eram cel mai tare din grupu nostru, si bulangii s au vb sa ma fure, am fost chiulit de la ore sa mergem la biblioteca sa ne jucam metin, si ei hai zi ne parola ca ti le zicem si noi na mi au dat am vazut ca merge le am dat si eu si dupa 1/2 zile intru contu gol eram asa nervos si suparat nu ca prietenii mei mi au furat itemele eram nervos si suparat ca nu mai am itm si m am lasat de metin n am mai jucat 1 an nuj cat, si dp na m am fost impacat cu ei si dp mi a zis hiromitsu sa ma apuc iar ca atunci ei au venit cu ideea aia si na m am apucat iar mi a dat contu de 200 inapoi, farmam cu alt cont de lvl mai mic si cand ma batea unu si nu ma lasa * stai asa in gatu ... ca vin cu contu mare am mod si te sparg, nu aveam nimic pe contu mare dar puneam furtuna si un clopot mantuire si pe leu si faceam unde esti ma mai esti smecher fm m? si fugeau* si na, am strans itm iar si iar m a furat bulangiu, tot mi a furat, am zis ca nu mai joc ca mi bag sula, n am mai jucat m am fost impacat cu hiromitsu iar ca na csf si jucam intr o seara cs *fis snow era mapa si da, il bateam* nici el nu mai juca metin si mi o zis hai ua pe metin sa vedem ce mai e , eu prima oara am zis nu, si hai ua hai ua , am intrat si asa ne am reapucat de metin2 steel

Post Reply