Clasic dinou !

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
SeTTeYer
Posts: 66

Clasic dinou !

Post by SeTTeYer » Sun Oct 22, 2017 2:30 pm

:arrow: :!: Am si eu o propunere ca de la player la staff si rog sa nu se inchida topicul pana nu raspunde [ADM]Who /[Owner]fifty [VAROG] +up
Propun sa revina serverul la ce era sa se incerce sa se aduca o mare parte din stafuul de demult inafara de asa zisa Bia , asi vrea sa fie la cotele de odinioara , Propun si un nou regulament la staff sa fie on minim 8h per zi zic si eu poate mai mult sau mai putin , sa se scoata o mare parte din staful incompetent ( se stie nu dau nume) ,Sa se adauge cum a sugerat mai sus o mare parte din cel vechi si cativa noi recruit precum ( [VIP]Sophie [VIP]Lexx [VIP]Alan etc.) Propun si ca payeri vechi sau activit cat si pe forum dar si pe joc cu sau fara gradul [Dn] sa aiba voi pentru abdicare la staff Indeplinind mai multe conditii !
Multumesc!
Image
Ai ajuns sa-mi citesti semnatura?
Esti asa de invidious? " "
Rupema-n os ca nu ma int ! =))

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Clasic dinou !

Post by [VIP]Admir » Sun Oct 22, 2017 2:44 pm

CONTRA!

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Clasic dinou !

Post by [VIP]Thor » Sun Oct 22, 2017 4:52 pm

Fix la Alan ma gandeam si eu nu stiu cum nu mi-a venit ideea mie , el ar fii urmatorul SGA kizeu indragostit de samancele dp sv pe care il va durea in pl mai rau ca pe chizeu de ce se intampla pe sv.
Ps:Contra Alan
Ps2: Pro [GM]Lexx,[Lady]Sophie ,[A]Miley
Ps3:Pro [SGA]Thor (doar ca eu il voi cumpara ]
Ps4:Jos Rabla,Lorodana,Rechinasul

şliț
Posts: 96

Re: Clasic dinou !

Post by şliț » Sun Oct 22, 2017 5:51 pm

daca prostia ar avea lvl tu ai avea lvl max, ce sula mea te caci atat pe tine, mars drc de prost mic

User avatar
SeTTeYer
Posts: 66

Re: Clasic dinou !

Post by SeTTeYer » Sun Oct 22, 2017 6:55 pm

Thor ai dreptate scz ! UP Thor [ADM]Thor :)
Image
Ai ajuns sa-mi citesti semnatura?
Esti asa de invidious? " "
Rupema-n os ca nu ma int ! =))

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Clasic dinou !

Post by [VIP]Thor » Sun Oct 22, 2017 7:09 pm

SeTTeYer wrote:Thor ai dreptate scz ! UP Thor [ADM]Thor :)
Neah ADM e prea sluga pt sv (no offense Who) , nu mi-ar placea sa stau dupa toti fraierii la Donatii :lol:

User avatar
[VIP]Alan
Posts: 463

Re: Clasic dinou !

Post by [VIP]Alan » Sun Oct 22, 2017 8:01 pm

Ba, Thor? De ce m-aduagi tu pe mine in subiectele tale de pe forum? Traieste-ti viata , Neghinita. Lasa-l tu pe Alan ca numai cu Alan in gura esti , nu ma mai adauga tu pe mine intr-un subiect legat de genu' asta , panaramo. Iar legat de shamance , m-ai nimerit tocmai pe mine=)) , pricajitu' dracu. Vezi-ti de cioaca ta si nu mai vorbii tu sa te aflii-n treaba . Ciao..slugo!
Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Clasic dinou !

Post by [VIP]Thor » Sun Oct 22, 2017 8:12 pm

[VIP]Alan wrote:Ba, Thor? De ce m-aduagi tu pe mine in subiectele tale de pe forum? Traieste-ti viata , Neghinita. Lasa-l tu pe Alan ca numai cu Alan in gura esti , nu ma mai adauga tu pe mine intr-un subiect legat de genu' asta , panaramo. Iar legat de shamance , m-ai nimerit tocmai pe mine=)) , pricajitu' dracu. Vezi-ti de cioaca ta si nu mai vorbii tu sa te aflii-n treaba . Ciao..slugo!
"Plâng și mă Tai"
Remember b1tch?
Btw ma doare fix în măciucă de tine sau de persoana ta , era strict o părere frustratule aia cu Staffu'
Dar ce măciuca mea să-ți cer dacă atât te duce mintea aia a ta de cocostârc în călduri.
PS: Nu te ma frustra atât că poate rămâi impotent , Asta dacă nu ești deja :lol:

User avatar
[VIP]Alan
Posts: 463

Re: Clasic dinou !

Post by [VIP]Alan » Sun Oct 22, 2017 9:03 pm

Esti mai prost ca de obicei , virginel . Nu stau aici sa-i trag la etaj unui buffon . Vad ca iti place s-aduci vorba de mine , lipi-ti-as una peste bot. Nu te mai umfla la mine domnu' buffon ca tu te frangi si cand vorbesti "din auzite" . Iar s-o inchei asa frumos ,
timpul meu e ca penisul meu , nu-i pentru orice zdreanta. Asa ca strange-o tare si nu-l mai tine pe Alan in gura.
Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Clasic dinou !

Post by [VIP]Thor » Sun Oct 22, 2017 10:00 pm

[VIP]Alan wrote:Esti mai prost ca de obicei , virginel . Nu stau aici sa-i trag la etaj unui buffon . Vad ca iti place s-aduci vorba de mine , lipi-ti-as una peste bot. Nu te mai umfla la mine domnu' buffon ca tu te frangi si cand vorbesti "din auzite" . Iar s-o inchei asa frumos ,
timpul meu e ca penisul meu , nu-i pentru orice zdreanta. Asa ca strange-o tare si nu-l mai tine pe Alan in gura.
Replici deastea sa i le zici ma-tii
Nu ma iau in replici cu tine
Ca te intinzi ca prostu si n-am chef sa stau sa ti-o trag in vorbe de smardoiala
Ma p1s pe tine si pe ce ai scris mai sus
Hai vezi-ti de treaba si de luat la lins.

Post Reply