Clasic dinou !

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Aiyana
Posts: 51
Location: peste tot si everywhere

Re: Clasic dinou !

Post by [VIP]Aiyana » Wed Oct 25, 2017 8:01 am

ala212345678 wrote:E proasta da o drq
de ce vorbeşti de maică-ta pe aici, mă? vz că nu-i frumos, te bate cu cureaua de te stinge dacă vede ce scrii tu pe aici despre ea.. copil rău :o
Image

mhm
Posts: 58

Re: Clasic dinou !

Post by mhm » Wed Oct 25, 2017 8:05 am

[VIP]Aiyana wrote:
ala212345678 wrote:E proasta da o drq
de ce vorbeşti de maică-ta pe aici, mă? vz că nu-i frumos, te bate cu cureaua de te stinge dacă vede ce scrii tu pe aici despre ea.. copil rău :o
ia l pe pulentiu in gura si pleak fa

User avatar
[VIP]Aiyana
Posts: 51
Location: peste tot si everywhere

Re: Clasic dinou !

Post by [VIP]Aiyana » Wed Oct 25, 2017 8:12 am

mhm wrote:
[VIP]Aiyana wrote:
ala212345678 wrote:E proasta da o drq
de ce vorbeşti de maică-ta pe aici, mă? vz că nu-i frumos, te bate cu cureaua de te stinge dacă vede ce scrii tu pe aici despre ea.. copil rău :o
ia l pe pulentiu in gura si pleak fa
aoleu ce răuţi s-au făcut copiii în ziua de azi :lol:
mai dureaza până vă daţi seama cât de penibili sunteţi unii dintre voi :lol: :lol:
sunteţi genu' ăla de copii rataţi ai şcolii care au impresia că fac caterincă de toţi, până le-o dă unu' pe la bot şi încep să facă precum trenu-n gară :lol:
Image

ala212345678
Posts: 157

Re: Clasic dinou !

Post by ala212345678 » Wed Oct 25, 2017 10:49 am

Las ca ti trece

şliț
Posts: 96

Re: Clasic dinou !

Post by şliț » Wed Oct 25, 2017 9:10 pm

dispari fa, hocus pocus

User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

Re: Clasic dinou !

Post by [VIP]Sophie » Wed Oct 25, 2017 9:11 pm

[VIP]Thor wrote:
[VIP]Sophie wrote:
[VIP]Răzv wrote:Las asta aici *click*
cre că ai uitat de virgula aia pe care ți am arătat o pe snap....................
Hai sophie las-o in mama ma-sii de punctuatie , degeaba pui 48388262739 de virgule daca tu tot agramat ramai. Zi-mi ca ma insel.
Ps: " Cre' "
Băi nebunule, dacă tot mă iei pe mine la corectat eu zic să te asiguri că scrii tot bine în fraza aia, asta unu la mână. :lol:
Doi la mână, nu știi despre ce e vorba, nu te băga, scurt și la obiect. Nu era vorba despre câte virgule pui, era vorba de cum sunt puse, dar mna, dacă ești paralel cu subiectul...e mai greu de înțeles. ;)

P.S.(așa se scrie, de fapt): Hai, Sophie* // punctuație,
Image
Image
stay blessed

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Clasic dinou !

Post by [VIP]Admir » Sat Oct 28, 2017 10:43 pm

Ma, frate, in, plm, voi, nu, aveti, ce, face. De ce dracu conteaza cum scrie cineva pe un forum, pe un joc. Sunt unele persoane care nu da 2 lei pe asta, dar in situatie care necesita o scriere corecta, nu se incurca si stiu sa foloseasca semnele de punctuatie. E aiurea, nu mai puneti accept pe asta.
PS: arma celor slabi.

şliț
Posts: 96

Re: Clasic dinou !

Post by şliț » Sun Oct 29, 2017 9:18 am

[VIP]Admir wrote:Ma, frate, in, plm, voi, nu, aveti, ce, face. De ce dracu conteaza cum scrie cineva pe un forum, pe un joc. Sunt unele persoane care nu da 2 lei pe asta, dar in situatie care necesita o scriere corecta, nu se incurca si stiu sa foloseasca semnele de punctuatie. E aiurea, nu mai puneti accept pe asta.
PS: arma celor slabi.

mintea mea e mai ascutita decat sabia ta, te tai in 2

User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

Re: Clasic dinou !

Post by [VIP]Sophie » Sun Oct 29, 2017 12:52 pm

[VIP]Admir wrote:Ma, frate, in, plm, voi, nu, aveti, ce, face. De ce dracu conteaza cum scrie cineva pe un forum, pe un joc. Sunt unele persoane care nu da 2 lei pe asta, dar in situatie care necesita o scriere corecta, nu se incurca si stiu sa foloseasca semnele de punctuatie. E aiurea, nu mai puneti accept pe asta.
PS: arma celor slabi.
ai vb când trebuia să taci
Image
Image
stay blessed

ala212345678
Posts: 157

Re: Clasic dinou !

Post by ala212345678 » Sun Oct 29, 2017 12:55 pm

Hahahaha

Post Reply