prostia e la ea acasa

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
mhm
Posts: 58

prostia e la ea acasa

Post by mhm » Sat Dec 02, 2017 7:29 pm

cum drc sa anunti pe forum ca leacu e interzis la saman vs saman si dupa la event in ultima suta de metri sa anunti ca e interzis de tot
si pe langa asta, sa le mai dai si diamante blue si sa anulezi si bratarile cu pc, prea prost beriala asta doamne iarta l

mhm
Posts: 58

Re: prostia e la ea acasa

Post by mhm » Sat Dec 02, 2017 7:37 pm

ne iei leacu, ne iei bratarile cu rez pc, le dai diamante blue, ce om prost a gandit asta ma, si pe langa asta anunta in ultima suta de metri ca leacul e interzis, CE PVP E ASTA MA
DACA ESTI PRST STAI IN BANCA TA MA
faceti ma drc pvp pe rase daca nu sunteti in stare sa faceti unu normal

prea tare m am ofticat duamne

User avatar
Anime4Fun
Posts: 48

Re: prostia e la ea acasa

Post by Anime4Fun » Sat Dec 02, 2017 8:02 pm

LexxZeu ăsta cred că in timpu duelului a bgt ori ceva rase,ori un diamant nemod rosu că la runda anterioară ii dădeam 12k risipa acum nici 300 nu ii dădeam...mă rog,Adinna mai verifica odată ianinte de duel si era dreaptă,who...cred că ii e lene să verifice dacă a făcut trade cu cineva in timpul duelului....dar mon..csf,metin2 steel...se duce pe ¤#"&¤#
Image

mhm
Posts: 58

Re: prostia e la ea acasa

Post by mhm » Sat Dec 02, 2017 8:05 pm

Anime4Fun wrote:LexxZeu ăsta cred că in timpu duelului a bgt ori ceva rase,ori un diamant nemod rosu că la runda anterioară ii dădeam 12k risipa acum nici 300 nu ii dădeam...mă rog,Adinna mai verifica odată ianinte de duel si era dreaptă,who...cred că ii e lene să verifice dacă a făcut trade cu cineva in timpul duelului....dar mon..csf,metin2 steel...se duce pe ¤#"&¤#

sau si a combinait setu sura cu ala saman ?????????????????????????????????????

LA EVENTU ASTA TOATE RASELE CU EXCEPTIA RASEI SURA AU FOST NEDREPTATITE

User avatar
[VIP]Miley
Posts: 707
Location: ❥°Designer° ✂️

Re: prostia e la ea acasa

Post by [VIP]Miley » Sat Dec 02, 2017 8:44 pm

Anime4Fun wrote:LexxZeu ăsta cred că in timpu duelului a bgt ori ceva rase,ori un diamant nemod rosu că la runda anterioară ii dădeam 12k risipa acum nici 300 nu ii dădeam...mă rog,Adinna mai verifica odată ianinte de duel si era dreaptă,who...cred că ii e lene să verifice dacă a făcut trade cu cineva in timpul duelului....dar mon..csf,metin2 steel...se duce pe ¤#"&¤#
Din pacate Adinna nu mai face parte din STAFF ...
------------------------------
Image
------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=oHmBf4ExtZk

ala2123456789
Posts: 275

Re: prostia e la ea acasa

Post by ala2123456789 » Sat Dec 02, 2017 8:51 pm

Anime4Fun wrote:LexxZeu ăsta cred că in timpu duelului a bgt ori ceva rase,ori un diamant nemod rosu că la runda anterioară ii dădeam 12k risipa acum nici 300 nu ii dădeam...mă rog,Adinna mai verifica odată ianinte de duel si era dreaptă,who...cred că ii e lene să verifice dacă a făcut trade cu cineva in timpul duelului....dar mon..csf,metin2 steel...se duce pe ¤#"&¤#
si adina era cam prsta, dar astia paraleli
Image

Image

mhm
Posts: 58

Re: prostia e la ea acasa

Post by mhm » Sat Dec 02, 2017 9:38 pm

n au si eu putina minte sa faca un event calumea

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: prostia e la ea acasa

Post by [VIP]Thor » Sat Dec 02, 2017 10:39 pm

Adinna era "prsta" ?
E bine sa arunci cu noroi . Mai ales cand acea persoana nu mai joaca , bravo fratilor tineti-o tot asa cu gandirea asta...

mhm
Posts: 58

Re: prostia e la ea acasa

Post by mhm » Sat Dec 02, 2017 11:13 pm

[VIP]Thor wrote:Adinna era "prsta" ?
E bine sa arunci cu noroi . Mai ales cand acea persoana nu mai joaca , bravo fratilor tineti-o tot asa cu gandirea asta...
BA MAI TACI CA ESTI PROST DEJA
AIA E CEA MAI MARE PROASTA DIN LUME, ERA LA FEL DE BUNA N STAFF CA SUCU RECE PE STOMACU GOL , TACI DRC CA N O AJUTAT CU NIMIC SRV PRSTA AIA II TRAG EU 2

User avatar
Anime4Fun
Posts: 48

Re: prostia e la ea acasa

Post by Anime4Fun » Sun Dec 03, 2017 12:37 am

Adinna nu mai e.Ce rămâne?Corupţia
In regulament nu a zis că nu avem voie cu ''Brăţară oase dragon''(Alea de
nivel 71 cu bug)-Asta 1.
In regulament nu a zis că samanii nu au voie să folosească leacul când luptă contra a 2 ninjalăi sau war...oricare altă rasă ianafră de saman..
Am cerut verificarea lui LEX Si lui TASTEMYHIT să stiu dacă au fct TRADE in timpul duelului,NOPE....RĂSPUNS:NU---BRAVO BĂ C¤#%,m-am lămurit
Ciudat...in prima rundă Zephir si Anime4FUN vs LexxZEU si TasteMyHit..A iesit bine...la toţi dădeam 6-12k(critica) si BUM la runda 2 nici 200 pe risipă...ăsta da set...Parteneru meu-Zephir 300-500 pe hit.HOP 28 pe hit la runda 2....NU MĂ,băieţii au jucat cinstit...nu au folosit nimic am fost noi ''slabi''
Ei bine....vreau să cer verificarea lor in intrevalul pe toată durata eventului cu cine au fct ''TRADE'' SI MAI EXACT CE ANUME AU SCHIMBAT...
Părerea mea:Ori un mod 50 rase cu rez pgc si rez pgm, ori un diamant rosu nemod... Unu din astea 2 sigur au folosit(Posibil si diamantu ăla galben)
ĂĂăăă da,in caz ce am dreptate doresc să imi primesc revansa faţă de ei in mod normal---si dacă chiar au fost mai buni ca noi,le dau pumnalele mele câstigate dp locul 3 ..in caz ce câstig eu cu zephir contra lor doresc să imi iau ori modul 100 de pe locul 2 ori premiul de pe locul 1.
Image

Post Reply