prostia e la ea acasa

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[C]xAleks
Posts: 573

Re: prostia e la ea acasa

Post by [C]xAleks » Sun Dec 03, 2017 12:38 am

[DSG]Miley wrote:
Anime4Fun wrote:LexxZeu ăsta cred că in timpu duelului a bgt ori ceva rase,ori un diamant nemod rosu că la runda anterioară ii dădeam 12k risipa acum nici 300 nu ii dădeam...mă rog,Adinna mai verifica odată ianinte de duel si era dreaptă,who...cred că ii e lene să verifice dacă a făcut trade cu cineva in timpul duelului....dar mon..csf,metin2 steel...se duce pe ¤#"&¤#
Din pacate Adinna nu mai face parte din STAFF ...
Lepreeeelor...
"Din pacate" rade inima in voi ca nu mai face parte din staff,cand ati inceput sa mancati cacat nu mai era 'Din pacate'.Ce pot sa zic?!Noroc cu [GA]/[DSG] si ce mai este...[DSG] in paint(un grad capabil)[GA]Lingau/I,N-ban-uri,un nimic(mai pe scurt un mare jeg)
Lingai si mancatori de cacat.Noul grad (LMC).

--- Felicitariiiiiiiiiiii ---
Image
Short, but sweet. #A

User avatar
[VIP]Răzv
Posts: 379
Location: Micro Air of Texas.

Re: prostia e la ea acasa

Post by [VIP]Răzv » Sun Dec 03, 2017 2:01 am

mhm wrote:
[VIP]Thor wrote:Adinna era "prsta" ?
E bine sa arunci cu noroi . Mai ales cand acea persoana nu mai joaca , bravo fratilor tineti-o tot asa cu gandirea asta...
BA MAI TACI CA ESTI PROST DEJA
AIA E CEA MAI MARE PROASTA DIN LUME, ERA LA FEL DE BUNA N STAFF CA SUCU RECE PE STOMACU GOL , TACI DRC CA N O AJUTAT CU NIMIC SRV PRSTA AIA II TRAG EU 2
Penibil..încă vă ardeţi în cur pentru nişte iteme.
Rutina îmi dă teroare, de-aia îmi plac schimbările
Şi mă plictisesc uşor, de-aia schimb şi stările.

User avatar
[SGA]3s3
Posts: 603

Re: prostia e la ea acasa

Post by [SGA]3s3 » Sun Dec 03, 2017 2:47 am

Nu mai umblaţi după cai morți să le luaţi potcoavele.
Adina și-a cam făcut treaba cât a fost în staff sau în comunitate, cum vreți să îi spuneți voi. Nu îi iau apărarea, doamne ferește, nu merită efortu' (să fiu un pic răuţ) dar chiar nu e frumos să aruncați vorbe aiurea.
Cât despre topicu' ăsta cred ca ar trebui să fie la raportări staff dacă chiar vreti să rezolvati problema pentru că ține de competența lui Who, aici nu o să răspundă în veci.
P.S. Pentru o țară mai bună, votați 3s3 președinte!
#BigTits

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: prostia e la ea acasa

Post by [VIP]Thor » Sun Dec 03, 2017 3:06 am

[SGA]3s3 wrote:Nu mai umblaţi după cai morți să le luaţi potcoavele.
Adina și-a cam făcut treaba cât a fost în staff sau în comunitate, cum vreți să îi spuneți voi. Nu îi iau apărarea, doamne ferește, nu merită efortu' (să fiu un pic răuţ) dar chiar nu e frumos să aruncați vorbe aiurea.
Cât despre topicu' ăsta cred ca ar trebui să fie la raportări staff dacă chiar vreti să rezolvati problema pentru că ține de competența lui Who, aici nu o să răspundă în veci.
P.S. Pentru o țară mai bună, votați 3s3 președinte!
Jos Basescu , sus 3s3

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: prostia e la ea acasa

Post by [Diva]Diabla » Sun Dec 03, 2017 3:30 am

Pentru o țară mai bună, votați 3s3 președinte!

User avatar
[VIP]3s3
Posts: 528

Re: prostia e la ea acasa

Post by [VIP]3s3 » Sun Dec 03, 2017 8:03 am

[MISS]Diabla wrote:
Pentru o țară mai bună, votați 3s3 președinte!

:D
Am părăsit fundu' iadului pentru cel al mamei tale!
Image
ImageImageImage
Image

User avatar
[VIP]Aiyana
Posts: 51
Location: peste tot si everywhere

Re: prostia e la ea acasa

Post by [VIP]Aiyana » Sun Dec 03, 2017 10:47 am

mhm wrote: BA MAI TACI CA ESTI PROST DEJA
AIA E CEA MAI MARE PROASTA DIN LUME, ERA LA FEL DE BUNA N STAFF CA SUCU RECE PE STOMACU GOL , TACI DRC CA N O AJUTAT CU NIMIC SRV PRSTA AIA II TRAG EU 2

deveniţi mai limitaţi pe zi ce trece :lol: :lol: :lol: ai dăăăă

cred că v-aţi băga dracului şi cuţitu-n gât ( bine, ăia care sunt destul de mari să ţină un cuţit în mână, nu plozii de 14 ani ) pentru nişte iteme..



[C]xAleks wrote: Lepreeeelor...
"Din pacate" rade inima in voi ca nu mai face parte din staff,cand ati inceput sa mancati cacat nu mai era 'Din pacate'.Ce pot sa zic?!Noroc cu [GA]/[DSG] si ce mai este...[DSG] in paint(un grad capabil)[GA]Lingau/I,N-ban-uri,un nimic(mai pe scurt un mare jeg)
Lingai si mancatori de cacat.Noul grad (LMC).

--- Felicitariiiiiiiiiiii ---


;*
Image

fireball
Posts: 39

Re: prostia e la ea acasa

Post by fireball » Sun Dec 03, 2017 11:28 am

sugi pulentiu fa

User avatar
[VIP]3s3
Posts: 528

Re: prostia e la ea acasa

Post by [VIP]3s3 » Sun Dec 03, 2017 11:34 am

[VIP]Aiyana wrote:
mhm wrote: BA MAI TACI CA ESTI PROST DEJA
AIA E CEA MAI MARE PROASTA DIN LUME, ERA LA FEL DE BUNA N STAFF CA SUCU RECE PE STOMACU GOL , TACI DRC CA N O AJUTAT CU NIMIC SRV PRSTA AIA II TRAG EU 2

deveniţi mai limitaţi pe zi ce trece :lol: :lol: :lol: ai dăăăă

cred că v-aţi băga dracului şi cuţitu-n gât ( bine, ăia care sunt destul de mari să ţină un cuţit în mână, nu plozii de 14 ani ) pentru nişte iteme..



[C]xAleks wrote: Lepreeeelor...
"Din pacate" rade inima in voi ca nu mai face parte din staff,cand ati inceput sa mancati cacat nu mai era 'Din pacate'.Ce pot sa zic?!Noroc cu [GA]/[DSG] si ce mai este...[DSG] in paint(un grad capabil)[GA]Lingau/I,N-ban-uri,un nimic(mai pe scurt un mare jeg)
Lingai si mancatori de cacat.Noul grad (LMC).

--- Felicitariiiiiiiiiiii ---


;*



Tot nu ști să dai rekt. Îți dau banii înapoi, ești exmatricolată din școala mea! Când voi ajunge președinte te voi expulza din țară!
Cine e pentru?



fireball wrote:sugi pulentiu fa

Tzi Gura Kakuru
Am părăsit fundu' iadului pentru cel al mamei tale!
Image
ImageImageImage
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: prostia e la ea acasa

Post by [VIP]Admir » Sun Dec 03, 2017 2:45 pm

[VIP]Aiyana wrote:
[C]xAleks wrote: Lepreeeelor...
"Din pacate" rade inima in voi ca nu mai face parte din staff,cand ati inceput sa mancati cacat nu mai era 'Din pacate'.Ce pot sa zic?!Noroc cu [GA]/[DSG] si ce mai este...[DSG] in paint(un grad capabil)[GA]Lingau/I,N-ban-uri,un nimic(mai pe scurt un mare jeg)
Lingai si mancatori de cacat.Noul grad (LMC).

--- Felicitariiiiiiiiiiii ---


;*
Hm, oare cu ce v-a deranjat fata asta incat sa o jigniti asa. Unul jigneste altul aproba... Frumos din partea voastra ce sa zic.

Post Reply