prostia e la ea acasa

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: prostia e la ea acasa

Post by [VIP]Thor » Mon Dec 04, 2017 11:33 pm

Prin simplul fapt ca a fost si inca e mai buna , mai capabila , mai desteapta , si mai jmk decat ei :*

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: prostia e la ea acasa

Post by [VIP]Admir » Mon Dec 04, 2017 11:44 pm

[VIP]Thor wrote:Prin simplul fapt ca a fost si inca e mai buna , mai capabila , mai desteapta , si mai jmk decat ei :*
Te inseli, cel mai bun membru staff e ala care joaca pe server. Ei nu mai sunt membri Staff. Noi vorbim de ce e acum, nu de ce a fost.
Tu parca spuneai ca nu o sa mai jignesti membri staff
:lol:

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: prostia e la ea acasa

Post by [VIP]Thor » Wed Dec 06, 2017 9:50 pm

Cu ce i-am jignit? Aia e pur si simplu o parere nu am facut in mod Direct pe nimeni. LEL....

fireball
Posts: 39

Re: prostia e la ea acasa

Post by fireball » Wed Dec 06, 2017 10:51 pm

[VIP]Thor wrote:Cu ce i-am jignit? Aia e pur si simplu o parere nu am facut in mod Direct pe nimeni. LEL....
admir are dreptate i ai jignit, nu i mai dati unban

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: prostia e la ea acasa

Post by [VIP]Thor » Thu Dec 07, 2017 2:06 pm

Când te întreci cu gluma și descoperi că ți-o ia înainte :) :lol:

User avatar
[VIP]Dany
Posts: 631
Location: Bucuresti
Contact:

Re: prostia e la ea acasa

Post by [VIP]Dany » Thu Dec 07, 2017 2:16 pm

Ce aveţi mă cu Adina ?
Dp ce că a muncit atât pe acest server aşa vorbiţi cu ea ?
Daca vreti iteme de ce nu imi spuneti mie ?
Ce mare tam-tam ? :))
Cine se mai ia de Adina se ia de mine , ea şi-a amintit cu plăcere de acest server.
Cred că ar trebui să-şi ia mai mult timp liber..
Image
[̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅A̲̅] ◑෴◐ ̿ ̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\ ◢ ◤ ►▼◄ "Set mod v5 2014/2015" http://i67.tinypic.com/a27rcg.png Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ®҉๖ ❻❾ ♧ ☆ ¤ •● •ิ.•

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: prostia e la ea acasa

Post by [VIP]Admir » Thu Dec 07, 2017 3:06 pm

[VIP]Thor wrote:Când te întreci cu gluma și descoperi că ți-o ia înainte :) :lol:
Nu vreau sa supar pe cineva facand niste comparatii. Tot ce pot sa spun este ca niciunul nu este mai capabil si mai destept decat altul. Asta e doar parerea voastra influentata de sentimentul de admiratie pe care il aveti fata de persoana respectiva.
Pana cand o sa intelegi asta, te invit pe joc sa vezi cateva schimbari. Aaa si armurile bagate de [DSG]Miley, aia care nu e atat de capabila si de desteapta ca altii.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: prostia e la ea acasa

Post by [VIP]Thor » Thu Dec 07, 2017 4:54 pm

[VIP]Admir wrote:
[VIP]Thor wrote:Când te întreci cu gluma și descoperi că ți-o ia înainte :) :lol:
Nu vreau sa supar pe cineva facand niste comparatii. Tot ce pot sa spun este ca niciunul nu este mai capabil si mai destept decat altul. Asta e doar parerea voastra influentata de sentimentul de admiratie pe care il aveti fata de persoana respectiva.
Pana cand o sa intelegi asta, te invit pe joc sa vezi cateva schimbari. Aaa si armurile bagate de [DSG]Miley, aia care nu e atat de capabila si de desteapta ca altii.
Deja exagerezi sincer , eu vorbeam strict de cei doi care se luau de Adinna , daca nu intelegi e treaba ta , ps: vali tot la fel de imatur ai ramas.
Oh da , acum daca Adea a bagat niste armuri trebuie sa o divinizam? Eu zic ca nu , fiecare are sau a avut un rol pe sv , unii au fost responsabili altii nu . Salve!

User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

Re: prostia e la ea acasa

Post by [VIP]Sophie » Thu Dec 07, 2017 7:19 pm

[VIP]Admir wrote:
[VIP]Thor wrote:Când te întreci cu gluma și descoperi că ți-o ia înainte :) :lol:
Nu vreau sa supar pe cineva facand niste comparatii. Tot ce pot sa spun este ca niciunul nu este mai capabil si mai destept decat altul. Asta e doar parerea voastra influentata de sentimentul de admiratie pe care il aveti fata de persoana respectiva.
Pana cand o sa intelegi asta, te invit pe joc sa vezi cateva schimbari. Aaa si armurile bagate de [DSG]Miley, aia care nu e atat de capabila si de desteapta ca altii.
aaa cred că știu despre cn vb, despre [DSG]Miley aia care închide topicuri aiurea la fel ca ceilalți membrii staff?? :lol: :lol: :lol: sau aa, nu, tu zici de aia care cică are tentative de lucrări în ps, m am prins...
Image
Image
stay blessed

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: prostia e la ea acasa

Post by [VIP]Admir » Thu Dec 07, 2017 9:22 pm

[VIP]Sophie wrote:
[VIP]Admir wrote:
[VIP]Thor wrote:Când te întreci cu gluma și descoperi că ți-o ia înainte :) :lol:
Nu vreau sa supar pe cineva facand niste comparatii. Tot ce pot sa spun este ca niciunul nu este mai capabil si mai destept decat altul. Asta e doar parerea voastra influentata de sentimentul de admiratie pe care il aveti fata de persoana respectiva.
Pana cand o sa intelegi asta, te invit pe joc sa vezi cateva schimbari. Aaa si armurile bagate de [DSG]Miley, aia care nu e atat de capabila si de desteapta ca altii.
aaa cred că știu despre cn vb, despre [DSG]Miley aia care închide topicuri aiurea la fel ca ceilalți membrii staff?? :lol: :lol: :lol: sau aa, nu, tu zici de aia care cică are tentative de lucrări în ps, m am prins...
Am aceeasi parere ca si voi despre toata lumea. Dar nu mi se pare corect sa arunci cu hate asupra unei persoane care nu a gresit cu nimic. Pana la urma, unde e acea " capabilitate ". Aa stai putin, cat suntem in staff suntem capabili, destepti si nu gresim cu nimic. Cand nu mai suntem, ne aratam adevarata fata si sfidam pe toata lumea care, care acum face treaba pe care o faceam noi inainte si pentru care ne admira playeri acum.
N-am nimic cu Aleks si cu Adinna, tot respectul dar unde sunt ei acum? Stii motivele pentru care si-au cerut banarea? Oare ca sunt playeri nenorociti si nu s-a meritat efortul depus? Corect si asta. Dar nu mai priviti pe langa.

Post Reply