perpendicular cu aceasta planeta astrala cu piatra de moara

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
ala3123
Posts: 61

Re: perpendicular cu aceasta planeta astrala cu piatra de mo

Post by ala3123 » Sun Dec 31, 2017 2:51 pm

DOAMNE DE CE NU LE DAI MINTE?!
Image

Image

Image

mhm
Posts: 58

Re: perpendicular cu aceasta planeta astrala cu piatra de mo

Post by mhm » Sun Dec 31, 2017 3:13 pm

frumusetea i trecatoare copilashi, astazi esti frumos maine nu mai esti
ana o sa ajungi sa faci copii cu unu care sta cu tn doar pt ca ai tatele si curu mare, dp ce o sa inbatranesti o sa te insele cu altele
eu atat am avut de spus, cohones !

p.s : astept warnul &&& !

[Kakanar]Deniz
I m the prost of the world
RESPECTAMA... SI TE VOI RESPECTA !

warn + edit - Kizev

NoLifeR
Posts: 36
Location: "-.-" Sahara /S/ "-.-"

Re: perpendicular cu aceasta planeta astrala cu piatra de mo

Post by NoLifeR » Sun Dec 31, 2017 3:35 pm

mhm wrote:frumusetea i trecatoare copilashi, astazi esti frumos maine nu mai esti
ana o sa ajungi sa faci copii cu unu care sta cu tn doar pt ca ai tatele si curu mare, dp ce o sa inbatranesti o sa te insele cu altele
eu atat am avut de spus, cohones !

p.s : astept warnul &&& !

[Kakanar]Deniz
I m the prost of the world
RESPECTAMA... SI TE VOI RESPECTA !

warn+edit - Kizev
Ba, eu in locu' tau as tacea din gura, fiindca esti penibil rau.
★ [K]deniz. NoLifeR ★
★ #BOMBARUSA-.-" ★
★ #Respecta-ma.. si vei fi respectat... ★
★ #I'm the Prince ! ★
★ #I'm the Tiger of ★
★ JUNGLE ★
★ Nu te da smecher in fata unui zeu ★
★ Fiindca.. te ineaca ploaia ... ★

User avatar
Boef
Posts: 115

Re: perpendicular cu aceasta planeta astrala cu piatra de mo

Post by Boef » Sun Dec 31, 2017 3:47 pm

[VIP]Anna wrote:Domnule sofer de taxi, eu stiu ca dumneavoastra castigati 1230 de euro pe zi (fix) si noi, ceilalti, nu ne ridicam la nivelul dumneavoastra...
Scandura? :lol: :lol: :lol: Pozele alea au mai bine de 2 ani...si se pare ca tu esti inca fixat pe ele. Nu mi-e rusine cu mine si nici cu corpul meu, si consider ca am dreptul sa il arat cui vreau :?
Am 1,65....nu conteaza inaltimea atata timp cat esti bine proportionat...si chiar consider asta despre mine pentru ca fac sport de la 7 ani, cand tu te jucai cu cucu-n nisip ;)
O sa las astea mai jos...in caz ca te mai gandesti sa spui ca sunt scandura.
https://www.instagram.com/p/Bcc3Nd6lbJa ... by=_anna02
https://www.instagram.com/p/BcacKjZF1jf ... by=_anna02
Si imi poti verifica si instagram-ul acum....daca esti atat de frustrat, ca nu mi-e rusine cu mine si nu mi-a fost niciodata.
Da nici pe noi nu ne interesa pozele tale , cel mai subtil mod in care poti sa-te lauzi domnisoara cu jiu-jitsu , :roll: aiurea JALNIC parerea mea ,

Folositi un limbaj adecvat, prin limbajul adecvat facem referire la omiterea cuvintelor jignitoare sau ofensatoare,depasind limita bunului simt.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: perpendicular cu aceasta planeta astrala cu piatra de mo

Post by [VIP]Admir » Sun Dec 31, 2017 3:49 pm

[VIP]Anna wrote:Invata sa scrii ;)
In primul rand nu am vrut sa subliniez faptul ca arat bine sau sunt frumoasa, pentru unii pot fi asa...iar altii ma pot considera scandura si urata :))) ca in cazul de fata, dar asta e...gusturile nu se discuta.
In al doilea rand...nu ma cunosti ca sa stii cum sunt...daca sunt mai mult decat o fata si un corp.
Bafta!
Nu-s sofer pe taxi. Evita sa spui lucruri care nu sunt adevarate. Cat despre silueta ta, chiar nu ma intereseaza, nu e rau dar nici wow. Arati corpul tau cui vrei? Ti-am zis eu sa nu-l arati sau ceva? Putin imi pasa. Tu ti-ai dat cu parerea despre ce facem noi, eu mi-am dat cu parerea despre ce ai facut tu. Daca stam sa cantarim cred ca ce faceai tu atarna mai greu. Noi suntem asa cum suntem pentru n-avem scrupule aici pe server. Intelegi tu? Ce sentiment ai avut tu in tine de ai trimis pozele alea acelui indivit asta doar tu stii.
Aaa da corect, daca tu te bagi in seama cu o replica de genul celei de mai sus iar eu iti raspund si mai urat decat ai facut-o tu, asta nu inseamna ca eu am ceva cu tine personal. Fiecare in felul lui.

dn iliesvlogs
Posts: 20

Re: perpendicular cu aceasta planeta astrala cu piatra de mo

Post by dn iliesvlogs » Sun Dec 31, 2017 3:49 pm

NoLifeR wrote:
mhm wrote:frumusetea i trecatoare copilashi, astazi esti frumos maine nu mai esti
ana o sa ajungi sa faci copii cu unu care sta cu tn doar pt ca ai tatele si curu mare, dp ce o sa inbatranesti o sa te insele cu altele
eu atat am avut de spus, cohones !

p.s : astept warnul curvelor !

[Kakanar]Deniz
I m the prost of the world
RESPECTAMA... SI TE VOI RESPECTA !
Ba, eu in locu' tau as tacea din gura, fiindca esti penibil rau.
Findca* fiule ma faci sa rad, da numi pasa razi ca ma doaren ** nici acolo, credel pe hiro cand iti zice ca esti prost oricum e adevarat ce zice !!!! Levi2015 plod-u dracului' mai bine ai tacea tu din gura fiule ca cand te vad imi vine sami bag **an ea viatza ba naufragiatule tu nu inteleg ca ma doare fix in ** de tine nu te mai bag in seama ca deja te crezi important, done. Atat am avut de zis, cohones .

p.s : astept warnul *** <3
cocâ cola
jessy
ci băi ci cu tini
nu sâ primeşti

NoLifeR
Posts: 36
Location: "-.-" Sahara /S/ "-.-"

Re: perpendicular cu aceasta planeta astrala cu piatra de mo

Post by NoLifeR » Sun Dec 31, 2017 3:51 pm

dn iliesvlogs wrote:
NoLifeR wrote:
mhm wrote:frumusetea i trecatoare copilashi, astazi esti frumos maine nu mai esti
ana o sa ajungi sa faci copii cu unu care sta cu tn doar pt ca ai tatele si curu mare, dp ce o sa inbatranesti o sa te insele cu altele
eu atat am avut de spus, cohones !

p.s : astept warnul curvelor !

[Kakanar]Deniz
I m the prost of the world
RESPECTAMA... SI TE VOI RESPECTA !
Ba, eu in locu' tau as tacea din gura, fiindca esti penibil rau.
Findca* fiule ma faci sa rad, da numi pasa razi ca ma doaren pula nici acolo, credel pe hiro cand iti zice ca esti prost oricum e adevarat ce zice !!!! Levi2015 plod-u dracului' mai bine ai tacea tu din gura fiule ca cand te vad imi vine sami bag pulan ea viatza ba naufragiatule tu nu inteleg ca ma doare fix in pula de tine nu te mai bag in seama ca deja te crezi important, done. Atat am avut de zis, cohones .

p.s : astept warnul curvelor <3
=)))))))))))))) TOt cu numele ala ai ramas ba?
Ba pustiule, care parte din nu eu is ala n`ai inteles`o ? esti chiar atat de dobitoc ? Cine traheea ma-tii te crede ca eu is ala ba? ia zi ? Nu vezi boss, ca toti si-au batut joc de tine ? Tot nu`ti convine, pai mai taci din gura in rasa ma-tii de copil prost ce esti, provoci pe toata lumea, si te miri ca dc ** mea esti injurat.
Prietene, trezeste-te la realitate, ca ai creier, foloseste-l.
★ [K]deniz. NoLifeR ★
★ #BOMBARUSA-.-" ★
★ #Respecta-ma.. si vei fi respectat... ★
★ #I'm the Prince ! ★
★ #I'm the Tiger of ★
★ JUNGLE ★
★ Nu te da smecher in fata unui zeu ★
★ Fiindca.. te ineaca ploaia ... ★

User avatar
Boef
Posts: 115

Re: perpendicular cu aceasta planeta astrala cu piatra de mo

Post by Boef » Sun Dec 31, 2017 4:25 pm

[VIP]Anna wrote:
Boef wrote:
[VIP]Anna wrote:Domnule sofer de taxi, eu stiu ca dumneavoastra castigati 1230 de euro pe zi (fix) si noi, ceilalti, nu ne ridicam la nivelul dumneavoastra...
Scandura? :lol: :lol: :lol: Pozele alea au mai bine de 2 ani...si se pare ca tu esti inca fixat pe ele. Nu mi-e rusine cu mine si nici cu corpul meu, si consider ca am dreptul sa il arat cui vreau :?
Am 1,65....nu conteaza inaltimea atata timp cat esti bine proportionat...si chiar consider asta despre mine pentru ca fac sport de la 7 ani, cand tu te jucai cu cucu-n nisip ;)
O sa las astea mai jos...in caz ca te mai gandesti sa spui ca sunt scandura.
https://www.instagram.com/p/Bcc3Nd6lbJa ... by=_anna02
https://www.instagram.com/p/BcacKjZF1jf ... by=_anna02
Si imi poti verifica si instagram-ul acum....daca esti atat de frustrat, ca nu mi-e rusine cu mine si nu mi-a fost niciodata.
Da nici pe noi nu ne interesa pozele tale , cel mai subtil mod in care poti sa-te lauzi domnisoara cu jiu-jitsu , :roll: aiurea JALNIC parerea mea ,

Folositi un limbaj adecvat, prin limbajul adecvat facem referire la omiterea cuvintelor jignitoare sau ofensatoare,depasind limita bunului simt.
Nu erau pentru tine pozele, nu te mai flata atat :)
Ti se pare ca n-am folosit un limbaj adecvat? :))))
Jalnici sunteti voi....ca 'va dati cu parerea' despre altii, iar voi nu va aratati fetele de rusine....asta da, e jalnic
Am incheiat...

Nu mi-e rusine crede-ma Divo plus aici nu e retea de socializare ca sa pun poza :lol: cum tu ti-ai dat cu parerea si te-ai bagat asa ma bag si eu , Jalnic e stii cand? cand iti pui poze cu fundul pe pe forum plus retele de socializare asa ca lasa gura ca esti obosita DIVO , du-te la bravo ai stil.
Last edited by Boef on Sun Dec 31, 2017 4:44 pm, edited 3 times in total.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: perpendicular cu aceasta planeta astrala cu piatra de mo

Post by [VIP]Thor » Sun Dec 31, 2017 4:41 pm

Deraiati uneori mai ceva ca trenurile de pe sine.
Staffi, oamenii de baza ai serverului , cei ce fac imaginea serverului , cei ce ar trebuii sa va faca dreptate ,GJ. Sunteti Superbi , Cei mai JMK , #StaffJMK2k18
Hai La Multi Ani.

User avatar
Mistic
Posts: 272
Location: I came like a king, now i'm a legend.

Re: perpendicular cu aceasta planeta astrala cu piatra de mo

Post by Mistic » Sun Dec 31, 2017 4:43 pm

[VIP]Thor wrote:Deraiati uneori mai ceva ca trenurile de pe sine.
Staffi, oamenii de baza ai serverului , cei ce fac imaginea serverului , cei ce ar trebuii sa va faca dreptate ,GJ. Sunteti Superbi , Cei mai JMK , #StaffJMK2k18
Hai La Multi Ani.
"oamenii de baza ai serverului" deja te-ai apucat de baut? :)))
"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."

Post Reply