nu mai dorm la noapte

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Post Reply
ala3123
Posts: 61

nu mai dorm la noapte

Post by ala3123 » Fri Dec 29, 2017 11:36 pm

Această poveste stranie îşi are originea în ţara vecină, în Bulgaria. La începutul lui 2000, un operator de telefonie a emis numărul 0888.888.888, la scurt timp acesta fiind atribuit primului utilizator. Însă după doar câteva săptămâni, bărbatul a fost găsit mort în circumstanţe suspecte. Nimeni nu a făcut legătura între moartea suspectă şi numărul de telefon, însă aceeaşi soartă tragică a avut-o şi următorul deţinător al numărului blestemat. Cele două cazuri au fost rapid urmate de alte trei morţi (un accident de maşină, o aparentă sinucidere şi o moarte survenită în urma unui infarct) iar poveştile despre numărul blestemat s-au răspândit cu repeziciune.

Oamenii erau atât de înspăimântaţi încât nici un utilizator nu a mai dorit să folosească respectivul număr de telefon aşa că în 2007 compania de telefonie l-a suspendat definitiv.
Image

Image

Image

User avatar
miaela
Posts: 78

Re: nu mai dorm la noapte

Post by miaela » Sat Dec 30, 2017 12:22 pm

tare
Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: nu mai dorm la noapte

Post by [VIP]Thor » Sat Dec 30, 2017 4:45 pm

Auzita , veche.

Eu in fiecare seara cand ma culc , fiica mea deschide usooor usa , si cu o voce infundata si fata palida ma intreaba daca poate dormii cu mine fiindca ii este frica singura, eu ii zic ca este o fata mare si ca nu trebuie sa se teama de nimic , de fiecare data nu zice nimic si ramane de cealalta parte a usii si se holbeaza la mine .
Nu stiu ce este mai inspaimantator , ca sta si se holbeaza la mine , sau ce mi s-ar intampla daca as lasa-o sa doarma cu mine...


Mai ales ca fata mea e moarta de 4 ani...

Vise Placute!

dn iliesvlogs
Posts: 20

Re: nu mai dorm la noapte

Post by dn iliesvlogs » Sat Dec 30, 2017 5:56 pm

miaela wrote:tare
se zice fuarte tare
cocâ cola
jessy
ci băi ci cu tini
nu sâ primeşti

Post Reply