pls guys am nevoie mare.

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
AmSaFacDouaZiare
Posts: 99

Re: pls guys am nevoie mare.

Post by AmSaFacDouaZiare » Sun Jan 07, 2018 5:22 pm

miaela wrote:ai plans tu ptr clarysa cat a plans el ptr toate fetele din viata lui
calmeaza te drc agitatule, ca de cand ti a luat gagica virtuala nu te am mai vazut pe sv, cat e sedinta la psiholog?
yay miaelo asa e fa du-te pe centura si munceste banii ca la scoala nu te lasa ma-ta ca te-o descoperit aia cu lindina pe cap si cu jumari la organu genital feminin de reproducere care este o greseala la tine ca ai niste gene zici ca esti tutancamon

si da nu sunt la psiholog, dar cat mai e ora pe centura?

User avatar
miaela
Posts: 78

Re: pls guys am nevoie mare.

Post by miaela » Sun Jan 07, 2018 5:43 pm

AmSaFacDouaZiare wrote:
miaela wrote:ai plans tu ptr clarysa cat a plans el ptr toate fetele din viata lui
calmeaza te drc agitatule, ca de cand ti a luat gagica virtuala nu te am mai vazut pe sv, cat e sedinta la psiholog?
yay miaelo asa e fa du-te pe centura si munceste banii ca la scoala nu te lasa ma-ta ca te-o descoperit aia cu lindina pe cap si cu jumari la organu genital feminin de reproducere care este o greseala la tine ca ai niste gene zici ca esti tutancamon

si da nu sunt la psiholog, dar cat mai e ora pe centura?
nu cred ca trb sa ti raspund eu, poti sa procuri aceste informatii si de la maica ta, din ce bani crezi ca ti pune paine pe masa?...

sa mi fie cu iertare ca nu ti stii tu anatomia fetei si nu faci diferenta dintre nas-gura, da' dintre sprancene si gene...mai umbla si tu fara punga pe fata ca iti uiti trasaturile
Image

User avatar
[SGA]Dream
Posts: 59

Re: pls guys am nevoie mare.

Post by [SGA]Dream » Sun Jan 07, 2018 11:09 pm

2 lei si il dau

User avatar
[VIP]Mia
Posts: 42
Location: ~ afinnuts

Re: pls guys am nevoie mare.

Post by [VIP]Mia » Wed Jan 10, 2018 10:54 am

penibile topicurile astea, la fel ca unele reply-uri de aici

hai că pe copiii ăştia ca Vali şi ceilalţi îi mai înţeleg, dar voi ăştia de 20+ ani, ce dracului faceţi, mă vere ????
smr franţa că pentru nişte caractere pe un joc v-aţi bate cu ţevile de la calorifer
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: pls guys am nevoie mare.

Post by [VIP]Admir » Wed Jan 10, 2018 11:44 am

[VIP]Mia wrote:penibile topicurile astea, la fel ca unele reply-uri de aici

hai că pe copiii ăştia ca Vali şi ceilalţi îi mai înţeleg, dar voi ăştia de 20+ ani, ce dracului faceţi, mă vere ????
smr franţa că pentru nişte caractere pe un joc v-aţi bate cu ţevile de la calorifer
Stephaan, Vali, Denis, Dream si Miaela au sub 20. Kizeeev! Vezi ca de tine a zis ba :lol:

User avatar
[VIP]Anna
Posts: 237
Location: The Real Q.

Re: pls guys am nevoie mare.

Post by [VIP]Anna » Wed Jan 10, 2018 1:49 pm

Ba sa moara Gina....nu mai ai voie sa stai pe metin sa vorbesti cu o fata sau cu un baiat ca hata, e relatie virtuala :lol: :lol: :lol: :lol:
Ce minte scurta aveti...
-Brutally myself-

#şarmale
Posts: 18

Re: pls guys am nevoie mare.

Post by #şarmale » Wed Jan 10, 2018 8:48 pm

[VIP]Mia wrote:penibile topicurile astea, la fel ca unele reply-uri de aici

hai că pe copiii ăştia ca Vali şi ceilalţi îi mai înţeleg, dar voi ăştia de 20+ ani, ce dracului faceţi, mă vere ????
smr franţa că pentru nişte caractere pe un joc v-aţi bate cu ţevile de la calorifer
nu ma mai fa copil !!! atat am avut de spus .

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: pls guys am nevoie mare.

Post by [VIP]Thor » Wed Jan 10, 2018 11:09 pm

M-as bate cu voi , cu betisoare chinezesti .

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5872
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: pls guys am nevoie mare.

Post by [GM]Lexx » Thu Jan 11, 2018 6:52 pm

"Sparte depozit Ch1, 1v1 dacă ai tupeu, dacă nu vin cu breasla după tine și te sparg" :lol:
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: pls guys am nevoie mare.

Post by [VIP]Thor » Thu Jan 11, 2018 10:41 pm

[VIP]Lexx wrote:"Sparte depozit Ch1, 1v1 dacă ai tupeu, dacă nu vin cu breasla după tine și te sparg" :lol:
Suna a. Inteligenta de strut. Cine e autorul acestei mirobolante opere literare?

Locked