pls guys am nevoie mare.

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
AmSaFacDouaZiare
Posts: 99

pls guys am nevoie mare.

Post by AmSaFacDouaZiare » Sat Jan 06, 2018 5:05 pm

CINE ARE VIDEO CU ANDRU CAND PLANGEA DUPA KIRA MAAAAAAAAAAAAAAAAA VA ROG DIN SUFLET MI-L DATI SI MIEEE?


VA DAU POZELE CU ANDRU DE LA EVENTU' ALA HALLOWEEN CAND LE-A STERS, EU LE AM PE TOATE <#####

Kizev
Posts: 1177

Re: pls guys am nevoie mare.

Post by Kizev » Sat Jan 06, 2018 7:46 pm

Obositule, o mai visezi pe Clarisa noaptea? Mai esti gelos?

Si vezi ca nu a plans nimeni dupa Kira, nu mai fi zevzec. Era alta persoana aia de pe vocalurile alea.

Ocupa-ti timpul cu viata ta, nu cu a mea, ca s-ar putea sa te indragostesti de mine si-s homofob.

Ai ajuns atat de copilaros incat sa faci trade cu materiale cu mine =)))))? Iti pot recomanda un psiholog
:lol: :lol:

User avatar
[VIP]3s3
Posts: 528

Re: pls guys am nevoie mare.

Post by [VIP]3s3 » Sun Jan 07, 2018 2:31 am

AmSaFacDouaZiare wrote:CINE ARE VIDEO CU ANDRU CAND PLANGEA DUPA KIRA MAAAAAAAAAAAAAAAAA VA ROG DIN SUFLET MI-L DATI SI MIEEE?


VA DAU POZELE CU ANDRU DE LA EVENTU' ALA HALLOWEEN CAND LE-A STERS, EU LE AM PE TOATE <#####


Am eu!


Când plângea o făcea pentru Pixie iar cu Kira sunt mesaje și poze dar făcut sub formă de video, dar le am la arhivă pentru zile negre, când sunt indispus ele mă ajută să mă bine-dispun. Și nu, nu ți le dau decât dacă te rogi în genunchi (acum depinde cine se roagă mai bine, tu sau el).


#RugăciuneaFemeiiFaţăDeBărbat
Am părăsit fundu' iadului pentru cel al mamei tale!
Image
ImageImageImage
Image

#şarmale
Posts: 18

Re: pls guys am nevoie mare.

Post by #şarmale » Sun Jan 07, 2018 8:34 am

ar merge de un film

genul filmului : drama comedie
acest program poate fi vizionat de copilashi pana in 14 ani

romeo este jucat de andru si julieta este jucata de pixie & kira


romeo - o julieta dc nu ma iub?
julieta - da ceam facut sefu
romeo - eu te iubesc tu iesti veata mea
julieta - bv
romeo - de ce esti atat de rea tu nuntelegi cami faci rau
julieta - scz
romeo - o sami pun capat zilelor pt tn
julieta - bn...
romeo - asta lama mio infig in inima si mor, adio iub
julieta - ok pa
romeo - adio dragostea meaa

regizor eu
filmator eu
scritot eu
baiatu cu cafeau eu
scenator eu

aci e textu ala care urca ~~

tobe continued

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: pls guys am nevoie mare.

Post by [VIP]Thor » Sun Jan 07, 2018 1:44 pm

[GA]Kizev wrote:Obositule, o mai visezi pe Clarisa noaptea? Mai esti gelos?

Si vezi ca nu a plans nimeni dupa Kira, nu mai fi zevzec. Era alta persoana aia de pe vocalurile alea.

Ocupa-ti timpul cu viata ta, nu cu a mea, ca s-ar putea sa te indragostesti de mine si-s homofob.

Ai ajuns atat de copilaros incat sa faci trade cu materiale cu mine =)))))? Iti pot recomanda un psiholog
:lol: :lol:
Ai cunoscut-o macar pe Clarysa in viata reala?
Ai vreo relatie cu ea ? Sau cu pixelii din joc?
Sincer decat sa te faci singur de ras cu "viata" ta , si sa instigi la comentarii dureroase dar adevarate , ca mai apoi sa dai warn si ban ca nesuferitul , mai bine pastreaza-ti tu "viata" aia incredibila si mirobolanta pentru tine si fa-ti strict datoria pe care o ai in calitate de GA ai in cazul in care nu iti mai convine sa stai sa faci evente sau sa aplici regulamentul ,pentru ca nu ai timp , fa pur si simplu o cerere de retragere si stai si fa mozoale cu clarysa la orci :lll: , nu stiu ce dracu sa mai cred , cand incepeti sa va dati mai marii serverului cu relatiile voastre virtuale , fereasca Dzeu.
PS: Dependenta de jocuri pe pc s-ar putea clasifica drep o boala mintala cauzata de probleme in viata reala , probleme in familie sau probleme de anxietate sau depresie.
Daca petreceti mai mult de 6 ore pe zii la pc jucandu-va metin2 , va puteti include in lista de sus.
Bafta cu vietile voastre "amoroase" , sunt asa de gelos ca imi vine sa rad si sa plang in acelasi timp.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: pls guys am nevoie mare.

Post by [VIP]Admir » Sun Jan 07, 2018 3:59 pm

"cand sunt cu baietii mei mutam parterul la 3, cine sa se puna la minte cu betivanii ca beau danseaza pe masa si urla ca huliganii, nino nino" manele noi 2004. Pentru dedicatii si concerte va rugam sunati la numarul de telefon : 074558816

Kizev
Posts: 1177

Re: pls guys am nevoie mare.

Post by Kizev » Sun Jan 07, 2018 4:03 pm

[VIP]Admir wrote:"cand sunt cu baietii mei mutam parterul la 3, cine sa se puna la minte cu betivanii ca beau danseaza pe masa si urla ca huliganii, nino nino" manele noi 2004. Pentru dedicatii si concerte va rugam sunati la numarul de telefon : 074558816
FA major maestre. Una de jale pentru Thor filosoful, de la Kizev juma' de milion .

NoLifeR
Posts: 36
Location: "-.-" Sahara /S/ "-.-"

Re: pls guys am nevoie mare.

Post by NoLifeR » Sun Jan 07, 2018 4:09 pm

[VIP]Thor wrote:
[GA]Kizev wrote:Obositule, o mai visezi pe Clarisa noaptea? Mai esti gelos?

Si vezi ca nu a plans nimeni dupa Kira, nu mai fi zevzec. Era alta persoana aia de pe vocalurile alea.

Ocupa-ti timpul cu viata ta, nu cu a mea, ca s-ar putea sa te indragostesti de mine si-s homofob.

Ai ajuns atat de copilaros incat sa faci trade cu materiale cu mine =)))))? Iti pot recomanda un psiholog
:lol: :lol:
Ai cunoscut-o macar pe Clarysa in viata reala?
Ai vreo relatie cu ea ? Sau cu pixelii din joc?
Sincer decat sa te faci singur de ras cu "viata" ta , si sa instigi la comentarii dureroase dar adevarate , ca mai apoi sa dai warn si ban ca nesuferitul , mai bine pastreaza-ti tu "viata" aia incredibila si mirobolanta pentru tine si fa-ti strict datoria pe care o ai in calitate de GA ai in cazul in care nu iti mai convine sa stai sa faci evente sau sa aplici regulamentul ,pentru ca nu ai timp , fa pur si simplu o cerere de retragere si stai si fa mozoale cu clarysa la orci :lll: , nu stiu ce dracu sa mai cred , cand incepeti sa va dati mai marii serverului cu relatiile voastre virtuale , fereasca Dzeu.
PS: Dependenta de jocuri pe pc s-ar putea clasifica drep o boala mintala cauzata de probleme in viata reala , probleme in familie sau probleme de anxietate sau depresie.
Daca petreceti mai mult de 6 ore pe zii la pc jucandu-va metin2 , va puteti include in lista de sus.
Bafta cu vietile voastre "amoroase" , sunt asa de gelos ca imi vine sa rad si sa plang in acelasi timp.
Ba, nu ma bag pentru kizev, dar, thorule,
in pla mea de copil copac ce esti, mai taci odata-n pla mea de prost ce esti, plangi ca ai luat ban ba ? pai sufera-n pla mea in alta parte.
★ [K]deniz. NoLifeR ★
★ #BOMBARUSA-.-" ★
★ #Respecta-ma.. si vei fi respectat... ★
★ #I'm the Prince ! ★
★ #I'm the Tiger of ★
★ JUNGLE ★
★ Nu te da smecher in fata unui zeu ★
★ Fiindca.. te ineaca ploaia ... ★

AmSaFacDouaZiare
Posts: 99

Re: pls guys am nevoie mare.

Post by AmSaFacDouaZiare » Sun Jan 07, 2018 4:23 pm

[VIP]Thor wrote:
[GA]Kizev wrote:Obositule, o mai visezi pe Clarisa noaptea? Mai esti gelos?

Si vezi ca nu a plans nimeni dupa Kira, nu mai fi zevzec. Era alta persoana aia de pe vocalurile alea.

Ocupa-ti timpul cu viata ta, nu cu a mea, ca s-ar putea sa te indragostesti de mine si-s homofob.

Ai ajuns atat de copilaros incat sa faci trade cu materiale cu mine =)))))? Iti pot recomanda un psiholog
:lol: :lol:
Ai cunoscut-o macar pe Clarysa in viata reala?
Ai vreo relatie cu ea ? Sau cu pixelii din joc?
Sincer decat sa te faci singur de ras cu "viata" ta , si sa instigi la comentarii dureroase dar adevarate , ca mai apoi sa dai warn si ban ca nesuferitul , mai bine pastreaza-ti tu "viata" aia incredibila si mirobolanta pentru tine si fa-ti strict datoria pe care o ai in calitate de GA ai in cazul in care nu iti mai convine sa stai sa faci evente sau sa aplici regulamentul ,pentru ca nu ai timp , fa pur si simplu o cerere de retragere si stai si fa mozoale cu clarysa la orci :lll: , nu stiu ce dracu sa mai cred , cand incepeti sa va dati mai marii serverului cu relatiile voastre virtuale , fereasca Dzeu.
PS: Dependenta de jocuri pe pc s-ar putea clasifica drep o boala mintala cauzata de probleme in viata reala , probleme in familie sau probleme de anxietate sau depresie.
Daca petreceti mai mult de 6 ore pe zii la pc jucandu-va metin2 , va puteti include in lista de sus.
Bafta cu vietile voastre "amoroase" , sunt asa de gelos ca imi vine sa rad si sa plang in acelasi timp.

Coae, cica la el ca am plans dupa Clarysa =]]]]]]]]]pai ma , Andra, vezi boss ca tu ai plans dupa 2 . Si da, sa-mi trimiti si mie daca ai video cand plangea dupa pixi (vocalele alea sau ce pla mea is ), si poze sub forma de video cu pixie.

User avatar
miaela
Posts: 78

Re: pls guys am nevoie mare.

Post by miaela » Sun Jan 07, 2018 4:37 pm

ai plans tu ptr clarysa cat a plans el ptr toate fetele din viata lui
calmeaza te drc agitatule, ca de cand ti a luat gagica virtuala nu te am mai vazut pe sv, cat e sedinta la psiholog?
Image

Locked