Da

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Post Reply
[VIP]Admir
Posts: 2298

Da

Post by [VIP]Admir » Fri Jan 12, 2018 2:37 pm

viewtopic.php?f=16&t=24992

Discutiile libere sunt pentru playeri si chiar daca sunt formulate ca si intrebari, nu necesita un raspuns definitiv din partea membrilor staff. In cazul asta ii puteai da t/c la probleme si intrebari, acolo unde erai obligata sa ii dai raspuns bun + t/c.
Aia era o problema ce trebuia rezolvata, asta era doar o "discutie libera". Domnisoara, a zis Who ca la Discutii Libere nu se mai da t/c in cazurile in care topicurile nu sunt facute cu continut jignitor sau ofensativ.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Da

Post by [MOD]Lorena » Fri Jan 12, 2018 3:21 pm

La probleme şi intrebări il are deschis ca să-i răspundă WHO Să-i spună de ce are ban, eu nu ştiu de ce are ban..ca să-i răspund.Il are deschis şi aici... cu toate că are acelaşi topic cam in 2 locuri..
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Kizev
Posts: 1177

Re: Da

Post by Kizev » Fri Jan 12, 2018 10:24 pm

[VIP]Admir wrote:viewtopic.php?f=16&t=24992

Discutiile libere sunt pentru playeri si chiar daca sunt formulate ca si intrebari, nu necesita un raspuns definitiv din partea membrilor staff. In cazul asta ii puteai da t/c la probleme si intrebari, acolo unde erai obligata sa ii dai raspuns bun + t/c.
Aia era o problema ce trebuia rezolvata, asta era doar o "discutie libera". Domnisoara, a zis Who ca la Discutii Libere nu se mai da t/c in cazurile in care topicurile nu sunt facute cu continut jignitor sau ofensativ.
Inseamna ca pot sa-mi inchid si-o topicul unde ma ofenseaza lumea? :lol:

viewtopic.php?f=16&t=24898

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Da

Post by [VIP]Admir » Fri Jan 12, 2018 10:27 pm

Logic... :lol: :lol:

Post Reply